Tak ja hravam hry iba ked sa nudim a vonku je zle pocasie tak vtedy si zahram niaku tu dotu (w3),cs 1.6, world of warcraft (hraval som ofic ale uz hravam neofic.) a teraz som zacal hravat aj age of conan celkom v poho hra zatial ...
Tesim sa ked vyjde na pc : gta 4 a mafia 2 to budu pecky.

:arrow: :wink:
19.08.2008 - 01:29:22
00
No očividne mi nič z toho čo tu píšete nehovorí, sem tam niečo.. Čo ja zahrám ked mám chvílku čas je wolfstein-online, je to na take vyblbnutie sa, a v sobotu som si kúpil comandos. Skôr tie staré veci.
najobľúbenejšía hrá bola asi ufo1, 2 ale to je už ozaj dávno
19.08.2008 - 06:37:39
00
mna najviac bavili RPG cka baldurs gate1,2, falout1,2, diablo1,2(vseko to som presiel, nieco aj viackrat) a aj nejake strategie ako civilization, alebo age of empires2 ale zahral som aj mafiu, GTA
...momentalne ma hry nejak nelakaju, mozno v zime....
19.08.2008 - 07:18:14
00
Ja hry nehrávam lebo zrovna tie čo obľubujem mi nejdú v Linuxe rozbehať. :cry:

skusala si stiahnut na danu hru taky "emulator" pre linux ? kedze ja zatial neficim na LINUX-e tak neviem presne ako sa to vola, ale vidavam to napr. na abcgames.sk pri hre taky patch, ktori ju rozbehne aj na LINUX-e takze na tie popularnejsie by to mohlo byt...
PS : chystam sa ze asi prejdem na LINUX ked bude najblizsie reinstal =
VISTA je poho, vsetky blbosti su len trapne nazori deti, ktori skusaju rozbehat VISTU na nejakom semprone/celerone + 256Mb DDR 400 + nVidia 4200ti (to este bola na svoju dobu naslapnuta VGA, mali sme 1 a hraval som na nej vsetko NFS mi slo a aj GTA:SA)a potom pindaju ze je to na p*cu ze to nejde... :lol:
ja som spokojny (az na taku malickost a tou je tych par drahych cisel, ze ich nemam :twisted: ) ale ficim poho, niektore vychitavky su super
este niektore hry co som drvil (ale doslova drvil, den/noc som hraval) =
GTA - SA / BF 1942 + DC / CS 1.6 + CSS / NFS od 5-ky dalej ...
19.08.2008 - 09:20:45
00
Age of EmpireII datadisk to bolo volakedy, WIII alebo CS ale hry len ked fakt uy nemam co robit vacsinu dna sa nestiham ani vys..t 8)
19.08.2008 - 09:25:48
00
Miraculix mam porodbny nazor na Vistu. Fičim sice stale na XP. Ale y čo pindaju na Vistu ju pravdepodobne ani len v živote nevideli nieže ju ešte skušali vobec inštalovať. však zober si aky prevrat bol pred myslim šiestimi rokmi alebo piatimi ked prišlo XP. všetci nanho nadavali ale o rok o dva to bol najlepši OS. s Vistou to je rovnako. Zachvilu bude 99% veci kompatiblne a každy ju bude vyzdvihovať do neba a ked pride novy OS tak sa nanho bude nadavať
19.08.2008 - 09:30:26
00
ja GTA SA
19.08.2008 - 09:38:57
00
Vista dobry program mam ju
19.08.2008 - 09:40:15
00
Vista dobry program mam ju
:D :D :D :D
19.08.2008 - 09:53:35
00
boli casi, ked som hraval kadeco, co prislo pod ruku(bolo mi dohodene), ale ak by som mal povedat, co ma naozaj chytilo, tak jednoznacne Fallout1,2...po nekonecne dlhom cakani by mala na jesen vyjst tretia cast, ale nie som si isty, ci sa zachova atmosfera z prvych dvoch dielov, a uz vobec si nie som isty, ci budem mat v dnesnej dobe cas na hranie sa, predsalen je to slusny zabijak casu, ktory sa da vyuzit aj rozumnejsie
19.08.2008 - 10:10:15
00
presne tak hry su sice fajn ale je to zabijak casu, da sa vyuzit aj inak uzitocneisie...
19.08.2008 - 10:12:57
00
vista? najvetsia k*k*tina ktoru microsoft kedy vidal, je to iba zrac ramky, na co mi bude 3d plocha a podobne nepotrebne hovadiny ked mi na tom budu sekat hry a aplikacie? , a co sa tyka internetovej ochrany, tak vista ma v tomto smere strasne medze, microsoft este dlho bude veru vyvyjat zaplaty, ktore to akotak urovnaju , v dnesnej dobe je najlepsia volba windows XP + SP2/SP3
19.08.2008 - 10:16:21
00
skusala si stiahnut na danu hru taky "emulator" pre linux ? kedze ja zatial neficim na LINUX-e tak neviem presne ako sa to vola, ale vidavam to napr. na abcgames.sk pri hre taky patch, ktori ju rozbehne aj na LINUX-e takze na tie popularnejsie by to mohlo byt...
PS : chystam sa ze asi prejdem na LINUX ked bude najblizsie reinstal =
VISTA je poho, vsetky blbosti su len trapne nazori deti, ktori skusaju rozbehat VISTU na nejakom semprone/celerone + 256Mb DDR 400 + nVidia 4200ti (to este bola na svoju dobu naslapnuta VGA, mali sme 1 a hraval som na nej vsetko NFS mi slo a aj GTA:SA)a potom pindaju ze je to na p*cu ze to nejde... :lol:
ja som spokojny (az na taku malickost a tou je tych par drahych cisel, ze ich nemam :twisted: ) ale ficim poho, niektore vychitavky su super
este niektore hry co som drvil (ale doslova drvil, den/noc som hraval) =
GTA - SA / BF 1942 + DC / CS 1.6 + CSS / NFS od 5-ky dalej ...


Skusala som emulator wine, cedega...nic z toho mi neslo. Potom neskor checknem aj abcgames.

2muffy69: aku distribuciu pouzivas? skus pohladat na nete, urco nieco bude.

k Viste. Robila som s nou rok a bolo vsetko v pohode, ziadne virusy, nic... presla som na XP a zrazu drc. O mesiac som davala reinstal. Samozrejme ze na wistu. Treba sa s nou pohrat aby nemala doterne otazky pri kazdej cinnosti a potom si mozete spokojne hoviet a uzivat rychlost(ak mas malo ramky, vypnes aero) a nepadania. Musim povedat, ze Vista mi slapala daleko lepsie ako XPcka na mojom notase ci PCcku. Takze je to vec nazoru cloveka a vec zvyku!
19.08.2008 - 10:36:04
00
este som zabudol age of empires 2, ale podla mna je vista dobra aj ked som ju neskual
19.08.2008 - 11:01:06
00
baby a pc, to moc dokopy nejde, viem z vlastnej skúsenosti :lol: :lol: :lol: , babám keď majú problém s pc, im to vysvetlíš čo a ako, oni vravia že tomu chápu, ale aj tak sa vždy potom o 5 minút spýtajú že ako to majú vlastne spraviť :D
19.08.2008 - 11:22:23
00
keyboard_arrow_up