Smrť všetkým, čo kupujú kradnuté biky! :evil: Keby nebolo ich, určite by sa nekradli.

biky nekradnu len vyhlaseni zlodeji(aby ich dalej predali), ale aj cigani atd. - daju ich do kovosrotu. takze, to co je cervenym by som netvrdil.


Neviem si predstaviť, že by nejakí cigáni išli kradnúť na Železke biky do garáži a odniesli by ich do zberných surovín... :?: Ale určite nejaké percento ukradnutých bikov skončí takýmto spôsobom. Myslím si, ale že biky, o ktorých sa tu píše (a na akých väčšina z nás jazdí) sa kradnú výhradne za účelom ďaľšieho predaja. A keby nebol dopyt...

Určite je aj na tomto fóre dosť "bikerov", ktorí jazdia na lopkách. A machrujú, čo majú za bike. Môj názor: OBYČAJNÍ ZLODEJI. Kto kúpi kradnutý bike, nie je biker, ale ZLODEJ! Všetci, čo kupujú lopku o tom vedia. A keby nevedeli, tak nízka cena za super bike je vždy jasná.
05.06.2006 - 16:25:00
00
ja som netvrdil, ze cigani kradnu 100 tisicove biky. to je jasne, ze nie.

ale pokial si to neda niekto ukradnut "na zakazku", tak nevidim problem kupit lacny bike...
05.06.2006 - 16:27:17
00
No vidíš, ja hej. Samozrejme, je rozdiel lacný bike a lacný bike. Ale keby som mal trochu pochybnosť, určite nekúpim. Okrem toho, že by som sa cítil ako zlodej, by som sa nevedel vyrovnať s tým, že si na ten bike niekto ťažko našetril...

Takže ak sa Vám niekto chválil, ako "výhodne" nakúpil, dajte mu patrične vedieť, čo spravil. Veď zajtra sa môže takto chváliť niekto Vaším bikom.
05.06.2006 - 16:38:11
00
Staci si vypytat papiere od toho biku a hned mas po pochybnostiach. Zlodejom by mali odrezavat za kradez ruky ako v Afrike, mozno by nad tou zlodejinou aspon trochu rozmyslali. :idea:
06.06.2006 - 20:04:13
00
Staci si vypytat papiere od toho biku a hned mas po pochybnostiach. Zlodejom by mali odrezavat za kradez ruky ako v Afrike, mozno by nad tou zlodejinou aspon trochu rozmyslali. :idea:


Nie vzdy je to iste...Pre obraz: Ja mam na bloku od ramu ako nakup zapisane: ´´ram´´ a je to napisane rukou na takom speci blocku, ktory by si sikovny clovek urobil aj doma...Je tam aj podpis predavaca, ale co - dam to podpisat kamosovi a fici to...Ak by som ho niekomu dal - ma papiere od ramu. Stale je tam moznost podvodu.
06.06.2006 - 20:12:28
00
Myslis, ze ten lopkar bude mat so sebou nejaky papier? Tiez som toho nazoru, ze k bikom v cenovej relacii o ktorej sa bavime sa dava kopec inych papierov (nemyslel som blok o kupeni), napr. zaruka, vyrobne cislo atd. Mozno to neplati o komponentoch, ale aj k lepsim kolesam byva papier.
06.06.2006 - 22:38:25
00
kamosovi ukradol bike(kellys raptor) jeho vlastny sused,pricom ho predal dalsiemu skoro susedovi (o bytovku nizsie..) za 1000 sk!!! tento debil potom zobral smirgel a bike obrusil(nepacila sa mu farba.. :shock: ) a potom sa na nom veselo vozil...samozrejme dobro zvitazilo nad zlom a bike je vrateni,ale v hroznom stave... :evil:
07.06.2006 - 18:21:40
00
Poznam ten hnusny pocit ked prides do pivnice a stojan na stene je prazdny :cry: Mne lopli tiez. Volal som policiu a len to zapisaly jak formalitu! Po roku som vypatral tu sv,nu co my zobral bike bol som to ohlasit a nestalo sa nic!!! Ze takich ludi nemozu postihovat lebo su in.sv.ne :evil:
07.06.2006 - 19:59:53
00
Poznam ten hnusny pocit ked prides do pivnice a stojan na stene je prazdny :cry: Mne lopli tiez. Volal som policiu a len to zapisaly jak formalitu! Po roku som vypatral tu sv,nu co my zobral bike bol som to ohlasit a nestalo sa nic!!! Ze takich ludi nemozu postihovat lebo su in.sv.ne :evil:

Ked nam vybielili pivnicu (mne dva biky, susede jeden) tak policajt povedal, ze s tym neurobia nic len mi daju papier za nejaky cas, ze pachatel neznamy a decentne naznacil, ze takto mam sancu nieco z poistovne dostat. Ak by ho zistili tak by som mal sancu, ze mi to bude 212 rokov splacat po desiatich korunach mesacne. Len mi nepovedal, ze mam povedat, ze mi ukradli lyze, vrtacku, sustruh ... bo biky nespadaju pod poistku. :evil:
07.06.2006 - 20:04:14
00
Dilemu ze kupujem kradnuty bajk som mal aj ja, ked som kupoval jazdeny. Neskor som sa ale uistil, ze to asi tak nebude ked na nom odchadzali veci, ktore hodnotu bajku tvorili. Je to Marin a kupoval som ho v obchode, ktory je dovozcom tejto znacky, a sef vravel, ze to je jeho bajk, max 400 km jazdeny. Uz tam nic nekupim.
07.06.2006 - 20:24:24
00
pokial viem marin maju za tescom, ze? :) tomu panovi by som neveril ani nos medzi ocami, o bikoch vie prd a o cyklistike hovno :P
07.06.2006 - 20:36:13
00
Hej, je to ten obchod. Dole schodmi. To si mi mal povedat skor, teraz uz je neskoro.
07.06.2006 - 20:39:13
00
si sa nepytal 8) vzdy ked som tam bol, tak mi tlacil do hlavy take kaleraby, ze som ledva drzal smiech ... strasny typek...aj ten vyber tovaru tomu prevazne zodpoveda....
07.06.2006 - 20:42:53
00
som pri browsovani nasieltoto tu ...tak som si povedal, ze to sem hodim, mozno si niekto z toho zoberie par rad 8)
08.06.2006 - 00:24:17
00
ad bobo - link na clanok co robit po kradezi:: - zjavne ten clanok pisal nejaky teoretik. Alebo je z doby pred 10 rokov. Podla mojich info kazdy lepsi bike je rozobrany a predany v uplne inom meste, po castiach alebo inak poskladany. Radu ze mam chodit po bazaroch v okoli - to je fakt strata casu. Navyse tie biky sa predavaju po nete, tak aky bazar. Nechapem kto pisal ten clanok, uplna haluz

ad pali G - nemas problem kupit lacny bike?! --- Pani, tak ja to upresnim este - prekonat garaz bolo dost narocne a ked sa tam uz dostali, tak zobrali moj MTB. Ale nezobrali pomerne dobry TREK bike - zensky model. Preco asi? Kua ake na zakazku! Co to nechapete? Zena si kradnuty bike, trek, na 99percent nekupi, taketo bike oni nemaju uz kam davat, lebo po nich nie je dopyt - nie je kupujuci - tak uz ten nas ani nezobrali. Kua Pali ake na zakazku?! Co nechapes? To ze niekto kupi lacny bike priamo suvisi s tym ze oni dalsi ukradnu. Dnes ty kupis lacne moj MTB co maju "na sklade" , zajtra ukradnu tebe ci inemu. Je to na zakazku, nie je? Uplne irelevantna otazka. Pani asi som zakerny a nespravam sa ako krestan, ale prajem kazdemu kto kupi lacny bike s odovodnenim "sak ja nie som zly , nebolo to na moju zakazku, keby nekupim ja, kupi iny" aby mu jeho novy bike ukradli.
12.06.2006 - 12:50:59
00
keyboard_arrow_up