no tak som si nakoniec objednal Hypofit a Energofit od Kompavy - osahuje vsetko co ma mat jontak a navzse je za dobru cenu :wink:

http://www.kompava.sk/sk/pitny-rezim.html

...vyskusam..potom napisem ako som snimi spokojny
18.07.2007 - 16:30:09
00
...vyskusam..potom napisem ako som snimi spokojny


toto hlavne odporucam, lebo v predajni chutia uplne inak ako v plnej zatazi pri 40 stupnoch... :D :D :D
18.07.2007 - 16:49:39
00
pripajam sa k hypofitu...mam ho raaaad, ale pil som uz aj chutnejsi bordel:)
19.07.2007 - 23:06:23
00
ja pijem ACTIVITY DYNAMO od powerfactory.sk, to je to iste ako tuto kolega kdesi spominal HIGH VOLTAGE, len s tym rozdielom ze tento obsahuje aj taurin
25.10.2007 - 20:45:20
00
Neviete kde v Ke sa daju zohnat iontaky?? Ja som ich nikde nensiel, aj ked vela som nehladal, lebo som lenivi. :oops:
25.10.2007 - 20:56:39
00
Neviete kde v Ke sa daju zohnat iontaky?? Ja som ich nikde nensiel, aj ked vela som nehladal, lebo som lenivi. :oops:


zda sa mi, ze v cyklodome predavaju daake prasky ( asi enervit ) :wink:
25.10.2007 - 21:04:31
00
no tak som si nakoniec objednal Hypofit a Energofit od Kompavy - osahuje vsetko co ma mat jontak a navzse je za dobru cenu :wink:

http://www.kompava.sk/sk/pitny-rezim.html

...vyskusam..potom napisem ako som snimi spokojny


Hypofit je ok až na ten Aspartám, (veru aspartám)
26.10.2007 - 18:18:09
00
Aaaale, hádam nebudeme veriť jednému výskumu. Aspartám sa ako sladidlo používa vo väčšine vecí, diabetici používajú tiež prakticky len ten. To by sme už všetci boli hore bachorom. Ono celkovo je dosť ošemetné vyhlasovať niečo za preukázaný karcinogén. To máš ako s fajčením, niekoho zloží už aj pasívne fajčenie, iný fajčí do 80ky. Takže don´t worry. ;-)
26.10.2007 - 20:28:48
00
Neviete kde v Ke sa daju zohnat iontaky?? Ja som ich nikde nensiel, aj ked vela som nehladal, lebo som lenivi. :oops:


Mozes pozriet aj v obchodoch "pre vzpieracov" ale daj pozor co kupis - na Hlavnej a aj na Mlynskej. Videl som v Jump sporte, posledne som kupoval v tom dvore na hlavnej co je Bomba ...
26.10.2007 - 20:41:40
00
no tak som si nakoniec objednal Hypofit a Energofit od Kompavy - osahuje vsetko co ma mat jontak a navzse je za dobru cenu :wink:

http://www.kompava.sk/sk/pitny-rezim.html

...vyskusam..potom napisem ako som snimi spokojny


Hypofit je ok až na ten Aspartám, (veru aspartám)


...ten aspartan tam veru bolo citit...neviem ako vy ale ja viem odlisit chut napojov s nahranymi sladidlami od napojov bez nich

...a Energofit sa dost rychlo munul, kedze je prinom odmerka asi 3x objemnejsia ako pri Hypofite
27.10.2007 - 15:55:52
00
Aaaale, hádam nebudeme veriť jednému výskumu. Aspartám sa ako sladidlo používa vo väčšine vecí, diabetici používajú tiež prakticky len ten. To by sme už všetci boli hore bachorom. Ono celkovo je dosť ošemetné vyhlasovať niečo za preukázaný karcinogén. To máš ako s fajčením, niekoho zloží už aj pasívne fajčenie, iný fajčí do 80ky. Takže don´t worry. ;-)


V pohode, každý sme slobodným človekom a každý môžeme dôverovať tomu či onomu, ja sa snažím uprednostňovať ionťáky s prírodným cukrom. Ale možnože sme všetci hore bachorom UŽ (a nie AŽ) v osemdiesiatke práve kvôli všetkým tým chemikáliám, zvyškom pesticídov etc. čo za celý život zkonzumujeme a všetkému možnému čo vydýchame... Viem, že nemám šancu sa chemikáliám v súčasnom svete vyhnúť ale môžem sa snažiť ich prísun aspoň obmedziť.

- P E A C E -
29.10.2007 - 20:58:10
00
No ja som ostal verny starej dobrej G30 uz dlhe roky. Teraz je to uz pomaly dost velky problem zohnat. Malo komu to chuti, ja som s tym iontakom spokojny. Uricite su aj lepsie, ale zvyk je zelezna kosela :) Po nejakej poriadnej zaberacke si davam BCAA, taurin, a glutamin. samozrejme ze nie vsetko naraz, ale tak ako sa to ma uzivat...
29.10.2007 - 23:11:53
00
V pohode, každý sme slobodným človekom a každý môžeme dôverovať tomu či onomu, ja sa snažím uprednostňovať ionťáky s prírodným cukrom. Ale možnože sme všetci hore bachorom UŽ (a nie AŽ) v osemdiesiatke práve kvôli všetkým tým chemikáliám, zvyškom pesticídov etc. čo za celý život zkonzumujeme a všetkému možnému čo vydýchame... Viem, že nemám šancu sa chemikáliám v súčasnom svete vyhnúť ale môžem sa snažiť ich prísun aspoň obmedziť.

- P E A C E -


Držím ti palce a schvaľujem tvoj postoj k umelým sladidlám (tiež uprednostňujem prírodné cukry, avšak na hypofit mám neodmietnuteľnú ponuku :-) ). Uzavrel by som to konštatovaním, že pridávanie aspartámu ako aj iných umelých sladidiel je prísne sledované, kto by tu chcel byť dlhšie jak 80 rokov ( :-) ), existuje niečo ako programová smrť človeka, a že napríklad aj obyčajný cukor je jed (aj keď v dávke okolo 1,5 kg na osobu - dúam, že chápeš čo ti tým naznačujem).
30.10.2007 - 11:24:41
00
nezabúdajte že:
ŽIVOT je jediná smrteľná choroba,
ktorú má každý
:-)
30.10.2007 - 12:36:49
00
AD aspartam :arrow:
Americký kontrolní úřad sice povolil slazení aspartamem, zároveň ale zdokumentoval 92 škodlivých příznaků při jeho časté konzumaci. Mezi jinými uvádí otupělost, bolesti hlavy, únavu, závratě, bolesti žaludku, bušení srdce, zvyšování hmotnosti, podrážděnost, úzkost, ztráty paměti, halucinace, vyrážky, záchvaty, slepotu, hučení v uších, deprese, ztrátu sluchu, křeče, ztrátu chuti, nespavost, slabost.

Někteří odborníci dále aspartam dávají do souvislosti s nádory mozku, roztroušenou sklerózou, epilepsií, chronickými bolestmi svalů, chronickou únavou, Parkinsonovou a Alzheimerovou chorobou, cukrovkou, maligními tumory lymfatické tkáně, defekty novorozeňat aj.
:? :? :?
30.10.2007 - 13:19:34
00
keyboard_arrow_up