Zdravim,
chcel by som si prejst pred maratonom trasu ktora ide mimo vyznacenych chodnikov iba po zvazniciach a po lesnych cestach myslite ze by s tym bol problem vo Vysokych Tarach? Mohli by byt nejake problemi s ochranarmi alebo s niecim takym?

Podla mna by nemali byt ziadne pripomienky ked pretek ma povolenie a trat je uz vyznacena v lese... Hoci pretek je len jeden konkretny den... Tak sa chcem spytat aky mate na to nazor.
24.07.2007 - 21:56:22
00
moc by som to neriskoval...ochranari a lesaci v Tatrach medzi sebou vedu vojnu, tak by som im zbytocne nevstupoval na frontu :wink:
24.07.2007 - 22:01:51
00
mam rad adrenalin, ale v tomto obdobi diskusie o lesnom zakone, po kalamite a v hlavnej turistickej sezone... hm, na to by som gule nemal... :D :D :D
25.07.2007 - 09:36:16
00
zasa až take "kruté" to iste nebude...... ved len jedna čast je písana ako prejazdná IBA cez pretek ...kľudne choď a tvár sa že si sa stratil :-) keby niečo .-)
a daj do piatku vediet AKO to tammvyzera....možno sa tam objavím....
lebo nepredpokladám že to bude mat opakovanie ...ked sa do toho vloži nejaký posRanec SMERU
25.07.2007 - 10:39:55
00
moj osobny nazor na vec je taky ze ten les kade ideme je dost zniceny takze ochranari tam nemaju co chranit ale nejaky blbec sa vzdy najde. Trasa je vyznacena takze oni uz porusili zakon a myslim ze nikomu to nevadi ze je to vyznacene takze bola by dost velka smola aby sme stretli nejakeho paka ktory by nas chcel buzerovat za to ze ideme po znicenej ceste od nakladnych aut po trase kade pojde o 2-3dni pretek a je uz ta trasa vyznacena... Dnes sa pojdem asi spytat do turistickeho inf. strediska ze aky nazor maju na vec :-D a ked povedia ze nie tak ja pojdem aj tak lebo ja mam k veci svoj vlastny postoj ;-)
25.07.2007 - 12:21:33
00
jj blbec sa najde vsade ale ved tam je len kusok po chranenej oblasti inde by nemal byt problem
25.07.2007 - 18:00:26
00
Neskoro, ale pre info. Ja tam chodím bikovať pravidelne. Polomy pod smokovcami kontroluje nejaká SBS alebo čo. A už párkrát sme sa míňali oni v aute. Pozdravili sme sa a ok. Akurát raz keď bolo suchšie, tak nás upozonil,že bacha na ohníky a fajčenie. Inak v poho.
10.08.2007 - 16:25:35
00
keyboard_arrow_up