Sewas kupil som si tieto klatiky koli tomu ze mi zle brzdilo na mokrom rafiku. Ale celkovo brzdili lepsie ale nebolo to ono tak som to umil aj rafik aj klatiky jarou lebo pred casom sa mi na klatik dostal olej a piskalo to tak ako teraz nie je to to klasicke piskanie ale cely bicykel sa s toho trasie a bolia s toho usi. Ale zistil som ze rafikom to nieje lebo som vymenil klatiky a tie stare to nerobily a tie som neumyl, ci sa to da niako urobit aby tie klatiky nepiskali a ako ich mam umyvat aby sa mi to viac nestalo.
Dopredu dakujem za kazdu pomoc.
Spozdravom MaRCy
23.09.2009 - 22:21:47
00
... tak som to umil aj rafik aj klatiky jarou ...[/color][/i][/u][/b]

skús ich umyť, možno to pomôže

... a bolia s toho usi. [/color][/i][/u][/b]

Skús si umyť aj uši...

Nie si ty náhodou ten, čo si nedávno udrel hlavičku? Ak áno, tak potom som nič nenapísal...
A skús nastaviť brzdové gumičky - vpredu by mali byť o milimeter bližšie k sebe ako vzadu.
23.09.2009 - 23:27:45
00
o dakujem a ked tak rad vicitas gramaticke chiby tak dufam ze opravujes vsetkym a ano skusal som ich umyt a nepomoho a o nastavovani brzd mi nemusis nic hovorit ale aj tak dakujem za radu.
24.09.2009 - 16:18:40
00
čo sa ondíš.Šak JoKo nemože za to že si si tu hlavičku udrel.
A ak Ti na tie gumičky kvapol, olej tak ich neumývaj saponátom, ale dobrým odmasťovačom.Ale dosť pochybujem, že Ti aj ten pomože.
24.09.2009 - 20:58:13
00
Ja sa neondim ;) ;) robim si prcu a mne kvapol olej na tie stare a tie uz nevysklaju a a som zabudol jaj no oni boly totis dobre mal som ich necely den a nebrzdilo to fajn tak som umyl rafik cely jarou to by bolo fajn ale to ze som umyl aj klatiky a hned ich neoplachol to bola asi chiba

A joko tu hlavicku som si udrel asi pred siedmimi rokmi ale nevadi :o: .
25.09.2009 - 17:22:04
00
;( ;( ;(

MaRCy keď Ťa môžem poprosiť už nič nepíš. :x :x
25.09.2009 - 19:09:43
00
A joko tu hlavicku som si udrel asi pred siedmimi rokmi ale nevadi :o: .

Následky udretia hlavičky trvajú celý zvyšok života...
25.09.2009 - 20:23:33
00
No prepacte, strapaty ty mi pls povedz preco by som nemal nic pisat? (ak ta mozem poprosit) Ak narazas na moje "gramaticke" pisanie tak sa ospravedlnujem vtom nieosm moc dobri ako vidite :|. A co ty vies JoKo mozno aj ma niake dozivotne nasletky.

A hlavne ze tu narazate na niake to zranenie ale dovod preco som tuto temu zalozil bol asi zbitocny :worried:!
25.09.2009 - 22:06:53
00
MaRCy prepac, ale tvoje prispevky sa naozaj nedaju citat, tie treba lustit. Problemy s gramatikou by sa dali prezut, ale chybajuce/prebytocne pismena, chybajuce ciarky a bodky robia z tvojich prispevkov gulas. Ako prvy krok k naprave si aspon oprav bydlisko v profile. :)
25.09.2009 - 22:25:32
00
caf MaRCy, nechcem aj ja zaparat, ale co sa tyka tej gramatiky chlapi maju pravdu...snad nie je taky problem napisat par spisovnych viet a bude aj jasnejsie aky mas problem...vek ta trosku ospravedlnuje, tak hlavne s kludom :coffee:

co sa tyka tych tvojich klatikov ako pises / brzdove gumicky, botky/, vyzeraju ako normalne trojzmesove/preto tie tri farby/, ja mam podobne akurat miesto oranzovej mam bielu, piskat mi obcas piskaju, to musim mat ale riadne mokre rafiky...umyvanim by si nemal nic pokazit, skus ich
trocha prebehnut smirglom, pripadne sa pohraj s ich nastavenim...ak to bude piskat stale tak daj do kelu tu oranzovu gumu, vyrez taky 1mm aby sa ti nedotykala rafiku a uvidis ci to nie je v nej
viac ti neviem poradit, pretoze niektore problemos maju viac pricin...adieu :hai:

Prílohy:

product_thumb.jpeg
product_thumb.jpeg 23.4 KiB thumb_up0thumb_down

25.09.2009 - 22:42:16
00
Tak dobre vidim ze tie cybajuce a prebytocne pismeka sa budem snazit napravit a ciarky som sa este neucil, a botky sa tiez budem snazit. A nemozem sa hnevat ked ma niekto opravy. Skor mu mam dakovat. A aj o to sa budem snazit aby prispevky neboly ako gulas a aby ich netrebalo lustit, a tie nadbytocne pismenka neboli omylom a dost ludi vynechava pismenka. A teraz ku tomu mojmu problemu ale inac Vam dakujem za opravy :worried:
25.09.2009 - 22:47:00
00
Dakujem za radu. Ja som ich totis skusal vo vode a nepiskali ale mne piskaju pri silnejsom stlaceny cize pre efektyvnom brzdeny a to stym smirglom skusim. A o tych farebne rozdelenych gumickach som vedel naco su a myslim ze nastavenie brzd stym moc nema.
25.09.2009 - 22:49:33
00
Tak smirgel pomohol troska jak som sa vracal domov tak znovu zacali alebo nepiskali preto lebo ten prach sa tam usadil. Podla vas by som to mohol vyreklamovat?
29.09.2009 - 20:50:41
00
Mohol by mi este niekto poradit co stym.
04.10.2009 - 10:59:30
00
Proti pískaniu občas pomáha, keď gumičky nastavíš tak, aby 1 koniec bol trošku bližšie k ráfiku ako druhý, jednoducho aby šli do "V". Najlepšie by to to však analyzoval niekto, kto by sa na biku previezol. Príp. skoč do Greenbiku, keď si z Ružinova. Chalani sú v pohode, podľa mňa by ti niečo poradili.
04.10.2009 - 11:23:04
00
keyboard_arrow_up