Konferencia o MTB

20.10.2011 - 21.10.2011
Cykloturistika
Banská Štiavnica (Slovensko)

Propozície
Bajkeri, príďte urobiť niečo užitočné pre budúcnosť horskej cyklistiky! Buďte pri tom, keď sa začne formovať nová história rekreačného využitia lesa. Príďte sa zúčastniť prvej konferencie venovanej rekreačnému využitiu lesa so zameraním na horskú cyklistiku!

Cieľom dvojdňovej pracovnej konferencie, ktorá sa uskutoční 20. a 21. októbra 2011 v Banskej Štiavnici je predstavenie horskej cyklistiky zástupcom všetkých dotknutých strán, inicializovanie dlhodobého dialógu a riešenie niektorých aktuálnych problémov, ktoré obmedzujú plný rozvoj MTB na Slovensku. Zúčastnia sa jej zástupcovia ministerstiev, orgánov ochrany, vlastníkov a správcov lesov, samospráv, podnikateľov v turizme a budovateľov horských cyklotrás. Konferenciu organizuje Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja spolu s Mestom Banská Štiavnica, partnerom je Bajkom k tajchom.

Všetci horskí cyklisti sú na konferencii vítaní. Vyzývame predovšetkým tých bajkerov, ktorí majú dobré nápady a užitočné skúsenosti, vedúce ku zlepšeniu situácie. Na konferencii bude možnosť vystúpiť v panelovej diskusii, alebo sa zúčastniť na práci pracovnej skupiny, ktorá navrhne riešenia.

Súčasťou konferencie bude prehliadka trás projektu Bajkom k tajchom a po jej skončení sa bude po trasách bicyklovať. Príďte stráviť užitočný a súčasne zábavný čas do prostredia očarujúcej Banskej Štiavnice.

Webová stránka konferencie a registrácia: http://www.bajkomktajchom.sk/konferencia

Ďalšie informácie: Igor Kuhn, MsÚ Banská Štiavnica, email: igor.kuhn@gmail.com, 0918 638 675
17.09.2011 - 16:28:22
00
ja by som siel. Ak nezabudnem :-)
23.09.2011 - 23:45:50
00
keyboard_arrow_up