sava panstvo,

potrebujem cloveka, ktory sa vyzna v poistkach na slovenskom utesenom trhu
potrebujem cloveka, co nepredava poistky, ale robi vo fachu
potrebujem cloveka, ktory sa pozre na moje produkty co mam a povie mi co a jak
potrebujem, aby bol plateny od hodiny rozumnej reci a uzitocnej rady a nie od provizie

ak poznate dotycneho, nalinkujte ho na mna pls

platim cash
13.02.2012 - 21:46:47
00
moje poistky spravuju ludia od winners group
keby si bol z KE dal by som ti kontakt....
skus najst niekho vo svojom okoli, centrála je v BA
14.02.2012 - 09:03:08
00
sprostredkovatelov je ako maku, skorej by som potreboval cloveka, ktory napriklad vyraba matematicke kody na poistky, alebo je risk manager v poistovni alebo nieco podobne, niekto kto mi nic nebude predavat, niekto komu zaplatim za to ze ma informaciu ktoru ja na internete neviem najst...
14.02.2012 - 11:39:20
00
tato "firma" mi nepredala žiadnu poistku.....
pozreli si čo mám,
zhodnotili to,
a - povedali toto je OK, toto treba zmeniť,
a každy rok..(teda pred splatnosťou mi zavolaju a povedia,
mame pre vas taku a taku, lepšiu možnosť ...
ak mate zaujem všetko zariadime a zmenime, ak nie nič sa nedeje
alebo, v tejto oblasti Vám momentálne nevieme ponúknuť lepšiu - vyhodnejšiu ponuku ...
TOŤ vše
14.02.2012 - 13:22:38
00
potrebujem cloveka, ktory sa pozre na moje produkty co mam a povie mi co a jak
Bez pozretia na tvoje produkty ti môžem z voleja povedať - poisťovňa vždy vyhrá!

potrebujem, aby bol plateny od hodiny rozumnej reci a uzitocnej rady a nie od provizie
Tie hodiny rozumnej reči by ťa vyšli ďaleko viac. A okrem toho by si zaplatil aj za províziu, tá je totiž zahrnutá do každej poistky.
14.02.2012 - 18:41:48
00
prave preto nechcem nikoho kto predava poistky, ale idealne niekoho kto vytvoril tie poistky napriklad, poistny matematik, niekoho kto pracuje v poistovni alebo nieco podobne

ako chodim od jedneho k druhemu financnemu poradcovi platenenych od provizie, stale mi niekto ponukne nieco lepsie
potrebujem si skor overit cisla, vidiet nejaky vzorec, ci to co mi bolo povedane pri podpise je pravda, pretoze v zmluve (je to velmi smutne) nie je ani jedno cislo a vypis z poistky obsahuje len moje vklady, ziadne pripisanie uroku a ani nic podobne, potrebujem komplexnejsiu info
14.02.2012 - 20:31:42
00
Celá poistná matematika je nastavená tak, aby vyhrala poisťovňa...

Čo to znamená "... žiadne pripísanie úroku"? Najprv sa mi zdalo, že chceš niečo vedieť o poisťovaní, t. j. o zaistení rizika, aby sa ti ľahšie znášali následky poistnej udalosti a ty tu pritom čosi spriadaš o úrokoch. Alebo snáď máš záujem o kombináciu poistenia a sporenia? Tak to je ten najväčší odrb životných poisťovní! Nenašetríš, pretože časť vložených financií ide na poistenie rizika (úraz, rizikové choroby, dožitie, dosiahnutie veku), takže vždy sa ti vráti menej ako si vložil a pri poistení vyhrá poisťovňa.
14.02.2012 - 23:37:47
00
vlozte penaze radsej do alkoholu, nikde inde nedostanes za vklad 40% :D
14.02.2012 - 23:40:38
00
Najvýhodnejšie je uzavrieť vysokú životnú poistku a hneď neočakávane umrieť.
15.02.2012 - 08:06:21
00
Celá poistná matematika je nastavená tak, aby vyhrala poisťovňa...


no od človeka, ktorý sa pohybuje v ekonomickej oblasti som očakával trošku INÉ stanovisko (ale budiž)
predokladám, že TY "podnikáš so svojími financiami" tak, aby si prehral :-)

žiadna poistka nie je stavaná tak, aby si na nej "normálne zarabál"
aj preto sa volá POISTKA
a na druhej strane samozrejme, že poisťovňa musi zarábať, okrem toho, že musí (niekedy) aj platiť, tak má aj nejake prevádzkové náklady, koľko a ako to je už iná vec
a určite nesie aj nejaké (a niekedy nemalé riziko)
(napr pri potopenej talianskej lodi to asi nebude pre poisťovnu žiadne terno - ak to vôbec ustojí)
ak chceš svoje peniaze zhodnocovať, podnikaj napr na burze, ale samozrejme nes pri tom aj všetky riziká
15.02.2012 - 08:09:18
00
ak chceš svoje peniaze zhodnocovať, podnikaj napr na burze, ale samozrejme nes pri tom aj všetky riziká

Vsak prave o to ide. Nech sa poistovne venuju tomu co maju robit - poistenie rizika a nespajaju produkty s investicnymi. Vsak poistne zmluvy su aj bez toho uz pekne zlozite.

quidoo: V zmluve urcite najdes cisla tykajuce sa poisteneho kritia, ziskovost investicnej casti ti samozrejme nikto nezaruci. Ked sa ti zmluva nepaci, tak ju zrus, co nemusi byt moc vyhodne, alebo zniz investicnu cast na 0 pokial je to mozne.
15.02.2012 - 13:35:17
00
investičné poistenie je tiež poistenie rizika = poistenie staroby = staroba = riziko (strata príjmov, alebo prudké obmedzenie) = ekonomické riziko

(nie som poisťovák a ani nepracujem pre žiadnu poisťovňu)

ak dokážeš dlhodobo zhodnocovať svoje vklady lepšie (bezpečnejšie) ako poisťovňa NEVÁHAJ a rob to.


Naposledy upravil LL dňa 15.02.2012 - 14:04:44, celkovo upravené 1 krát.

15.02.2012 - 13:47:20
00
staroba nie je riziko, je to istota pre vsetkych, ktory sa uspesne v zivote vyhnu vsetkym inym rizikam a vydrzia dlho zit :)
15.02.2012 - 13:55:04
00
Narazil som na zaujímavý blog, týkajúci sa témy
http://drvar.blog.sme.sk/c/288132/Ako-emocne-predat-klientovi-cistu-stratu.html
21.02.2012 - 22:35:35
00
Milý Quidoo. Keď máš peniaze navyše, kľudne si zaplať machra cez poistky. Ja pracujem so všetkými poisťovňami, takže je jedno, ktorú Ti vyberiem, províziu aj tak dostanem. Máme na poistenie veľkých machrov. Kľudne si nás môžeš porovnať s Winners Group. Číslami ťa kľudne môžem aj zasypať, ide o to, či im budeš rozumieť, pretože neznalému klientovi sa to neoplatí ukazovať. Preto ich oblbne každý poisťovák. U nás ti poradíme so všetkým na jednom mieste, nie ako iní, že si to musíš vytelefonovať cez sto ľudí. Voláme sa Universal. Ak máš nejaký problém, kľudne napíš cez mail - lenka2201@gmail.com. Ja konkrétne v našom tíme veľmi rada čítam ľuďom všeobecné zmluvné podmienky.
16.03.2012 - 16:54:33
00
keyboard_arrow_up