Ked nemiluješ futbal, tažko to pochopíš...k tomu proste emocie patria, ty tiez prezivas jazdu na bicykli predsa :)
07.07.2018 - 22:50:57
01
ano ale svoju...urcite nebudem plakat ked sa inemu bajkerovy nieco nepodari...
08.07.2018 - 06:14:19
06
pol Inak som presne vedel, že sa odvoláš na toto :D. Nič jednoduchšie som nečakal, ako že vypichneš toto. Chceš porovnávať neporovnateľné. Však čo čakať od niekoho, kto futbal hral možno len v TV, nie to ešte fandil. Vraví sa tomu tímový duch a byť súčasťou niečoho. Hlavne že tomu rozumieš, pričom píšeš ako nechápeš :D. Ťažko sa o tom baviť s niekým, kto k tomu nemá vzťah. A ty, už podľa tvojho postu, ten vzťah nemáš. Uznaj že pozerať sa na kamaráta v lesíku, ako sa spúšťa trailíkom asi nebude to iste, ako sedieť v 60tisicovom kotly a tlačiť svoj tým dopredu z celého hrdla a sily, že áno? Takto sa na to teda nepozerá, ba sa to nedá ani spájať. Ťažko Ti to vysvetľovať, keď si to nezažil, keď skutočne niekomu alebo niečomu nefandíš a nie si "skutočný fanúšik". Preto ten šport treba doslova "milovať". Pravý fanúšik prežíva sklamanie spolu s tímom, tak isto, ako sa teší z jeho úspechov, lebo je jeho "súčasť", aspoň sa tak cíti. Keby si fandil niekoľko rokov klubu, podporoval ho sledovaním, celu sezónu chodil na zápasy, tvoj tým sa dostal napr. do finále "niečoho", a tam by prehral. Koľko ľudí z tých 40 000-80 000 na štadióne ktorí fandia budú sklamaný? A koľko z nich uroní slzu? Čudoval by si sa velice. Vôbec na Teba neútočím, ale toto nepochopíš, lebo skutočne nefandíš a nemáš to v srdci. Nemáš rád to mužstvo (alebo iné) tak, ako ho majú radi tí, na ktorých si narážal že ich nechápeš. Nie si fanúšik, takže si to vieš aj ťažko predstaviť, že by si plakal kvôli tomu, že tvoj tým vypadol v zápase z turnaja, a už nemusí nikdy mať tú šancu uspieť, kým ty dožiješ napríklad. Presne tak, ako ja nemusím pochopiť tvoje nadšenie z niečoho iného. Ale porovnávať, neúspech na bicykli, kde sa postavíš a ideš ďalej, alebo ten skok pôjdeš znova alebo, kde o dva mesiace máš ďalší závod, porovnávať to s MS, kde je to raz za 4roky a úspech už nikdy nemusí prísť je total out. To sú diametrálne odlišné športy, a majú diametrálnych odlišných fanúšikov. Vo veľkých športoch plačú aj veľký fanúšikovia, proste tak to je, či sa to niekomu páči alebo nie :). Ja športom žijem od mala. A keď Peťo Bondra dal gól na 4:3 rusom tak som na námestí plakal, a nebol som sám, tak ako by som plakal, keby ten gól nedáme, ale ho dostaneme. Keď Sagan, Kuzminova, Vlhová ci hoc-jaký slovenský športovec či futbalové mužstvo, ktorému fandím vyhrá, tak sa teším, tak ako som sklamaný keď prehrajú. Ale MS sú MS. Sú raz za 4 roky a sú oslavou futbalu, tak ako Le Tour oslavou cyklistiky. Odporúčam ti navštíviť štadión s kapacitou 80 000 a viac, kričať a spievať s nimi, fandiť a držať palce ako by bol na trávniku tvoj brat :) . To sú zážitky pre toho, kto to má skutočne rád. To je fandenie, a k fandeniu patri radosť tak isto, ako aj slzy. Fandenie nie je keď sa pozeráš na kamaráta alebo obľúbeného jazdca na bicykli ! Teda nie také fandenie o ktorom rozprávam ja. Keď niečo skutočne máš rád alebo to veľmi chceš a prídeš o to, či to nedostaneš, tak slza je to najmenej a najľudskejšie, čo sa môže v tej chvíli stať. Futbal a hokej nie je cyklistika, a 80 000 tisícový burácajúci štadión, nie je niekoľko tisíc ľudí čapkajúcich popri ceste cyklistom, ktorí prefrčia okolo a tým reálny vizuálny kontakt s nimi skončil.


Naposledy upravil fedor21 dňa 09.07.2018 - 14:46:40, celkovo upravené 1 krát.

08.07.2018 - 10:49:53
07
njn musíš to mať v srdci ak títo chlapci v Londýne po víťazstve nad Švédskom :D

https://twitter.com/i/status/1015634554944671745
09.07.2018 - 09:59:49
00
nj, 99% futbalovych fanusikov robi ostatnym zle meno :?:
09.07.2018 - 10:45:00
00
fedor21 napísal:
pol Inak som presne vedel, že sa odvoláš na toto :D. Nič jednoduchšie som nečakal, ako že vypichneš toto. Chceš porovnávať neporovnateľné. Však čo čakať od niekoho, kto futbal hral možno len v TV, nie to ešte fandil......



sorry, ale zbytocne si stracal cas, stacili mi prve styri vety tvojho “slohu”
09.07.2018 - 10:48:39
01
nj, nie si stadove tupelko, nepochopis! :D
09.07.2018 - 11:22:04
02
Iba slabé dušičky a ľudia ktorí nemajú najmenší šajn o čom som písal, môžu môj príspevok otáčať tak, že jeden somár pridá úplne úbohé video, nejakých ožratých týpkov (podla neho fanúšikov o ktorích som vravel ja :D ), ďalšia slabá dušička a veľké ego naráža na vyholené a prázdne hlavy bez krkov ( hooligans), pričom o tých som tiež nepísal a myslí si ako vystihol pointu a je ešte zábavný. Myslel som normálnych ľudí čo to majú v hlave v poriadku a pritom fandia srdcom. Ale čo som mohol čakať od tu zakomplexovaných ľudí MageZ katko pol čo vidia hneď to zlé a najhoršie ,čo sa na tom dá vidieť a to musia vypichnúť. Pričom môj príspevok absolútne ničím ani v najmenšom nenaráža a nespomína to čím ste na mňa reagovali. Pochopilo to 5 ľudí korí lajkli môj príspevok, čo je skoro polovica, ako vás zakomplexovaných, čo vidia len svoje bicykliky a nič iné. Čo som aj iné mohol čakať, že áno. Môj príspevok bol o tomto čo je fotkách, vy zakomplexovanci s klapkami na očiach! Tí ľudia fandia srdcom, o takých som písal a áno, to sú presne tí ľudia čo sa mlátia po uliciach, ničia veci v ikea a sú stádové tupelá! pol a ver tomu, že zbytočne som čas nestrácal, podla mňa skôr v tvojom prvom poste bolo vidno, že ani nevieš o čom píšeš ("že nechápeš prečo to prežívajú") a druhá odpoveď ( "urcite nebudem plakat ked sa inemu bajkerovy nieco nepodari" ) je len čerešnička na torte že nevieš ani o čom píšeš, choď sa radšej pobajkovať aj s magez a katkom , to vám ide určite lepšie ako sa vyjadrovať k niečomu o čom nemáte ani páru a keď sa idete vyjadrovať na niečo čo ste nepochopili, tak sa vyjadríte len tým najnegatívnejším spôsobom akým sa len dá. Doslova ste smiešni :D .

Prílohy:

Komentár súboru: Velitelka gangu
1.jpg
1.jpg 181.4 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Týto ked doplakali isli rozbit tu ikea
2.jpg
2.jpg 183.32 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: po prehre sa odpalili medzi ludmi
3.jpg
3.jpg 55.44 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: tento potagoval metro cestou domou po prehre
4.jpg
4.jpg 291.62 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: tupela
5.jpg
5.jpg 123.57 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: tupela ala margeZ
6.jpg
6.jpg 185.47 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: hooligans dvojka
7.jpg
7.jpg 204.33 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: tyto tiez isli do ikea
8.jpg
8.jpg 150.41 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: tento sa mega opil a potom vyfackal tu zenu vedla
9.jpg
9.jpg 128.8 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil fedor21 dňa 09.07.2018 - 15:27:43, celkovo upravené 4 krát.

09.07.2018 - 14:04:41
00
:D ok verim tomu...a uz sa vy.eb nato...prezivas to tu presne, ako ti divaci v hladisku...premna to nadalej ostane len hra, ktoru si rad pozriem ked sa mi zvysi cas...viem aj fandit, ale ked sa prehra, tak si poviem co uz a zijem dalej svoj zivot...ludia tam placu a Ronaldo si nastupi po zapase do svojho lamba a ma v p.ci....


Naposledy upravil pol dňa 09.07.2018 - 14:13:59, celkovo upravené 1 krát.

09.07.2018 - 14:10:45
02
nechce sa mi to čítať celé, ja futbal pozerám veľmi dlho (a nielen ten), ale asi by si to nemal tak prežívať :D naposledy som bol smutný, keď nedal Baggio jedenástku proti Brazílii :D
09.07.2018 - 14:11:21
05
Iba som poukázal aký ste ľahkomyseľný, teda vlastne sami ste sa tak odprezentovali, svojími príspevkami. Katko ja to neprežívam, len som sa vám aj ostatným presne! chcel vysvetliť ako to myslím, ale vám to aj tak nestačilo a vypichli ste doslova trápne hluposti č tam ani neboli! Nemám rád presne takéto tipy ľudí. Vôbec nie som až taký fans ako to mozno z príspevkov vyznieva, ale viem o com hovorím. Do 80uer sa dostanes na do mnichova na bayern busom tam aj spat (neni problem zoberiem ta) a po zápase, ked dofandime, ty mozes ist do ikea nicit veci a ja pojdem busom slusne domov ok?


Naposledy upravil fedor21 dňa 09.07.2018 - 16:08:46, celkovo upravené 1 krát.

09.07.2018 - 14:14:51
00
žiaľ futbal si za svoju povesť môže sám a toto je predsa cyklo fórum, kde si radi do "lobdy" kopneme - viď názov témy...inak ja "hejtujem" aj žiletkárov a predsa pozerám Tour atď....však nejde o život :)
09.07.2018 - 14:21:50
01
Lahka mysel, lahke bytie,
nepriaznive sportove vysledky nie su na picnutie. :D
09.07.2018 - 14:23:58
02
pol napísal:
:D ok verim tomu...a uz sa vy.eb nato...prezivas to tu presne, ako ti divaci v hladisku...premna to nadalej ostane len hra, ktoru si rad pozriem ked sa mi zvysi cas...viem aj fandit, ale ked sa prehra, tak si poviem co uz a zijem dalej svoj zivot...ludia tam placu a Ronaldo si nastupi po zapase do svojho lamba a ma v p.ci....


Toto je presne vec uhľa pohľadu, s tým rozdielom že ja tvoj názor plne beriem! a aceptujem a neútočim na teba, ze tam najdem to najhorsie. a to proti tebe vypichnem, pricom ty si o tom ani nepisal! Chapes? Ronaldo neronaldo, s tym nema nic spolocne, mozes chodit fandit aj 2, 3 ci 4tu vemi kvalitnu ligu do anglicka a mozes fandit srdcom. Darmo pises ronaldo ked nevies o com vobec hvorim!

Katko. pichnit ci kopnut si do niekoho, a pisat o tupelách je velký rozdiel. Nasilie hooligans do futbalu nepatri, plny suhlas a zial je tam. Kiez by to tak nebolo! Keby som bol ja taky tak sa tu nezdrzujem. Inak 2-3 ja znamejsi ludia z tochto fora ma osobne poznaju, ale nevedia ze tento nik je moj. Takze latko a margez aby sme sa nahodolu nepoznali aj osobne. skor margez :) . tupelo.
09.07.2018 - 14:24:14
00
doriti... prisaham ze ja to nie som :D

--inak to vies ze nemozes mat na fore viac aktivnych nickov? prave si sa priznal
09.07.2018 - 14:37:49
00
keyboard_arrow_up