no, ja som tiez zisiel nedavno na jednu polnu, slubovala krajsie veci ako ten hnusny asfalt. ale asi po kilaku cesta skoncila a ostala namiesto nej luka. to este ako tak slo. ale za lukou nasledovalo asi 500 metrov niecoho, co sa da popisat ako meter vysoka datelina s burinou na supermazlavom ilovom podklade. a to vsetko horekopom. no nadhera. nevedel som sa dockat konca.
18.06.2006 - 12:23:45
00
Jedno leto som hladal cestu z uzaveru doliny na hreben. Pre znalcov zo Sokola hore na hreben medzi Hresnou a Vysokym vrchom. Jeden vikend jeden pokus. Bolo tam viac zvaznic. Vzdy som skoncil v hustom pichlavom krovi par sto metrov od hrebena. To bol taky ten zvlastny pripad zabludenia, ked vidis kam sa mas dostat ale bez macety sa neda.
18.06.2006 - 17:26:39
00
Ja zvyknem chodit do PK z SC cez Chorvatsky Grob okolo Tepleho pramena ak to poznas a v PK uh hore najprv cez vinohrad az do lesa


Preco nechodis z SC do PK cez Vinicne? Ta ceste je hnusna, ale mas to priamo a o polovicu kratsie (=mozes stravit viac casu v lese).

Zdar!
19.06.2006 - 08:31:18
00
No ja som prave vcera s priatelkou celkom slusne pobludil ... chceli sme ist z Hresnej na Vysoky Vrch po cervenej (kosicania poznaju ...) a ked sa priblizila riadna burajzna, v chvilkovom zatemneni mysle som chcel ist skratkou a odbocil zo znacky ... samozrejme po par kilometroch sa cesta stala nie ze nezjazdna, ale aj neschodna a do toho poriadny lejacisko. Takze pekne krasne otocka, cesta nazad a ticha domacnost vecer ... :lol:
19.06.2006 - 11:32:18
00
No ja som prave vcera s priatelkou celkom slusne pobludil ... chceli sme ist z Hresnej na Vysoky Vrch po cervenej (kosicania poznaju ...) a ked sa priblizila riadna burajzna, v chvilkovom zatemneni mysle som chcel ist skratkou a odbocil zo znacky ... samozrejme po par kilometroch sa cesta stala nie ze nezjazdna, ale aj neschodna a do toho poriadny lejacisko. Takze pekne krasne otocka, cesta nazad a ticha domacnost vecer ... :lol:

Darwinovu teoriu o prirodzenom vybere poznas? Takto to funguje. :P
19.06.2006 - 14:35:20
00
Už som to tu napísal a opakujem: Dobrá skratka je o hodinu dlhšia...
19.06.2006 - 21:53:06
00
Par krat som zabludil ale este nikdy som sa nestratil, vzdy som vedel kde sa priblizne nachadzam a kde mam asi smerovat. Po takom strateni ale aj tak trosku tuzim bo kde sa uz da na Slovensku stratit? Inac to si aj ja hovorim sak vsetky cesty vedu do Rima, ale pre mna tam ta kuzelna veta ma bodku a uz nepokracuje, no a ked sa zmraka urcite nepatrim k tym co sa ponahlaju ukryt domov ale skor sa skryjem pod mlady smrek a tam to preckam.
24.06.2006 - 10:59:48
00
Na ceste sa ani velmi pobludit neda (mozno aj kvoli "vynikajucemu" stavu nasich vozoviek, kedy cloveku nenapadne experimentovat). Ale na slovenskych cestach je zaujimavy iny paranormalny jav. S ubudajucimi kilometrami smerom k cielu na smerovych tabulach pribuda kilometrov (raz to bolo asi na 3 tabuliach za sebou a na 4tej vyrovnavacej bol rozdiel asi -6 km zhodny s realitou).
25.06.2006 - 08:42:51
00
ja som raz siel do jednej dediny cez luky a lesy cesta tam pomali ani nebola luka bola skosena a nevidel som ani uzky chodnicek ale nastastie ze na druhej strane kopca bolo vydiet kusok tej dediny takze priblizne som asi vedel kade mam ist a nestratil som sa :)
25.06.2006 - 10:34:18
00
no ja s kamosom sme raz sli za jednou velmi peknou cyklistkou ktora po hodine a pol niekam zmyzla :?: a my s kamosom sme zrazu nevedeli kde sme a tak sa zacalo super bludenie ktore nam trvalo asi 2h kym sme nenasli orientacnu tabulu :lol: ktora bola otocena opacne :evil: :evil: :evil: a prisly sme tam kde sme sa stratili bolo to vazne super take to buchanie v srdci ak sa stratis.Kto vie ten pozna. Zrazu sme sa stretly s tou cyklictkou. A bolo to... :oops:
26.06.2006 - 16:29:28
00
no ja som si tu s quidoom daval taku pohodicku po anglickom vidieku a ono vam to zrazu ukazuje sipka krizom cez golfove ihrisko.. nemohlo byt zle tak sme sa pustili krizom od znacky ku znacke ale nebola by bajkovacka keby nebola sranda..tak quidoo dostal golfovou loptickou do ramu :) tak som sa aspon pobavil a nakoniec sme sice zabludili ale tu sa tak bajkuje najlepsie, znacky su nuda 8)
26.06.2006 - 20:50:36
00
Ja som vcera prvykrat naozaj zabludil a to som si vravel ze mne sa to len tak lahko nestane. Isiel som po turistickom chodniku a bolo tam popadanych strasne vela stromov. Zrazu turisticka znacka zmizla a ja som nemal sajnu ani kadial chodnik pokracuje. Cesta spat by bola rovnaka samovrazda ako pokracovat, tak som siel dalej. Bajk som viac niesol ako som isiel na nom. Vytrepal som sa na najvyssi bod co tam bol a odtial sa snazil ist po vrchu az som sa dostal konecne na iny chodnik a odtial uz trafil domov. Este ze uz slnko slo na zapad a mohol som si podla neho zorientovat mapu, bo inak by som siel presne opacnym smerom a vysiel by som doost daleko od domu.

Prílohy:

Komentár súboru: Dole vidno chodnik, ktory som musel obist
060625_163149.jpg
060625_163149.jpg 81.73 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Toto by mal byt chodnik, ale nevyzera tak
060625_162614.jpg
060625_162614.jpg 76.51 KiB thumb_up0thumb_down

26.06.2006 - 22:17:20
00
Viete kolko bikerov na svete prave bludi????? :?: Ked prave citate tuto spravu???? :?: A kolkim sa podari najst cestu von???? :?:
26.06.2006 - 22:48:24
00
Viete kolko bikerov na svete prave bludi????? :?: Ked prave citate tuto spravu???? :?: A kolkim sa podari najst cestu von???? :?:

urcite mi to povies :lol: alebo nie?
27.06.2006 - 11:57:56
00
Jasne, ak mas nejaky statisticky udaj sem s nim. :lol:
27.06.2006 - 14:03:41
00
keyboard_arrow_up