zdravim, zaujimalo by ci tu niekto pozna sposoby ako objednavat zo stranok ci uz s komponentami alebo oblecenim, ktore nedorucuju na SR. na nete som nasiel stranku http://www.shipito.cz ale zdalo sa mi to pomerne komplikovane. dalej som nasiel na viacerych forach stranku http://www.viaddress.com/ ale vsade bol len jeden prispevok s tym istym textom takze neviem ci nejakym SPAMBOT alebo co. dokonca bolo aj tu niekde tusim v sekcii nakup z ebay. chcel by som vedet teda ci existuje aj nejaky iny sposob ako zdlhave dohody s predajcom s mailom alebo nieco podobne. ta stranka viaddress.com poskytuje vraj virtualnu adresu v USA a oni potom preposielaju tovar ale zda si mi to dost divne. ma s tym niekto skusenosti? alebo s inou spolocnostou ktora ma neose*e ? dik vsetkym.

chzgifs.files.wordpress.com
17.10.2010 - 09:26:23
00
a co takto dhl?

vacsina shopov ma moznost nejakej kurierskej sluzby a s dhl si kludne dohodnes na slovensku cele drucenie.

ale doporucujem objednat a zaplatit online a o zvysok sa postara shop a kurierska sluzba, keby si chcel vyplatit tovar a kuriera az tu na slovensku, ta by si se nedoplacyl. dvaja kamarati z ulice susedia robia v dhl a sami mi doporucili platit vopred lebo potom je vacsia cast nakladou na margo obchodu a kurierskej spolocnosti, spolocnost je spolahliva ale neviem ci ten konkretny shop, informuj sa na to
17.10.2010 - 10:06:41
00
viaddress je tiez znama a spolahliva
17.10.2010 - 10:08:34
00
viaddress je tiez znama a spolahliva


a skusal si nieco cez tu firmu? lebo maju tam ze to robia free. ale free dnes nerobi nikto nic. viac som nestudoval tu stranku takze mam len hrube info. ale ok. skusim nieco mensie objednat z amazonu alebo odniekial a som zvedavy co to spravi.
17.10.2010 - 11:26:16
00
ja osobne som takto nic este nekupoval ale moji znami bezne kupuju z amazonu veci (napr. naramkove hodinky s cenou cez 400E) ale hovorim ze platit online.
17.10.2010 - 13:53:58
00
bracho ty o čom tu točíš? keď raz ten shop neposiela mimo USA, tak ich nejaký kuriér z DHL o tom isto presvedčí :o
17.10.2010 - 14:41:38
00
na slovensko amazon dorucuje len knihy a nejake cdcka. co sa tyka hodiniek tak ja som si tam tiez bral ale to bolo z angclickeho a preposlal mi to kamarat co byva v anglicku. ceny tam nie su o com hodinky za 450 libier ma vysli cca 200€ ale o tom potom. :beer: :finger:
17.10.2010 - 14:53:05
00
keyboard_arrow_up