no vcera som trosku skocil z murika a nejak som blbo dopadol a ma boli pata nemozem na nu stupit.
Velmi dufam ze to nemam zlomene. Chodit mozem v pohode ale len po spicke. Opuch je minimalny a malicka modrina. V BA k doktorovi neviem kde mam ist, takze tomu sa chcem vyhnut. Aky oblak by ste na to poradili?
28.05.2010 - 09:40:42
00
nieco podobne som mal pred par rokmi a tahalo sa mi to dva mesiace - taka latentna bolest pri stupeni... ked uz nie doktor, octanova mast trocha pomoze
28.05.2010 - 10:44:53
00
kks ani nestras :D...ja davam tomu maximalne tyzden :D..dufam :P..no bol som u doktorky ale kedze nie som z BA a nemam tuna kartu tak som bol poslany do ruzinova a to ako fakt sa mi nechce srat z mlynskej :D...tak som siel do lekarne povedal som co mi je poradili mi nejaky ibalgin gel...pytal som sa na octanovu mast a vravela ze az tam nemam moc velky opuch tak ze nie....capol som na nohu a je to ovela lepsie, sice celou vahou sa na nu nemozem postavit ale uz ju mozem zlahka polozit na zem nielen na spickach ;)
28.05.2010 - 11:35:32
00
ten ibalgin je asi fakt lepsia volba, ten je na bolest... cca po dvoch tyzdnoch som uz chodil celkom v pohode, sem tam to slabo zabolelo, pri behu to bolo horsie, skakanie a ine silne narazy bolo fakt citit dva mesiace... btw skocil som asi z 1.5 metra na patu a na tu bolest som este stale nezabudol ;) pekne svinstvo
drzim palce nech ti to prejde co najrychlesie...
28.05.2010 - 12:08:24
00
keyboard_arrow_up