samozrejme nemyslím ženy :lol: ...uvažovali by ste nad kúpou ojazdeného biku??....aj za cenu ze neviete ako bolo s nim zaobchadzané?....30000-40000sk
23.06.2006 - 18:03:43
00
no neviem jka nie som na ojazdene vies nove je nove ale ked mal dobreho majitela tak to sa este da ale nikdy nevies ja som skor za nove
23.06.2006 - 18:22:42
00
ja som kupil jazdeny ram, vidlu aj kluky...uplna pohoda..a ta radost z usetrenych penazi..ale je pravda ze treba mat stastie,bud na super cenu,alebo komponenty v super stave
23.06.2006 - 18:33:27
00
aj ja mam bike z 2. ruky, prvykrat som ho kupil pred troma rokmi,to som bol uplne nadseny,teraz ,tak pred 0,5 rokom,som kupil dalsi a som este nadsenejsi :wink: ...myslim ze sa to oplati,kopec ludi predava bike po 2-3 mesiacoch jazdenia...mozno je treba niekedy vymenit retaz+kazetu, ...takze je to ovela vyhodnejsie...
23.06.2006 - 19:47:17
00
podla mna nie je problem kupit ojazdeny bike...ak je drahsi, tak sa vacsinou aj majitel o neho dobre staral a na niektorych komponentoch urcite zbadas, ak by ho niekedy rozbil apod.
24.06.2006 - 10:03:16
00
Celkovo je to dost hlupa otazka. Je to ako s kupovanim auta. Ak mas skusenosti s bikom, tak si vies nahrubo mrknut co mu je. Zvysok znasas riziko vyvazene nizsou cenou. Potom ide len o postoj, ci ti nevadi jazdit po niekom (niektori ludia tiez z moralnych dovod nekupia lepsie jazdene auto, ale radsej novu hrcu).
24.06.2006 - 10:08:08
00
trochu by som vahal pri kupovani komponentov pri ktorych nevidis dovnutra ako napriklad tlmic alebo vidla,

ale vobec nemam problem kupit ostatne veci od ruky....

ako uz bolo vyssie poznamenane, proste si to pozorne pozriem a ked je to OK tak to kupim
26.06.2006 - 18:17:02
00
pokial nie je kradnuty tak je to OK ale ak ano tak teda neviem :roll:
26.06.2006 - 18:46:05
00
U mňa porovnanie s autom nie je celkom na mieste. Asi to bude tým, že ku kúpe biku a auta mám trochen iný prístup.
Auto sa podľa mňa oplatí kúpiť tak 3-ročné, lebo za rozumný peniaz sa dá kúpiť skoro nové auto a keď ho predám ďalej, určite na ňom neprerobím toľko ako keby som kupoval nové.
Bike zase zo zásady nový, pretože tie čiastky, o ktoré klesne jeho hodnota po predaji nie sú také dramatické ako u auta. Z vlastnej skúsenosti ďalej viem, že bike kupujem na dlhšiu dobu než auto, takže prípadný pokles ceny v pomere k využitému času je potom primeraný.
Výnimku tvoril môj predchádzajúci bike, ktorý v čase kúpy mal odjazdené jedno leto, ale ten bike bol zase z dobrého zdroja - predal mi ho známy, ktorý robil v cyklo obchode a pravidelne každý rok mal nový bike za VO ceny a po odjazdení jednej sezóny ich posúval ďalej za cenu výhodnú ako pre neho, tak aj pre kupujúceho.
Ešte jeden zaujímavý postreh. Kúpa auta mi vždy zaberie podstatne menej času než kúpa bicykla. Ale to bude okrem iného tým, že (hlavne u ojazdených) nebývajú výpredaje, akcie a posezónne zľavy, takže keď sa rozhodnem, že chcem vymeniť auto, tak dlho neriešim ale konám :D
26.06.2006 - 19:44:29
00
jednoznacne treba look :shock: :shock: :shock: !!!
Ale inak mam s ojazdeninami dobre skusenosti.
26.06.2006 - 23:25:14
00
keyboard_arrow_up