Nie je jedna strana asymetricka tohto boostu ? /a teda je dlzka vacsia/
24.06.2019 - 14:56:06
00
Mas pravdu, 6mm bude vzdy len 6mm a bude to skoro nic, teda o 6mm viac ako nic, to netreba ani pravitko do ruky brat :lol: Ja to tu nejdem obhajovat, ale vraj vdaka tomu je 29" rovnako tuhe ako 142mm 27,5". A vpredu dokonca ako 15x100 26". Ja si len pamatam, ze ked som niekedy v roku 2012/13 kupoval bike, a vahal ci 26" alebo 29", tak vsade recenzovali ake je to neohrabane, plantave, ze chyba tomu tuhost-kolesam a pod... Preto som este vtedy kupil 26". Teraz, aj vdaka tomu (tuhsie kolesa, kratsia zadna stavba, zmena geo) sa uz nikde nic take nehovori, asi to nieco do seba bude mat...
24.06.2019 - 14:56:50
00
A preto netreba citat , ale jazdit :D
24.06.2019 - 15:00:49
05
možno sa to dá dokazat zlomenými špicami. viem, že sa lámu ked nie sú správne dotiahnute ale može mat tuhost na vpyv. Ja osobne som sem tam spic zlomil - raz za rok uvidíme ako to bude na novom bicykli. Na 29 su tie spice dlhsie ciže pri non booste by boli viacej citlivejsie na lámanie. Osobný pocit je zradny kedze niekto na booste valí po zvažnici v karpatoch a niekto to riadne nákladá po sutrových chodníkoch v alpách.
24.06.2019 - 15:18:48
00
no ja mam HT 29 non-boost. mam pri 186cm 90 kil /ziadny chrt/ a DT Swiss kolesa s odporucanou zatazou do 90kg a uz dve sezony bez ujmy. a to pustam dole kadecim a vydrzalo to aj riadne prasaciny. krutit sa to nekruti vobec a to mam Kellys ram s tenkymi hornymi vzperami, nie ziadnu premiovu znacku. v mojom pripade vyvraciam vsetky poucky ktore si tu opisal :D niekedy sa fakt cudujem co ten ram a kolesa vydrzia podo mnou
24.06.2019 - 15:45:06
00
Hack3r: vsak ty ale nejake divociny nejazdis, ci ? Sa mi zda, ze si raz pisal. Zato double, ten sa uplne zvlcil, odkedy jazdi s Kaprom, znicil uz jeden tlmic :lol: (na starom bajku).
24.06.2019 - 15:49:30
00
nejazdim to co kvakob samozrejme, ale kamenne pasaze, korene a podobne pustam na "plne gule" takze viem zodpovedne povedat ze aj napriek tomu ze nemam boostovy ram ani vidlu drzi to a nic sa nekruti ani nepraska
24.06.2019 - 16:02:08
00
Vsak tusim deklarovane zvacsenie tuhosti je nejakych 7-10% , cize nic prevratne z tohto hladiska. Karbonove rafky asi zavazia viac. Skor asi ono chcu aby to bolo tuhe a mohli predavat 28spicove a menej vyplety. Ja si este pamatam zurive diskusie z bikefora, kedy sa riesilo, ze hlinik makne a po 2 ci kolkych rokoch to dupaci musia menit, lebo (hocico). Tak v svetle tohto, tie vyplety asi ano, budu makke :D :D .. ja som mal zatial problem asi len s jednym bajkom, kde pri silnom tlaku na pedal na malej pile sa mi zadna karbonova stavba ohybala tak, ze kluka skrtala o vzperu. Prehybalo sa to o skoro 0.5cm
24.06.2019 - 16:21:42
00
5mm je celkom dost :) kazdopadne ja jazdim a neriesim. na druhu stranu ak by bolo vsetko bez zmeny cim by nas ohurili a donutili ku kupe noveho bajku? :D
24.06.2019 - 16:28:30
01
Hej, je to dost, tie vzpery co tam mam su dute a tenke .. nedomyslene je to cele (a su tam aj inde somariny, ale celkovo ram je super), normalne kluky nevadia, ale s xtr to vadilo kedze maju uzsi q-factor (aj ked to robilo len pri fakt festnych slapakoch). Musel som to trosku vyosit, ale stale malo, ked ten ram zas niekedy budem jazdit tak to mozno necham vystuzit, snad to pojde .. alebo skor ked to praskne, lebo tie vzpery myslim aj praskali.
24.06.2019 - 16:31:23
00
Osvedčí sa?
https://www.pinkbike.com/news/tioga-announces-front-specific-tire.html

Prílohy:

a.jpg
a.jpg 91.68 KiB thumb_up0thumb_down

aa.jpg
aa.jpg 94.37 KiB thumb_up0thumb_down

25.06.2019 - 08:42:38
00
obchodne praktiky SRAM Corporation k novej verzii Reverbu (*****.."inspirovali sa" BikeYoke teleskopkou)

" Sacki (3 hours ago)
@LuvAZ: Thank you very much for the kind words. We do appreciate all your guys´s support.
One interesting side note maybe: A bit over two years ago, SRAM contacted us regarding our REVIVE function an showed interest in licenscing or cooperation. But obviously the needed posts for testing. We agreed to provide ten REVIVE dropper posts, that were supposed to be free of charge, unless (or until) we would not come to a cooperation. The talk ended about (maybe even over) a year ago and the posts hav not been paid until today. I don't know the exact internals of their new Reverb, so I am not claiming anythig here, but reading about all their new "innovations" leaves me with disappointment on personal level, because we´ve been talking with some of the top persons in SRAM. Hey, I guess that´s business. Maybe we are not "business" enough...
But actually: We don´t want to be. We want to be, who we are and make our own stuff and innovate our own ideas and try to see and make people happy with our own little stuff.
For us business is not just numbers.."


https://www.pinkbike.com/news/rockshoxs-updated-reverb-stealth-gets-the-squishy-post-fixing-vent-valve-june-25th-700ampst900amcst.html


Kazdopadne to riesenie je tragikomicke, co je vlastne standard pri SRAMe.
26.06.2019 - 13:10:11
02
predstavenie Rock Machine 2020 - https://www.sloger.sk/nezaradene/predstavenie-kolekcie-rock-machine-2020/
27.06.2019 - 17:47:50
02
MageZ napísal:
obchodne praktiky SRAM Corporation k novej verzii Reverbu (*****.."inspirovali sa" BikeYoke teleskopkou)

" Sacki (3 hours ago)
@LuvAZ: Thank you very much for the kind words. We do appreciate all your guys´s support.
One interesting side note maybe: A bit over two years ago, SRAM contacted us regarding our REVIVE function an showed interest in licenscing or cooperation. But obviously the needed posts for testing. We agreed to provide ten REVIVE dropper posts, that were supposed to be free of charge, unless (or until) we would not come to a cooperation. The talk ended about (maybe even over) a year ago and the posts hav not been paid until today. I don't know the exact internals of their new Reverb, so I am not claiming anythig here, but reading about all their new "innovations" leaves me with disappointment on personal level, because we´ve been talking with some of the top persons in SRAM. Hey, I guess that´s business. Maybe we are not "business" enough...
But actually: We don´t want to be. We want to be, who we are and make our own stuff and innovate our own ideas and try to see and make people happy with our own little stuff.
For us business is not just numbers.."


https://www.pinkbike.com/news/rockshoxs-updated-reverb-stealth-gets-the-squishy-post-fixing-vent-valve-june-25th-700ampst900amcst.html


Kazdopadne to riesenie je tragikomicke, co je vlastne standard pri SRAMe.


Mslím, že pravdu sa asi nikdy nedozvieme... ale zas na druhej strane sa o takýchto veciach môžeme baviť už pri hocičom...
27.06.2019 - 19:46:37
00
Pravda je taka, ze tu funkcionalitu okopirovali ale tragikomickym sposobom, kedze ventil je pod zamkom sedla..teoreticky ju tak casto nebudes potrebovat ako na BikeYoke Revive, ale to nic nemeni na tom, ze je to idiotske riesenie. Kazdopadne keby mali ludia moznost porovnat si BIkeYoke Revive a Reverb, tak by Reverb nikto nekupil. :D
27.06.2019 - 20:17:19
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up