ja mam 3 kvapky oleja :D... inak mam pocit ze tie moje I9 EnduroS rapkaju vyraznejsie ako torch a hydra, aspon podla videii...
25.08.2021 - 17:24:41
00
Aká je tu zrazu partia dupačov, ktorí nikdy nejdu na voľnobeh :tmi: alebo je im totálne u.r.i.t.i. že robia bordel a hluk v lese, prípadne spomaliť na traily alebo chodníku je pod ich úroveň :tmi: mozno to bude podobná skupinka ľudí čo si púšťa metal alebo nejaky popík z mobilu na Rysy, či mi za chrptom hulákajú na celé hory :tmi: však prečo nie, veď mám f.p.i.č.i. všetko a všetkých :tmi:
25.08.2021 - 19:48:37
00
Nedramatizuj to. Na naboji si žiaľ neviem upraviť hlasitosť
25.08.2021 - 20:06:49
09
riesite tu uplne kktiny, odvalovanie minionov, odfukovanie vidly/tlmica plus hrkotanie retaze dava dokopy viac "hluku" ako nejaky posraty orech
25.08.2021 - 20:06:57
09
Celkom by ma zaujimalo kde je to rovnasa medzi hlucnejsim nabojom a neochotou spomalit ... nejako je to ***** nakazlive ... asi tiez dlhodoby priznak covidu
25.08.2021 - 20:12:56
02
Som nesmierne sklamany sam zo seba, ze mi uslo to, ze v nasej haluskovej republike sme s ochranou prirody tak daleko, ze jeden z najvacsich problemov je hlucny orech na naboji... dufam teda, ze sa pred vyjazdom v lese aspon mazete bambiho exkrementami, lebo vasa pachova stopa v lese mu skodi urcite viac ako moj hlucny naboj. Aroganciu sem prosim netahat, ja som prvy kto postoji ci uz smerom hore alebo dole ked zbada v ceste pesich turistov, alebo inych bikerov
25.08.2021 - 20:16:27
014
misoR napísal:
Nedramatizuj to. Na naboji si žiaľ neviem upraviť hlasitosť

Vieš ho vymeniť :)

Ja neriešim ochranu prírody, ale elementárnu rešpekt a slušnosť aj bez blbých zákonov voči prírode a vysokohorskému prostrediu keď sa už argumentuje v opačnom extréme aby bike v lese vrčal ako motorka a že tak to je jedine správne, že to ľudom nedocvakne. A nie, bike veľa hluku bez orecha nerobí, lebo aj keď idem z kopca, tak si ma ľudia všimnú, až keď ich za chrbtom oslovím a na cesťáku mi fakt stačí zvesiť nohy aby v panike že čo sa deje skákali najlepšie do cesty…
25.08.2021 - 20:30:52
00
Pokial sa v nom nic nepokazi, tak nemam dovod ho menit. To je posledna vec, co by som menil, ale viem, ze su tu vselijaki kajsmentke kozmekeri, co im na takychto veciach velmi zalezi. Mne ten zvuk vadi hlavne ked si bike servisujem v byte, tak vtedy rychlo stlacam brzdu, aby to nehucalo :)
25.08.2021 - 21:32:05
01
Tak to aby som za mokra v lese nebrzdil, lebo oproti tomu je moj stary dobry HOPE orech hadr...
26.08.2021 - 07:20:39
02
WOW, po XY rokoch bikeri zistili, ze orechy rapkaju roznymi hlasitostami, a da sa koli nim moralizovat a pohadat, ake krasne :D
26.08.2021 - 09:00:51
017
a to ani nie je zlé počasie, žeby bola nuda
26.08.2021 - 09:12:03
02
milos21 napísal:
Vieš ho vymeniť :)

Tak si vymen ten svoj naboj za nejaky tichsi, vyplakavas tu nad tym odkedy ho mas a potom z toho vznikaju taketo prinosne debaty. Riesite tu posrate volnobezky na bicykloch, ale tatrovky, LKT, bagre a podobne v lesoch hluk a bordel nerobia, vsakze.
26.08.2021 - 09:18:48
011
aj ti polovnici strielaju s tlmicmi!
26.08.2021 - 09:28:40
012
No neviem chalani, denne jazdim po lese, ci uz s tichym zapadkovym alebo hlucnym ratchet 54t nabojom a mal som uz take mnozstvo blizkych kontaktov so zverou (lisky, zajace, diviaky, srny, jelene), ze by ma ani vo sne nenapadlo, ze ich plasim. V zjazdoch ked nieco stretnem, musim piskat alebo kricat, aby sa zdekovali a neskocili mi do cesty. Dokonca raz som sa uz s jelenom priamo zrazil. V zjazde a hadajte s cim... s ratchetom. Bola to pekna slupka, letel som tri metre vzduchom. Moje kolesa este nikdy ziadnu zver nevyplasili. Treba si sem tam aj vyjst do prirody, lebo mam pocit, ze len sedite za zobrazovacimi jednotkami a vypisujete teoreticke nezmysly. Sorry za vyraz.

p.s. Doteraz najhlucnejsiu vec, ktoru som zazil v lese a ktora rusila aj mna bola motorova pila. Mnozstvo pil. Pocut ju na desiatky metrov. Naopak ked jazdim maratony a v zjazde chcem vediet ci niekto nejde tesne za mnou, vzdy sa musim obzriet, pretoze pretekara nepocut. A to je tam vtedy v lese tych ratchetov neurekom. Zamyslite sa.
26.08.2021 - 09:34:50
420
Motorova píla je v pohode, ta je aspon statická, ale tie terenne motorky co sa predhanaju kto ma deravejsi výfuk to je zlo.
26.08.2021 - 11:39:54
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up