:D tak to mozes cakat ze niekto nasadi nove. Zijes na slovensku. Bubaky idu do vrecka a nie na stromceky.
19.05.2010 - 18:59:09
00
Už ich je raz toľko a stále padajú ďalšie...viď témy Singeltrack Cerová dráha a Lesopark kalamita. :^)
20.05.2010 - 09:04:55
00
toto je iný masaker...

http://www.ihorizont.cz/c3615-na-girove-se-propadla-zem-mistni-mluvi-o-dire-do-pekla--fotoreportaz.htm
21.05.2010 - 10:23:29
00
a ešte inšpiratívne videjko zo stredy z Lysej Hory ;(

http://www.youtube.com/watch?v=Ww7USlhsHaU
21.05.2010 - 10:25:35
00
Hehe, dnes to bolo v BA ako v Karibiku! :devil: Tesne predtým, ako som išla vystupovať pred robotou, zablyslo sa, nasledovala šľaha a v ten moment spadlo celé nebo... :rain: Mám rekord vo vyťahovaní dáždnika z batoha (asi 5 sekúnd :lol: ), najkomickejšie bolo, keď už bus otvoril dvere, tak prázdna zastávková búda bola v momente narvatá hlava-nehlava. :rofl: Dáždnik splnil svoju rolu dokonale, ale aj tak - na asi 80 metroch do budovy som mala premočené nohy, topánky aj chrbát, ako sa valila voda z neba aj z dáždnika. Díky bohu za náhradní přezutí a pujčenej svetr. :lol:
25.05.2010 - 12:59:34
00
Zamrznutý sa pomýlili o týždeň, apríl dokonca o mesiac a pol...
Ráno som vykukol z okna, cesta mokrá ale obloha modrá - ide sa do roboty na kole. Ani som sa neponáhľal, však nech cesty obschnú. Vyšiel som pred dom a nejako bolo tmavo - riadna čierňava nad hlavou. Aj tak idem do roboty na kole, však Aladin predpovedal na ráno dážď a vypršalo sa už nad ránom. Po dvoch kilometroch prvé kvapky, len také, aby sa nepovedalo, avšak za chvíľu riadna lejavica. Hanba-nehanba, zaliezol som do autobusovej zastávky - pri novom divadle. Počkal som, kým sa vypršalo a ideme ďalej kľučkujúc medzi mlákami a nasierajúc vodičov áut. Však mi to dali aj vyžrať, akonáhle videli na ceste vyjazdené koľaje plné vody, tak išli do nej pravými kolesami a poriadne ma ohodili. Zaujímavé - väčšinou to boli mimobratislavskí... Pri PKO už bola opäť modrá obloha. Blížiac sa k Patrónke vidím, že nad Karpatami sa zbiera ďalší čierny mrak. Ten sa však už na mňa nevylial - nestihol!
Poobede si tak pohodovo ťapkám smerom na Hainburg usmievajúc sa na modrú oblohu. Niekde pri Spitzerbergu sa zatiahlo, pozrel som dozadu a už som videl, čo ma čaká. Bolo to zaujímavé - fučalo oproti, ale ten mrak sa na mňa valil zozadu. Chytilo ma ta až v Bergu. Opäť hanba-nehanba som zaliezol do autobusovej búdky.
Po pol hodine som išiel domov, za chvíľu bola opäť modrá obloha, v Bratislave už aj skoro suché cesty... Už dávno som nezmokol dvakrát za deň. Vlastne, už ani nepamätám, kedy som zmokol na kole... Je to pekných pár rokov.
Proste apríl. Akurát teplejšie. Už sa teším, čo na nás vymyslí Medard. Alebo tu už bol a teraz na nás kvapká tých 40 dní?
25.05.2010 - 20:49:26
00
Ja som to tiež schytal dva krát do nitky počas nedeľnej bikovačky. :rain: Zlialo nás asi na piatich kilometroch, voda tiekla potokom cez cestu a po 500 metroch od konca dažďa svietilo slnko. Oproti idúcim bikerom vravím - ani tam nechoď riadne tam leje no a neverili mi. Usmievali sa však predsa svieti slnko. Prešiel som asi 10 km no a zlialo ma pre istotu druhý raz. Prišiel som skoro pred dom a tam takmer suché cesty. Vravím si keď som mokrý z von tak nech aj z dnu. Dám si pivečko po jazde :beer: zaslúžim si. Už trochu aj slnko vyšlo, no ledva ledva som ho stihol dopiť a bežať domov skoro som to dostal na chrbát tretí raz za jednu jazdu to sa mi ešte nestalo. Chalani čo šli na opačný smer mesta mi vraveli že u nich svietilo slnko. :headbang: :finger: :rain: :sun: Asi vymením dres za plavky :lol:
25.05.2010 - 22:23:42
00
JoKo: "Opäť hanba-nehanba som zaliezol do autobusovej búdky...."

Je hanba schovat sa pred dazdom? Mne to pride uplne prirodzene (a dokonca to bezne robim), ale som tu novy, tak sa rad necham poucit...
25.05.2010 - 22:37:59
00
Bežne sa jazdí aj v daždi... Však som z búdky pozeral na troch junákov, pravdepodobne triatlonistov z Triklubu, ako si to valia dolu Bergom v tom najväčšom lejaku. Závidel som im tú mladosť... Ja som sa namokol už dosť.
25.05.2010 - 22:51:57
00
JoKo keby si isiel cez Pezinok, tak by ta aj opieskovalo - padali krúpy. Teda tento rok nám dozrievajú ceresne na chodníku. Nuz, aspon sa tolko neprási :worried:
25.05.2010 - 23:24:32
00
Bol som vtedy zrovna v kaviarni na Štefánikovej a bol to teda zážitok. Škoda že som nespravil video. :(

img210.imageshack.us
26.05.2010 - 08:10:42
00
dnes svieti od rana slnko...
neverim
normalne ma bolia oci z tolkeho svetla (urcite kym pojdem z roboty uz bude zase chčiať zhora)
28.05.2010 - 08:39:09
00
No dnes to vyzerá na pekný deň aj podľa predpovede...takže šup von. 8)
28.05.2010 - 08:52:59
00
kym sa vymotame s prace tak bude po peknom
28.05.2010 - 09:03:48
00
Nuž tak to máš teda fakt smolu dnes :nod:
28.05.2010 - 09:13:55
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy)
keyboard_arrow_up