no skor si myslim ze si mal asi napisat ze je to skor o zabave ako o radeni ... a nie naopak

jasne ze k teme kompas som necakal ziadnu odozvu, ale k strielajucej retazi ... to ma prekvapilo ... som myslel ze ked sem taki problem nadhodim sa ho chitia profici a bude to vyriesene ... je smutne ze som na to musel prist sam a to sa bajkovaniu venujem tak rok :( viem ze niektore prispevky zaciatocnikov typu slavonav mozu byt trapne, ale predsa nato ste tu aby ste nas usmernili ... a ja mozno takto usmernim niekoho o 10 rokov ... a nie ho iba zhodit !!!
23.05.2006 - 08:31:42
00
máš pravdu ale aspoň v tvojom prípade s reťazou to zabralo, môžeš byť rád, že si na to prišiel sám, poznáš svoj bike a vieš, čo robí. niektoré veci sa proste musia vidieť, inak je to ťažké. :P
23.05.2006 - 08:37:07
00
slovonav celkom ma mrzi, ze mas z tohto fora takyto pocit, podla mna sa tu dockas pomoci urcite skor ako niekde inde...vlastne neviem o inom fore, kde by si sa dockal pomoci....vzdy si niekto bude robit srandu a niekto bude radit, nemozes cakat, ze vsetci su tu len preto, aby ti poradili a vyriesili problem za teba, tu nikto nie je plateny poradca, chapes....a necakaj, ze niekto ti bude seriozne radit s problemom, na ktory sa priemerne inteligentny clovek pozrie a riesenie je jasne alebo s problemom, ktory uraza dusu bikera...to mas akokeby si sa pytal aku trubku si mas kupit na bicykel, alebo spatne zrkadielka....potom mozes cakat len srandicky 8)
23.05.2006 - 09:01:55
00
2 bobo:

berem co pises ... len si myslim ze tymi srandickami novych clenov odradzate (nie konkreetne ty) ... potom aby ste sa tu raz neprebudili ze tu mate 20 stalych clenov a iba si tu srandickujete ...

co je na tom ze sa zaciatocnik opyta na spetne zrkadlo? co ak si mysli ze je to v lese potrebne? treba mu pekne vysvetlit a nie ho zfuknut aby sa sem viac nevratil ... si myslim :)

ja mat skusenosti niektorych vas velmi ochotne poradim (ved naco ine somtu), ale ako mozem poradit ked je to moj 1. bajk a tak porovnavat neni co, iba komponenty co som uz odpalil a toho neni vela
23.05.2006 - 09:19:48
00
slavonav ma pravdu. hlavne ohladne tych 20 clenov. jak to tu sledujem tak ich tu ani tolko neni a obcas sa niekto objavi a zase zmizne. a v poslednej dobe sa tu nic nedeje. preco asi ze?
23.05.2006 - 10:02:39
00
no s tymi srandickami je to fakt.. ale ono zalezi ako si to clovek zobere.. bud si to zobere osobne alebo vas ma vsetkych na salame a filtruje si len prispevky k veci.. a ak zbada ze v teme na jeho otazku sa snazi aspon nekto normalne zareagovat nech posle SS a kasle na blbosti..
a co sa tyka konkretnych problemov ako napr ta retaz, pricin moze byt vzdy viac takze ak zakladate topic s problemom skuste to vyjadrit co najpresnejsie (co to robi, kde to asi robi, kedy to robi...) potom je najvacsia sanca ze sa vobec neco vyriesi..

inak ak sa vam nepaci tu odporucam este ked tak http://www.bike-forum.cz/ ale na srandistov narazite vsade, aj ked tam vacsinou aspon prve prispevky smeruju k veci a nieje tam hned pra odpoved: LOL bla bla, magor, namontuj si pomocne kolieska alebo nejazdi...
23.05.2006 - 11:22:52
00
LOL bla bla, magor, namontuj si pomocne kolieska alebo nejazdi...


Tu to tak je?

Len tak zo srandy som si pozrel vsetky prispevky na strane 1 v Komponentoch a nasiel som tam len jeden, ktory bol hned od prvej odpovede od veci a to od Tompy-ho o tych titanovosedych rafoch, takze neviem ako to pani myslite...
23.05.2006 - 12:26:17
00
super a zrataj si kolko ludi na tej 1. stranke posielalo prispevki ... asi tych spominanych 20 ...

schvalne root ... sprav statistiku poctov prispevkov a uzivatelov ... predpokladam ze 1-50 bude slusne cislo a 50-500 bude pocet 2,3,4 ... a uvidime aka zaujimava bude ta kryvka ...

ja si myslim ze to nieco ukazuje ked sa sem ty ludia nevracaju :(
23.05.2006 - 13:20:34
00
no to je pravda...ale kedysi to bolo 1-10 vela prispevkov, a 10-200 nula prispevkov :) ...aj to zdrave jadro sa podla mna trosku rozsiruje, nemozes cakat, ze tu bude kazdy visiet uz naveky, ked sa potrebuje len cosi opytat :)
23.05.2006 - 14:05:49
00
hej ale tym tazsie sa vrati ked si z neho budu ostatni robit srandu alebo prispievat odveci.
23.05.2006 - 14:21:57
00
Robo, ukaz mi sem konkretne veci, co ti lezia v zaludku, a ty slavonav tiez, poprosim vas (myslim to v dobrom, nehladajte za tym nic provokacne, proste by ma zaujimali konkretne veci)... aby som bol v obraze...
A statistiky su v tomto pripade zbytocne, zoznam uzivatelov s poctom prispevkov si pozrie kazdy sam (aj ked je skresleny, kedze polovica userov sa muselo po prechode na phpBB registrovat znovu)... To jadro je do tych 50 ludi cca. A to, ze sa tu v poslednom case rozmnozilo celkom dost vysmesnych prispevkov, hlavne na tukaneka, to s vami suhlasim, ze nie je v poriadku. Co vyustilo az tymi tukanekovimi hrubymi nadavkami, ktore som samozrejme vymazal.
23.05.2006 - 14:39:01
00
Robo, ukaz mi sem konkretne veci, co ti lezia v zaludku, a ty slavonav tiez, poprosim vas... aby som bol v obraze...


konkretne ti nepoviem ... jednoducho pristup ludi co su tu.

zhodou okolnosti opravujem teraz braskovi scooter a na dakom scooter fore co som nasiel je troski iny pristup ako tu ... kazdy pomoze poradi a nie hned ma odpise ked nenazvem pastorky pastorkami ale 8 koleckom ... ako by tu bola presna vzorka ludi ktorych ja nazyvam blavaci

tym som nestel nikoho urazit, je to moj pohlad na vec, mozno som divny ja :shock:
23.05.2006 - 14:51:21
00
Divny niesi, mne sa tiez nepaci, ked niekto napise, ze pila a niekto ho tu zvozi, ze je mu to smiesne, lebo bola pila bola niekedy od 55 zubov a viac a podobne... S tym nenarobis nic, to je o cloveku....
23.05.2006 - 14:56:00
00
mne nelezi v zaludku nic. ja toto forum uz neriesim. prispievam len ked mam co k teme povedat. nemam proti nikomu nic, preco by som aj mal mat? ale clovek si nemoze nevsimnut ludi ktori pisu,pisu,pisu a nicim konstruktivnym neprispeju.
23.05.2006 - 15:04:05
00
Divny niesi, mne sa tiez nepaci, ked niekto napise, ze pila a niekto ho tu zvozi, ze je mu to smiesne, lebo bola pila bola niekedy od 55 zubov a viac a podobne... S tym nenarobis nic, to je o cloveku....


no a to sa mi prave nepaci ... ja to sem pisem nie preto ze mna to moc stve ... ja tie blbosti dokazem filtrovat, ale bol by som rad keby forum napreduje, sa tu clovek daco nove dozvie a nie aby to forum upadalo za niektorych uzivatelov co len vedia zhadzovat !!!

pre priklad tie statistiky:

scooter forum:
ludi co poslali prispevki - 92
clovek co mal najviac prispevkov - 615
ludia co poslali nad 50 prispevkov - 31
mtb forum:
ludi co poslali prispevki - 362
clovek co ma najviac prispevkov - 678
ludia co poslali nad 50 prispevkov - 49

myslim ze tie cisla o niecom vravia ... ako moderator s tym nespravis nic, len by som bol rad aby sa ludia uvedomili a snazili sa sem bajkerov pritahovat a nie ich posielat do ...
23.05.2006 - 15:07:03
00
keyboard_arrow_up