Bud bezvyznamny prispevok alebo si sam za ...bud nazov servisu alebo delete


....lebo všetky príspevky na pieskovisku maju velky vyznam. Bol to sportservis v petrzalke. Za par návštev som tam nechal cez 200 eur. Žeby podnikanie na slovensky sposob? Uz tam nepojdem. No škoda
13.08.2015 - 18:45:15
01
No nechcem takto verejne hanit...Co ked chlapici zo servisu mali pravdu.....Ja som len napisal, ze ma to nasralo, .....A davam to ako varovanie pre ostatnych....no...

Nemohol by nejaký servisák napísať, čo je vlastne profesionálny štandard? Mne toto celé pripadá tak, ako keby som do pneuservisu doniesol deravú gumu a potom sa sťažoval, že mi odstránili staré olovká vyváženia a zaúčtovali si nové + prácu.
Profík v servise hádam nebude vychádzať z predpokladu, že ten zákazník už odborne spravil niektoré nevyhnutné kroky, ktoré centrovaniu predchádzajú. Ak usúdil, že v náboji sú nejaké vôle, tak to jednoducho urobil; volať ešte zákazníkovi, že ideme urobiť aj toto, bude to stáť o 9€ viac, alebo si radšej prídete po to koleso?
Chyba bude vo vzájomnej komunikácii, zákazník mohol povedať - urobil som to a to a oni zas mohli povedať - v centrovaní budú tieto úkony a bude to stáť toľko.
Osobne mi to pripadá ako búrka v šerbli. Ach jaj, zapršať by mohlo.
13.08.2015 - 18:45:54
00
Kazda minca dve strany. 9 eur je suma na ktoru niektori robia 2 hodky na stavbe.
13.08.2015 - 18:51:27
00
alebo 4h brigadnik za pokladnou v tescu, niekedy si fakt v tych servisoch nevedia co uz vypytat od dobroty.
13.08.2015 - 18:58:01
00
Preto je mozno niekedy lokalny servis-sidliskovy lepsi ako velke predrazene.ja u nas v ruzinove johnnySVK myslim ze si tiez odtialto,chodim na posen na exnarku k i.j.m. servis. Kde som po dvoch sezonach chcel centrovanie,kontrolu nabojov a stredu a hlavka.uprimne mi povedal ze vsade ***** jak sa da,jedine co aj to po dohode,menil stredove predom volal a oznamil cenu.ostatne zevraj bolo v top stave co som bol sam prekvapeny kedze som jazdil celu zimu,sneh nesneh.tak ako ked dojdes so psom k zverolekarovi a predpisemu aj alaha.ja som spokojny tam..ps: ceny komponentov mal nizsie ako v slniecku a to uz je co povedat si myslim..
13.08.2015 - 19:32:26
01
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/19969/nevhodne-vedeny-cyklokoridor-na-americkom-namesti
13.08.2015 - 20:42:12
00
Nemohol by nejaký servisák napísať, čo je vlastne profesionálny štandard? Mne toto celé pripadá tak, ako keby som do pneuservisu doniesol deravú gumu a potom sa sťažoval, že mi odstránili staré olovká vyváženia a zaúčtovali si nové + prácu.
Profík v servise hádam nebude vychádzať z predpokladu, že ten zákazník už odborne spravil niektoré nevyhnutné kroky, ktoré centrovaniu predchádzajú. Ak usúdil, že v náboji sú nejaké vôle, tak to jednoducho urobil; volať ešte zákazníkovi, že ideme urobiť aj toto, bude to stáť o 9€ viac, alebo si radšej prídete po to koleso?
Chyba bude vo vzájomnej komunikácii, zákazník mohol povedať - urobil som to a to a oni zas mohli povedať - v centrovaní budú tieto úkony a bude to stáť toľko.
Osobne mi to pripadá ako búrka v šerbli. Ach jaj, zapršať by mohlo.

Ja som pred 2 rokmi nechal u nas v servise urobiť vyplet, pretože mne to trva dlho (kedysi davno som sa to naučil). Neviem si predstaviť, žeby mi zaučtoval mechanik aj další ukon.
Myslim, že bude takychto vynutenych ukonov pribudať.
13.08.2015 - 21:15:12
00
Asi by to chcelo štandardy ako v autoservisoch. Vopred dohodnúť úkony aj cenu. Ak sa počas opravy objaví niečo nepredvídané, zavolať klienta a dohodnúť zmenu a ten buď súhlasí, alebo si to vezme domov.
A ešte čosi - ak niekto zarába 9€ 4 hodiny, tak sa o takú opravu pokúsi asi radšej sám.
13.08.2015 - 22:24:16
00
iron.hide... ti sije?.... jak sa tam mam vytocit s tym mojim Ikarusom????? :sweat:
13.08.2015 - 23:45:27
01
Tie remienky na strešný nosic, na uchytenie kolies bicykla, neporadi niekto kde zohnať?

Ja som používal remiemky do košíkov na pedále.
14.08.2015 - 07:30:45
01
Už sa niekomu niečo podobné stalo?
http://dolekop.com/fotky/34048-serizovani-hayesu
Mne včera, mam dolu polku nechta. Jak som stary, tak som neopatrny.
14.08.2015 - 09:13:04
00
no *****, to je iny hnus..to sa ako moze niekomu stat-teda klop, klop,lebo sa to stane aj mne..
14.08.2015 - 09:16:28
00
Fuu, tak toto je dost. V nedelu idem menit kotuce aj platne tak si dam radsej pozor.
14.08.2015 - 09:37:55
00
No nechcem takto verejne hanit...Co ked chlapici zo servisu mali pravdu.....Ja som len napisal, ze ma to nasralo, .....A davam to ako varovanie pre ostatnych....no...

Na to si davaj pozor, na stelovanie konusov. Konusy sa musia nastavit tak , aby mali malicku volu, ktora zmizne po dotiahnuti v rame. Ak to mimo ramu nastelujes tak, aby to volu nemalo a v rame dotiahnes ..

Inak v Sportservis som si parkrat nechaval vypletat kolesa, vzdy som si zaplatil viac, nech to prejdu tenzometrom a vzdy to bolo tip-top. Ale uz tam nepojdem. Naposledy mi na novych kolesach nedotiahli vyplet, takze to zjavne tenzometer ani nevidelo a pekne som si za to zaplatil ( po 2 jazdach 4 odsroubovane spice, proste fail)... Ale o zazitkoch zo servisu z kaktusbike spred asi 4 rokoch radsej nebudem pisat nic. Proste (az na vzacne vynimky) servis ti nauctuje sadzbu vacsiu ako v autoservise , ale robia ti to brigadnici a takto to aj vyzera. Myslim, ze sa casom dam na servis bajkov :lol: /ale vrzgajuce karbonove trosky servisovat nebudem :rofl:/
14.08.2015 - 09:41:29
00
Nikdy nehovorte že sa to nemože stat. Ak som mal kedysi V brzdy, uplne bežne som prstom zastavoval roztočene koleso prstom o špajle. Včera som si menil plašte, potom som nastaval predne koleso, aby kotuč nebrnkal o doštičky. Nastavene a chcel som zastaviť koleso. No hop a už to bolo. 100-krat naučeny povel s čelusťovymi brzdami.
14.08.2015 - 10:00:26
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up