Kazda minca dve strany. 9 eur je suma na ktoru niektori robia 2 hodky na stavbe.

a co stalo centrovanie samotne? 8€? :D
14.08.2015 - 12:49:55
00
dokopy som za dve kolesa platil 26eur
14.08.2015 - 12:51:38
00
to je ako keby som ja siel posielat niekomu z predajne notebook na dobierku ktory si on objednal a dam mu do faktury mys a antivirus naviac, lebo to "treba" Mozem to zakaznikovi navrhnut, ale nemozem si dovolit sam od seba navysovat fakturu o akukolvek ciastku. toto si slusny obchodnik nedovoli, servis detto
14.08.2015 - 12:59:01
01
mne asi pred mesiacom prvy krat co som nadstavoval quide rsc ale ja som dopadol lepsie bol som opatrnejsi ako ty a len pol centimetra z nechta som si odsekol cize sitie netrebalo len odrezal maso co tam bolo ale uz to mam ako tak fajn, skore uzdravenie prajem... inak potom co sa mi to stalo mi to nedalo a o 3rano som si tie brzdy konecne dokoncil :D inak ako si pisal tiez prechod z v brake a trosku som pozabudol ze tam je kotuc :D ale clovek sa uci a uz neni problem nadstavit brzdy :)

Presne to sa stalo aj mne asi 2 roky dozadu.Vzdy ked nastavujem brzdy tam mam koleso zastavene no prisiel bracho a ze to sa mi bude lepsie ked si koleso roztocim a budem pocut ci mi sucha kotuc,tak ze to vyskusam a ked som steloval strmen akosi mi ruku stiahlo ku kotucu a presne ako pisem 5 mm z nechta v pecku a ked na mna doktor vytiahol noznice a povedal ze mi ten zvysok musi odstrihnut tak som tam skoro odpadol :D odvtedy nikdy nestelujem brzdy ked sa toci koleso
14.08.2015 - 13:11:31
00
Presne to sa stalo aj mne asi 2 roky dozadu.Vzdy ked nastavujem brzdy tam mam koleso zastavene no prisiel bracho a ze to sa mi bude lepsie ked si koleso roztocim a budem pocut ci mi sucha kotuc,tak ze to vyskusam a ked som steloval strmen akosi mi ruku stiahlo ku kotucu a presne ako pisem 5 mm z nechta v pecku a ked na mna doktor vytiahol noznice a povedal ze mi ten zvysok musi odstrihnut tak som tam skoro odpadol :D odvtedy nikdy nestelujem brzdy ked sa toci koleso



teraz som uz nadstavoval aj frajerke ked clovek uz vie ako nato ale tak prvy krat som daval brzdy kotucove na bike cize som vobec nevedel co a ako ale tak clovek sa nauci :D ale som rad ze som skoncil vcelku fajn, lebo ked som videl tu fotku skoro mi zle doslo. inak mne opichal cely prst injekciou ze nech nic necitim a ani som nic necitil.
14.08.2015 - 13:20:48
00
Na margo odhorievania prebytocnych plynov na polnych horakoch a zvysenemu hluku v Mordore (Slovnafte) a okoli: http://bratislava.sme.sk/c/7961253/v-slovnafte-sfunkcnili-odstavenu-vyrobnu-jednotku-moze-to-sposobit-hluk-a-dym.html
14.08.2015 - 13:21:20
00
Neviem, ci presne chapem postupu, ako nastavujete brzdy, mozno robim nieco zle... Uvolnim strmen na brzde, jednou rukou drzim rajdy a druhou pokrutim kolesom. Potom rajdy chytim aj druhou rukou, pakrat zatiahnem za brzdovu paku a ked to nesucha, brzdovu paku stale drzim a strmen dotiahnem. Hotovo.
14.08.2015 - 13:27:42
00
teraz som uz nadstavoval aj frajerke ked clovek uz vie ako nato ale tak prvy krat som daval brzdy kotucove na bike cize som vobec nevedel co a ako ale tak clovek sa nauci :D ale som rad ze som skoncil vcelku fajn, lebo ked som videl tu fotku skoro mi zle doslo. inak mne opichal cely prst injekciou ze nech nic necitim a ani som nic necitil.

Ja som tu fotku radsej ani nepozeral lebo este tri dni potom ako sa mi to stalo som pri kazdom zavreti oci videl ten moj palec
v kotuci :D
14.08.2015 - 13:29:52
00
Neviem, ci presne chapem postupu, ako nastavujete brzdy, mozno robim nieco zle... Uvolnim strmen na brzde, jednou rukou drzim rajdy a druhou pokrutim kolesom. Potom rajdy chytim aj druhou rukou, pakrat zatiahnem za brzdovu paku a ked to nesucha, brzdovu paku stale drzim a strmen dotiahnem. Hotovo.


povolit strmen, stlacit brzdu a zatiahnut strmen...uz teraz to viem aj ja :D vtedy som to nevedel lebo ako pisem napriklad ja tak som to robil prvy krat v zivote ale ked som dosiel z pohotovosti nedalo mi to a youtube mi poradil o pol3 rano vsetko ako malo byt :)
14.08.2015 - 13:30:39
01
Lachko kazdy sme nejako zacinali ;)


Naposledy upravil walec dňa 14.08.2015 - 13:35:38, celkovo upravené 1 krát.

14.08.2015 - 13:34:22
01
povolit strmen, stlacit brzdu a zatiahnut strmen...

Nie vzdy je to 100% riesenie a niekedy to treba este doladit rucne
14.08.2015 - 13:34:35
04
Rucne som to ladil ina na Avid Juicy three, na Shimane rucne neladim nic.
14.08.2015 - 13:36:31
00
Nie vzdy je to 100% riesenie a niekedy to treba este doladit rucne


rucne to uz doladovat nikdy nebudem :D zatial som to robil na troch bikoch a nebol problem. Ale nebudem sa hadat, mozno to na niektorych bicykloch treba este doladit rucne...
14.08.2015 - 13:40:34
00
Tiez mam shimano,prednu vacsinou nastavim tak ako pises no vzadu mam jemne zvlneny kotuc a tam tomu treba pomoct,a ked zalozim nove platne tak jedine rucne
14.08.2015 - 13:41:32
00
Zvlneny kotuc je nieco ine, to chapem, to sa ladi ozaj tazko, poznam to aj z vlastnej skusenosti. Na Avidoch som prednu brzdu nastavil ako-tak rychlo, ale zadnu som nastavoval aj 2-3 hodiny a aj tak suchala.
14.08.2015 - 13:47:49
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up