Toľko o tom debatujete, tak reku kuknem aj ja. Prvé ma napadlo jedno slovenské porekadlo: "Tak dlho sa chodí s krčahom po vodu ... ". Raz si ho niekto nevšimne včas alebo mu to nevyjde a bude rád, keď to rozchodí.
Inak som tu niekde na fóre neni dávno čítal kolízie člena GZA s motoristami pri jeho výjazdoch, čo by tak povedal na to video ? :D
21.11.2017 - 12:04:21
00
tulenik napísal:
Aj na tomto je pekne vidieť, že nie je nijaký "inteligentný dizajn" a že evolúcia je fakt slepá.

Preco slepa? Mas pocit, ze dve zeny, alebo dvaja muzi splodia dieta? :D Vsetko je v poriadku, prirodzeny vyber funguje.
21.11.2017 - 12:06:01
00
toho tu netahaj. ale ine som chcel.
tulenik ja som myslel ze iba JoKo tu ma vyhradne pravo na nostalgicke okienko :-D
21.11.2017 - 12:09:22
00
Sleposť evolúcie spočíva v úplne niečom inom, ale čo sa týka toho, že by 2 ženy mohli spáchať potomka, tam o tom ani sekundu nepochybuj (len by to boli samé baby :D) - tento poznatok sa BTW spomína už v PL komédii Sexmisia z hlbokých 80tych (a už vtedy bol reálny). Dvaja chlapi budú pri dnešnej úrovni vedy potrebovať darkyňu vajíčka (a toto už je v používaní u párov, kde hrozí mitochondriálne prenosné ochorenie: mitochondrie dedíš iba po matke, tak sa použije vajíčko darkyne, ktorá daný problém nemá, a doň implantuješ jadro z oplodneného vajíčka páru, kde matka postihnutá je), ale keďže v rámci výskumu v oblasti liečby neplodnosti pracuje syntetická biológia aj na tom, ako nahradiť vajíčko, ani toto nemusí dlho trvať. V prípade chlapov môžu byť potomstvom aj baby. Takisto je dávno známe a experimentálne potvrdené, že aj samec môže vynosiť embryo, akurát že v tomto prípade ide de facto o mimomaternicové tehotenstvo, čo je dosť riskantná záležitosť. FYI bol to orangutan, teda dostatočne blízky príbuzný, na ktorom to bolo checknuté.
21.11.2017 - 12:17:52
00
Miesas sem umele zasahy a to nema nic s evoluciou a prirodzenym vyberom. ;)
21.11.2017 - 12:22:52
00
kokos niektori tu maju asi velmi zly den, ked nanho tak nadavaju

Samalama napísal:
Daval to s prehladom,neviem co tu hromzite :muscle:
BTW fakt ze hnusna betonova dzungla


suhlasim ze pre mnoho ludi je to hnusna dzungla, ale napriklad ja som tam bol dvakrat v ramci Work and travel, a mam odtial velmi silne spomienky, ktore sa mi vdaka tomuto videu ozivili. Aj preto sa mi to video tak paci, ovela viac nez nejake divoke z lesneho singlu plne skokov a strihov.
21.11.2017 - 12:25:23
01
nejak ste presli od temy sa mi zda :)
21.11.2017 - 12:26:46
00
Jezus napísal:
Miesas sem umele zasahy a to nema nic s evoluciou a prirodzenym vyberom. ;)

to sa podla mna mylis, pokial sa dostaneme do stavu, ze sa vieme umelo mnozit tak sme to dosiahli vdala evolucii
21.11.2017 - 12:59:09
01
New york je uzasne mesto urcite by som sa tam siel niekedy pozriet aj ked to samozrejme nieje pre kazdeho, osobne by som tam zit nechcel no pozriet to moze byt fajn
21.11.2017 - 13:03:21
00
Samalama napísal:
Daval to s prehladom,neviem co tu hromzite :muscle:
BTW fakt ze hnusna betonova dzungla

Jj zavidia, ze by to tak nedali :D Lebo pri takej jazde musis vediet ako pojdes tak 3 vyhybacie manevre dopredu a byt velmi pohotovy bez zavahania.

Preco dzungla. Nahodou NY je jedno z tych krajsich miest v USA. Chcem sa tam ist niekedy pozriet.
21.11.2017 - 13:15:47
00
NY je super, ale treba tam ist na dlhsie, za tyzden sa nestiha skoro nic :-)
21.11.2017 - 13:17:05
00
treba si pozicat bajk (alebo lacno kupit, ak ste na dlhsie) a uzit si to zo sedla. Bol som tam aj na takych miestach, ako Metropolitne muzeum umenia, alebo Empire state building, ale Manhattan sa najlepsie zazije prave v uliciach, netreba ani liezt do ziadnych takychto muzei ci budov.
21.11.2017 - 13:28:48
00
marecej napísal:
to sa podla mna mylis, pokial sa dostaneme do stavu, ze sa vieme umelo mnozit tak sme to dosiahli vdala evolucii

áno aj, ale toto ani nie je "tak celkom umelo" - v podstate 90 % práce stále urobia "skryté rezervy Mother Nature" (nadáva sa tomu plasticita)
ďalšia vec je, že takto sa dá zbaviť aj geneticky prenosných defektov, resp. ich väčšiny, tam už, samozrejme, urobím 50 % CRISPRom
21.11.2017 - 13:37:30
00
marecej napísal:
NY je super, ale treba tam ist na dlhsie, za tyzden sa nestiha skoro nic :-)


V NY som bol v roku 2002 ....necelych 24hod ..(19.rokov som mal )...Priletel na JFK, vyspal som sa na Columbia university a siel do Delaware na 3 mesiace muklovať :).

A ked tak nad tym premyslam, este na ceste naspat som letel z JFK, ale to som len prisiel priamo na letisko...cize zas som nic nevidel....Ani len sochu slobody som nevidel..Raz tam pojdem s rodinou na vylet, ked budu deti vacsie ( zatial mam len jedno dieta, druhe este musim spravit a musi vyrast , cize v dalekej buducnosti :) )
21.11.2017 - 13:50:15
00
tulenik Ty si uplne ako Laco Borbely s tymi tvojimi odbornymi vyrazmi.
Väcsinu komentov ani nemam silu docitat do konca :lol:
21.11.2017 - 13:53:33
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up