Presne tak, škola už nie je taká ľahká aká bola voľakedy, vtedy nebolo tak veľa predmetov, hlavne na strednej škole, na ktoré sa treba sústrediť, a už aj na základnej škole sa učí oveľa viac zbytočností ako ste sa učili Vy "starší" :). Pomaly, aby už štvrtáci na základnej škole mali celý týždeň 6hodín :roll:
02.09.2009 - 20:28:53
00
ondy, to by som zas až tak netvrdila(aj keď nový systém, ktorý sme si schytali je celkom zaujímavo kreténsky{najmä ak máš zlého učiteľa a nedisponuješ použiteľnou učebnicou, lebo berieš látky aj z iných ročníkov}, ale aj celkom fajn osekaný ;) ), len mám pocit, že niekedy to chce viac úsilia aby si sa zaradil medzi tých lepších, ale aby si bol medzi slabšími(napr. 3kármi) ti stačí si raz za mesiac sadnúť nad knihu... a napr u nás je o to nemožnejší systém, že máme kreténsky bodový systém, čiže tam môžeš robiť čokoľvek, učiteľ nemôže "privrieť" oči...
02.09.2009 - 20:32:55
00
veru toho času vobec nie je veľa. 6:00 vstávam, 6:40 autobus, do 14:35 som v škole, to mi akurát unikne spoj takže sa dostanem domov najskor o 17:00 - to bolo v prvom a druhom ročníku 3x za týždeň, jedenkrát som prichádzal domov o pol štvrtej, v piatok o pol šiestej, keďže som mal ešte gitaru. a ako už bolo povedané, ak chcem niečo dosiahnuť, musím makať. a to aj cez víkendy.
02.09.2009 - 20:59:48
00
ja mam poobede casu dost,kedze sa neviem sustredit na ucenie,idem na bike,ked je sychravo zahram si nieco na PC a ucim sa az rano,do skoly idem o 7:00,vstanem o 5:30 a do 6:30 sa ucim,a naucim sa toho tolko ze za poobedie sa to neda.....ale planujem to zmenit,chcem sa zacat ucit normalne,aby som neico vedel,aby som zamturoval :mrgreen:
02.09.2009 - 21:09:58
00
epo vyhododa hentakeho ucenia je lne v tom ze sa to naucis na jeden den :D...ja som to parkrat rano skusal ale skoro vzdy som sa na to po 10 min vysral a siel este zdriemnut:D...riesil som to radsej tahakmi :wink:
A mna caka este nejake to volno a potom idem okusit tiez vysokoskolsky zivot. Som zvedavy co to bude. Ale som trosku rad ze som vypadol z nasho gympla lebo tam sa zacali diat zmeny ze blee :roll:
02.09.2009 - 21:17:14
00
no aj viem ze sa to rano naucim,a nejdem spat,cez skolsky rok idem radsej spat o 21:00...a rano som vyspaty a vsetkos a anucim :D..................a tie zmeny anii nehovor :wink:
02.09.2009 - 21:22:01
00
ani si nevieš predstaviť ako budem ja rád keď odtiaľ vypadnem :) hneď v 1. deň školy ma extrémne nasrali - dali nám triedu do tej kde bola dejepisná učebňa (33), čo je mini trieda, tmavá chodba, celkovo veľmi rozdr*aná trieda... jednoducho hnus :?
a tento rok prišlo až 12 prímanov, žeby ľudia konečne dostali rozum a zistili že na nejakej normálnej strednej škole by mali šťastnejšie detstvo a pritom rovnaké vedomosti a pod.? :mrgreen: alebo to je tým že odpadla jediná výhoda 8-ročného gymnázia lebo sa tam už nejde z 4. ročníka ale z 5.? :lol:
02.09.2009 - 21:24:38
00
ráno sa niekedy učím aj ja, problém je v tom, že sa ti to ráno ukladá do krátkodobej pamate, potom keď je písomka tak už to zabudneš a musíš vstávať ešte skorej :mrgreen:
02.09.2009 - 21:24:40
00
ja vstavam pred 6tou. chodim do PO do skoly.. o 3tej z PO a o 4tej som doma..tiez to je super..
02.09.2009 - 21:26:57
00
Patrick ty si tiez z gympd?? :lol: ...to som ani nevedel aka tam je bike komunita :D
a to ste teda vyhrali triedu ti poviem..tak ked prdnes smrdi to aj o dva dni..nechapem preco to mate :roll: ..aka si inak trieda?
02.09.2009 - 21:34:26
00
teraz oktáva :wink: Som s Borisom V. spolužiak, niekedy si s nim asi aj bol na bike-u...
Pred tým sme mali triedu úplne na konci chodby - vedľa bývalej oktávy/neskôr kopírky... asi najväčšia trieda na gympd, okná na oboch stranách, stromy robili tieň, keď bola nuda mohli sme počítať padajúce listy :mrgreen: mali sme gauč, asi o 4 skrinky viac než nás bolo v triede :mrgreen: nuž, stupídny človek to vymyslel, radšej ani nechcem vedieť kto lebo by som sa nevydržal na neho pozerať... sme tam 8. rok a ešte nás trestajú sťahovaním do blbej triedy :evil: :evil:
02.09.2009 - 21:38:35
00
nepáčia sa mi mylné a skreslené predstavy o tom, ako majú študenti stredných škôl kopec času...
bubu...vytiahnute z mojich ust :)

isteze ak niekto chodi na horsiu skolu je pravda, ze sa mozno tolko ucit ani tak nemusi a automaticky ma viac casu ale kto chce nieco v zivote dosiahnut tak jednoducho to tak nejde
02.09.2009 - 22:01:42
00
Ja som to mal ze o 6 vstat do 3 skola, od 5 brigada do 10 naspet a nazrat a spat, obcas som si urobil volno a bike len cez vikend a sviatky.
Ta co? skola je podla vas super?(navyse ked je 120km od domova)
02.09.2009 - 23:36:21
00
Keď niekto nemá počas školskej dochádzky čas pre seba, tak niekde je chyba. Buď v zodpovednom prístupe alebo vo výbere školy. :D Treba si určiť priority.
03.09.2009 - 08:28:34
00
mi je na smiech s tohoto ;-] neviem co sa stazujete na malo casu ... a na vela ucenia? ... tak preco sa rok od roku znizuje uroven vedomosti studakov? a to od zakladnej az po vysku

a co sa tyka casu .. vsetci sme strednu skolu absolovali ... a ja som napr cas mal ... aj ked pravdou je ze som prestal s futbalom a ako vyhovorka mi posluzil nedostatok casu ... lenze naozaj len ako vyhovorka .. v skutocnosti som bol lenivy trenovat
03.09.2009 - 08:30:39
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up