No neviem, ja radsej ovocie ... a veru idem si naliat :)
Na zdravie vsetkym co nechodia alebo za chvilku nebudu chodit do prace :P
13.11.2019 - 14:21:15
02
to je jasne, ja som to sem dal len ako kuriozitu. palenka by mala byt z ovocia, tak jak pises :) a na zdravie :D
13.11.2019 - 14:25:28
00
a co repacik? moze byt? :-) pouzivam na zaludok a creva
13.11.2019 - 14:27:51
00
No vidíte, vám stačí téma alkohol a ste vo vytržení 😂😂😂
13.11.2019 - 15:04:30
00
Ako hovorí jeden môj kamarát, my sa vieme zabaviť aj bez nealka :)
13.11.2019 - 15:06:47
014
Srsen napísal:
Ako hovorí jeden môj kamarát, my sa vieme zabaviť aj bez nealka :)

neni to skor, ze ja mozem pit, aj ked sa nezabavam...? alebo tak nejako...
13.11.2019 - 15:23:05
00
ja sa viem nudit aj s alkoholom
13.11.2019 - 15:23:24
05
tvojamatka napísal:
neni to skor, ze ja mozem pit, aj ked sa nezabavam...? alebo tak nejako...


Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať. :D
13.11.2019 - 15:28:09
00
Naco zapijat, ked v 52- ke je este dost vody :-)
13.11.2019 - 15:39:55
01
Toto je velmi zla cesta. Je mi luto tych obetí.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/532619-tragedia-pri-nitre-ako-mohlo-dojst-k-zrazke/
13.11.2019 - 16:56:37
00
dnes je to extrem

i.imgur.com

i.imgur.com
13.11.2019 - 17:39:06
01
na to už len ponorku alebo vrtulník :D
13.11.2019 - 17:40:03
01
duves napísal:
No, cesta smrti, niekedy si to vyberala po jednej, dvoch obetiach, ako otvorili PR1BINU uz nema take moznosti tak si to vybrala naraz...svina...Sedel som v osobaku a isiel som do prace, sadnúť si za volant kamionu na poobednu, jazdim 21-rokov, od Avie, cez Tatru okrem ineho aj so strkom, potom niekolko rokov na medzinarodnej doprave a teraz uz osem rokov doma, okolo komina, pre automobilky, aj doma s rodinou, aj bajk, aj robota co ma bavi...Cely den je mi z toho uzko, chyba respekt za volantom, jak osobakov, tak bohuzial aj mezdi nami, profikmi. Tato nehoda pojde podla mna za vodičom toho tahaca so strkom, podcenenie alebo skorej precenenie svojich sil a mozností techniky. Fyziku *****, to nejde...Uz dost, budem zachvilu nalozeny a pojdem, s respektom a v klude, s pocitom grce v hrdle, dcerka bola dneska v divadle v BA, autobusom, nechcel by som byt v kozi tych pozostalých, rodicov, deti, príbuzných a uz vobec toho pilota co to sposobil. Davajte na cestach pozor, je to sekunda a vsetko moze byt prec. Trosku sloh, ale mam fakt z toho co sa dneska stalo dost...
13.11.2019 - 17:50:45
021
Kruté. Dcéra cestovala v marci do Madarska na ME v streľbe zo vzduchovej pištole na 10 m, ktoré boli zároveň nominačným pretekom na mládežnícku olympiádu do Argentíny. Pri Ružomberku stačil na zasneženej ceste okamih a šofér bol v protismere, bočná zrážka s protiidúcim vozidlom. Šofér, spolujazdec a chlapec vzadu v strede bez zranení. Dcéra poobíjaná aj so spolucestujúcou, ktoré sedeli vzadu na krajoch skončili v Ružomberku v nemocnici. Moja dva dni na pozorovanie a dievča zo Spišskej sediace na pravej strane 10 dní. Boli sme radi, že zostala nažive nie že ešte nejaká olympiáda.
13.11.2019 - 18:44:01
00
Minikin napísal:
Jasne Vuk . Ty nieco myslis a potom pises nieco uplne ine. Ak napr. tu.

Uz vtedy ma to zdvihlo zo stolicky a mal som sto chuti poslat ta kdesi do ..... Kanady vyhrabat spod zeme zo zavalenej bane brata mojej babky. Zaplatil zivotom za to, aby sa jeho rodina mala co i len o kustik lepsie a ty napises, ze
Komunizmus vzal nahrabany majetok bohatym, ktori ho neziskali tazkou drinou?
Ano, aj tieto majetky komunizmus bral. A najma tieto. Pozemky, ktore ludia vlastnili a ktore ich zivili.


Ako napisal lukasm, priklanam sa k jeho nazoru.
A naco sa niekto chcel mat kustik lepsie? Ak mam za ten kustik zaplatit drinou, tak sa nechcem mat kustik lepsie. Staci ak sa budem mat tak ako napisal lukasm.

tvojamatka napísal:
cloveka ktory prezil podstatnu cast zivota v komunizme a tento model mu vyhovoval, nikto neprehovori, ze to bolo vlastne na <>.

keby teraz niekto prisiel a zobral im vsetko, co maju, pretoze su v krajine ludia, ktori nemaju ani to, tak by sa im to uz az tak nepacilo. ale to je tazko vysvetlit ludom, ktori zili cely zivot v klietke a boli radi, lebo im bolo povedane, co maju robit a kedy to maju robit. vsetko dostali az pod nos a boli ochotni zaplatit tu dan vazenia za to, ze vlastne boli v bezpeci pred okolitym svetom, ktoremu nerozumeju a desi ich. a presne takto komunisti ludi otupjevjevjavali, ze im jednoducho nedovolili premyslat. dostali vsetko este skor, ako vedeli, ze to potrebuju. byt, uniformy (monterky), obedy...

ak viem, ze mi staci 8 hodin robit, 8 hodin sa bavit a 8 hodin spat a vlastne vsetko ostatne mi da sudruh priamo do ruky, len nesmiem vytrcat z radu, prestanem premyslat a sudruha budem zase volit.
13.11.2019 - 19:12:03
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up