Mam priamy vyhlad z druhej strany, akurat nemam dalekohlad :D
01.12.2020 - 17:34:51
00
"vznesene obvinenie pre podozrenia z trestnej činnosti z údajného nelegálneho obchodovania s nahrávkami z kauzy Gorila." /pisu v sme.sk/ ??? .. a kuklacmi so samopalmi ? Toto je uroven statu z Afriky, kde vladne diktator a chodi si po politickych protivnikov. Toto nie je normalne a nikomu tu solidne preskakuje.Tak na toto som velmi zvedavy .. /inde pisu o "obvineni pre korupciu a legalizáciu príjmu z trestnej činnosti"/
01.12.2020 - 19:53:27
03
Počul som na YouTube jak jeden psychológ/psychiater vysvetľoval ako sa dá podľa slovníka odhadnúť osobnosť/povaha... Vraj demokraticky zvolený myslí, že hrá počítačovú hru. Som zvedavý, čo bude zvolené po ďalších voľbách
01.12.2020 - 20:03:43
00
neviem ci ste zachytitli...Sagan v stihacke :)

01.12.2020 - 21:36:12
03
Dedinu Fucking sa chystaju 1.1.2021 premenovat.
https://www.dw.com/en/austrian-village-of-fucking-decides-to-change-its-name/a-55740967
Ak ste ju mali v plane navstivit, tak sa radsej poponahlajte :-D
02.12.2020 - 09:32:19
00
Cital som uz pred par dnami. Skoda, cele to pokazia. Dlho koloval webom vtip, ze nie je nahoda ako blizko k sebe maju "kissing", "petting", "fucking" a aka dlha je odtial cesta k "wedding". Budem s nostalgiou spominat. :)

https://goo.gl/maps/5viWifxEkWwrT6cSA

Prílohy:

kissing-petting-fucking-wedding.png
kissing-petting-fucking-wedding.png 1.28 MiB thumb_up1thumb_down

02.12.2020 - 09:54:46
010
V Petting som raz vykladal/nakladal, neviem. Ale raz som vykladal aj poľskom K ok ot
02.12.2020 - 10:18:06
00
Prvý krát vidím, pecka :D
02.12.2020 - 10:20:54
01
.

Prílohy:

2020_12_02_10.21.31.jpg
2020_12_02_10.21.31.jpg 227.51 KiB thumb_up0thumb_down

02.12.2020 - 10:21:50
01
corsair Je dobre, ze vozis so sebou bicykel, ked uz si nemozes kamion len tak pri tabuli odstavit, aby si si spravil foto :-D
02.12.2020 - 10:28:51
00
Keby bol na to zakaždým čas 😄 ver, že niekedy by som fotil celý deň. Často však nemám ani chuť vybrať z vrecka mobil
02.12.2020 - 10:35:17
00
Takychto vyj.ebavacov mam rad
https://www.mtbiker.sk/bazar/oblecenie-a-tretry/bundy-a-vesty/prechodne-bundy/438892/northfinder-bunda-zateplena.html
02.12.2020 - 14:23:49
00
Prečo? Koniec koncov aj on/ona ide do rizika, že nepredá :)
02.12.2020 - 14:45:42
00
Stale je sanca, ze niekto nesleduje prislusne temy, tak vynimocne pre dobru vec zneuzijem aj Pieskovisko.

Peticia za vybudovanie bezpecnej cyklotrasy Strecno - Vrutky

O co ide?
O vybudovanie bezpecnej, od aut oddelenej cyklotrasy medzi Strecnom a Vrutkami, cize o bezpecne prepojenie Ziliny a Martina. Kto niekedy v minulosti siel na bicykli po ceste popod Strecno vie, aka je v tejto zone cyklotrasa dolezita. Dnes je uz po ceste popod Strecno ist na bicykli v podstate nemozne a ziadna rozumna alternativa okrem prechodu terenom cez kopce neexistuje. To vsak nie je riesenie pre cyklodopravu, denne dochadzanie do prace a ani pre rodiny s detmi.

Par clankov k cyklotrase koho to zaujima detailnejsie:
Cyklotrasa, ktorá spojí Žilinu a Martin, má ukončené posudzovanie vplyvov na životné prostredie
Prepojenie Žiliny a Martina cyklotrasou - po ukončení posudzovania požiada župa o územné rozhodnutie
Pre projekt cyklotrasy Žilina - Vrútky - Martin bolo vydané právoplatné záverečné stanovisko
Mapa planovanej cyklotrasy

Preco vznikla peticia na podporu vystavby cyklotrasy?
Lebo niekolko chatarov z osady Janosikovo, kadial ma cyklotrasa viest, proti nej bojuje. Ich motivaciou je, ze chcu mat sukromie a celu dolinu pre seba, aj ked im samozrejme dolina nepatri. Proste len chcu mat "pokoj" a nechcu tam nikoho cudzieho. Pritom priamo na brehu oproti ich chalupam vedie uz spominany frekventovany cestny tah Strecno - Vrutky a aj zeleznica, takze sa o nejakom tichu a pokoji da hovorit naozaj len velmi tazko. Priamo chatari sami uvadzaju ako jeden z hlavných argumentov "ochrana nášho súkromia a zdravia nás chatárov a našich rodín". Co dodat. Po cesticke sa presuvajuci cyklisti bezne ohrozuju sukromie a zdravie ludi vo svojom okoli...

Clanky k protestu chatarov koho to zaujima detailnejsie:
STREČNO: Chatári: „Cyklotrasu nechceme!“
Cyklotrasu nechceme! Chatári začali boj proti trase pod Strečnom

Prosim, podpiste peticiu na podporu vystavby cyklotrasy
Kto sa docital az sem, a povazuje presun na bajku medzi Zilinou / Strecnom a Vrutkami / Martinom po bezpecnej cyklotrase za dolezity, by mal peticiu podpisat a poziadat o podpis aj svojich znamych. Bez tejto cyklotrasy je takmer nemozne sa dostat rozumne zo Strecna do Vrutok a opacne.

Peticiu najdete tu: Petícia za pokračovanie výstavby cyklotrasy Strečno - Nezbudská Lúčka - Lipovec

Verim, ze sa dockame. :)

Prílohy:

planovana_cyklotrasa-Strecno_Vrutky.jpg
planovana_cyklotrasa-Strecno_Vrutky.jpg 596.94 KiB thumb_up0thumb_down

02.12.2020 - 14:56:17
16
Toto je zaujmave :o
“ Některý značky, který se snaží být levný, jako třeba Canyon nebo YT, používají béčkový komponenty, ale i na rámech jsou chyby. S nima se pereme hodně...”
https://mtbs.cz/clanek/shock-therapy-menit-dily-umi-kdekdo-my-komponenty-opravujeme/kategorie/servis#.X8e0r-SqfYU
02.12.2020 - 16:39:20
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up