Zial, je to tak. Super radio, ale vzdy som ho vydrzal mat zapnute len hodinu max 2. Super boli nocne slovenske hity. Celkom zaujimave kapelky hrali. Naopak som neznasal dlhu verziu riders on the storm o 2 alebo 3 rano. To som musel prepnut, inak by som na prazdnej dialnici zaspal. A uz som malokedy prepol spat.
02.09.2021 - 08:25:54
00
pocuval som malokedy Antenu, ale aj to malo co som pocul bolo presne ako pise pa3km. Jeden playlist dokola s malymi obmenami. Kazdy jeden den sa dalo cakat, ze o 12 pojde AC/DC rovnako, ako na Vlne pustali o 12 bozskeho Kaju. Navyse aj equalizer mali dost na draka nastaveny. Take male plus boli fakt tie nocne vysielania alebo koncerty. Holt, v tejto dobe si clovek co ma rad hudbu radsej pusti streamovaciu sluzbu ako pocuvat radio.
Skoda ze sa v nasich koncinach uz neda naladit moravsky RockMax ako kedysi...
02.09.2021 - 09:23:42
00
Myslím, že ani Jemných melódii by nebola škoda. Keď som to sem tam zapol, stále som počul Roba Grigorova - Kým ťa mám! A stále dookola to isté každý deň. Tomu sa hovorí rádio!
02.09.2021 - 09:32:41
01
Mam pocit, ze to je nejaka haluz spolocnosti vlastniacich prava na skladby. Tie radia ich asi maju kupene exkluzivne a nemoze ich mat nikto iny. Cize Roba grigorova mas na Jemnych, Slize na Antene Rock a Elan na Vlne.
A posunulo sa to este dalej. Skuste teraz pocuvat hudbu na slovenskom rozhlase - tie skladby slovenskych interpretov co hraju, to uz fakt by mohol byt Salco a "naco su nam hole baby".
Nemam spotify, mozno ta to robi, ale hodilo by sa mi nieco take ako bola Pandora. Vyklikal som si par pesniciek co sa mi pacili ako hudba a pustalo mi playlisty podobnych. Ked ma omrzeli, tak som vyklikal ine.
02.09.2021 - 10:17:09
00
will napísal:
Nemam spotify, mozno ta to robi, ale hodilo by sa mi nieco take ako bola Pandora. Vyklikal som si par pesniciek co sa mi pacili ako hudba a pustalo mi playlisty podobnych. Ked ma omrzeli, tak som vyklikal ine.

Robi. Vyklikas si playlist a potom sa to vola "playlist radio".
02.09.2021 - 10:21:46
00
will napísal:
Nemam spotify, mozno ta to robi, ale hodilo by sa mi nieco take ako bola Pandora. Vyklikal som si par pesniciek co sa mi pacili ako hudba a pustalo mi playlisty podobnych. Ked ma omrzeli, tak som vyklikal ine.

Spotify to ma. Navyse ak mas premium, tak kazdy tyzden v pondelok ti automaticky vytvoria novy playlist "discover weekly" na zaklade toho, co si pocuval tak podobny zaner. Ja som tak objavil kopec novej hudby a ten algoritmus maju fakt dobry. A mozes si nastavit aby po dohrati aj jednej skladby pokracovalo v prehravani podobneho zanru.
Plus navyse si mozes pustat/vytvarat vlastne "radia", ako uz bolo spomenute.
02.09.2021 - 10:43:28
02
rádio má výhodu, že v aute ti hovoria dopravný servis, a z ponúkaných hrala anténe najlepšie ... no ale čo už, aj tak mám pustené waze tak bude len hudba s usb ... len neviem čo nám bude hrať v práci keď sa skončí obdobie HO
02.09.2021 - 11:32:40
00
Sesulak napísal:
Spotify to ma. Navyse ak mas premium, tak kazdy tyzden v pondelok ti automaticky vytvoria novy playlist "discover weekly" na zaklade toho, co si pocuval tak podobny zaner. Ja som tak objavil kopec novej hudby a ten algoritmus maju fakt dobry. A mozes si nastavit aby po dohrati aj jednej skladby pokracovalo v prehravani podobneho zanru.
Plus navyse si mozes pustat/vytvarat vlastne "radia", ako uz bolo spomenute.


Na dicover weekly nepotrebujes premium, to ti robia aj na free ucte, plus mas viacero playlistov na zaklade tvojej oblubenej hudby, aj ked tam je to vacsinou namixovane z toho, co si uz pocuval.
Akurat na free verzii mas reklamy(niekedy dost otravne) a obmedzene mnozstvo skipov, plus tam chybaju nejake dalsie vychytavky(moznost pocuvat offline napriklad...).
02.09.2021 - 12:02:45
00
lapaloma Jeden navrh by som mal :lol:
thumb_up0thumb_down
02.09.2021 - 12:04:41
01
Spotify sa na free prakticky neda pocuvat. Neda sa vypnut nahodne prehravanie a teda prvy pesnicku trafi este aspon autora, na druhu obcas aj zaner a po par pesnickach je zvycajne na kilometre vzdialeny od toho, co chcem pocuvat
02.09.2021 - 12:31:44
00
mam lepsie na 10 hodin, zatial som to ale nevydrzal viac ako 2 hodiny
thumb_up0thumb_down
02.09.2021 - 12:38:16
00
Zaujímala by ma tvoja pohnutka počúvať to 2 hodiny :?:
02.09.2021 - 12:47:26
05
challenge :D ten film sa mi pacil a hral som pri tom nieco pripadne pracoval etc
02.09.2021 - 13:19:18
01
Ja v poslednom case dost pocuvam stream radia.
02.09.2021 - 13:38:07
00
ja len v aute cize skoro vobec
02.09.2021 - 14:09:02
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up