Samozrejme, ze je lock docasny, nech niektori prilis aktivni jedinci vychladnu. Toto sa neda, ze dojde double so "svojimi" nazormi a vsetci nanho reaguju a zivia flame a shitstorm. A este aj ked napisem, ze stacilo, tak dalsi maju potrebu zase nanho reagovat a citovat ho a vyzyvat ho na reakcie. My sami svojim spravanim tvorime forum, takze by bolo fajn sa trochu kontrolovat a nereagovat na kazdu sprostost, lebo pomaly kazda zmysluplna tema je zahltena balastom a informacmy prinos sa straca. Musel som to locknut, lebo som nemal cas to v tom momente riesit a nechcel som, aby pribudlo dalsich 5 stran zbytocnych reakcii a argumentovania cloveku, ktory ide svoje uz takmer rok ako preskakujuca platna a vracia sa do temy so zeleznou pravidelnostou a konci to vzdy rovnako - zahltenim temy. Dnes za par hodin 7 stran...
27.01.2023 - 22:49:27
410
Treba to dat do kosa ako mam ja a svaty pokoj. Hadat sa s miestnym osadenstvom vyznavajucim Zuzanku je uplne zbytocne 😁
27.01.2023 - 22:55:07
01
Nie každý vyznáva Aštara Šerana, všakpravda :)
27.01.2023 - 23:06:42
011
preco uz nie su hole baby?
27.01.2023 - 23:13:23
03
Tusim bol problem s autorskymi pravami na fotky
27.01.2023 - 23:15:16
00
Jezus napísal:
Samozrejme, ze je lock docasny, nech niektori prilis aktivni jedinci vychladnu. Toto sa neda, ze dojde double so "svojimi" nazormi a vsetci nanho reaguju a zivia flame a shitstorm. A este aj ked napisem, ze stacilo, tak dalsi maju potrebu zase nanho reagovat a citovat ho a vyzyvat ho na reakcie. My sami svojim spravanim tvorime forum, takze by bolo fajn sa trochu kontrolovat a nereagovat na kazdu sprostost, lebo pomaly kazda zmysluplna tema je zahltena balastom a informacmy prinos sa straca. Musel som to locknut, lebo som nemal cas to v tom momente riesit a nechcel som, aby pribudlo dalsich 5 stran zbytocnych reakcii a argumentovania cloveku, ktory ide svoje uz takmer rok ako preskakujuca platna a vracia sa do temy so zeleznou pravidelnostou a konci to vzdy rovnako - zahltenim temy. Dnes za par hodin 7 stran...


Cielom trollov je znicit kazdu rozumnu diskusiu a stat sa jej stredobodom. Ty namiesto toho, aby si mu v tom zabranil a upratal ho, tak ho tu ako sam pises rok trpis a potom este trestas vsetkych ostatnych zamknutim temy a dokonca im napises, ze ich budes mazat ak budu reagovat na trolla. Wtf. (Mimochodom, je tam realny medicinsky problem, co by si zistil keby mu napises ss)
Podla tejto logiky ak zacnem tiez provokovat a vypisovat somariny do kazdej jednej temy, tak zamknes komplet mtbkier forum, namiesto toho aby si umravnil alebo poslal do <> len mna? Gratulujem...
28.01.2023 - 01:11:02
13
ennio napísal:
inak chcel som pridat rozhovor so starym dobrym (aj zlym) Dzurindom :)

Videl som, zapochyboval som. Ako volic koalicie som sa popalil nie raz. Preco teraz by to malo byt ine ?
Ma dar reci sa vysmyknut z neprijemnej otazky. Len ci to bude stacit.
Nakoniec aj tieto volby budu o: rudí khmérové vs zvyšok, #lebofiko.
28.01.2023 - 07:35:05
00
cokupit napísal:
Cielom trollov je znicit kazdu rozumnu diskusiu a stat sa jej stredobodom. Ty namiesto toho, aby si mu v tom zabranil a upratal ho, tak ho tu ako sam pises rok trpis a potom este trestas vsetkych ostatnych zamknutim temy a dokonca im napises, ze ich budes mazat ak budu reagovat na trolla. Wtf. (Mimochodom, je tam realny medicinsky problem, co by si zistil keby mu napises ss)
Podla tejto logiky ak zacnem tiez provokovat a vypisovat somariny do kazdej jednej temy, tak zamknes komplet mtbkier forum, namiesto toho aby si umravnil alebo poslal do <> len mna? Gratulujem...


Ide o to, ci porusil pravidla fora, aby ho mohol vykazat. Ak nie, tak su bud zle nastavene, alebo s tym nic neurobis, pretoze nemozes vyhadzovat ludi za ine nazory. Forum si robime sami, ak nevieme reagovat na trolla, tak si ten bordel potom zaslúžime.
28.01.2023 - 08:30:16
01
Je tu elektrokompatibilná téma? Na rádio si viem pustiť cez transmiter "hocičo". Alebo ešte bola "redukcia" do kazetového audio prehrávača, kazeta, z ktorej trčal kábel s jackom... Existuje také niečo na dvd?
28.01.2023 - 08:43:21
00
(i ked som skepticky,ze nieco take existuje,ale) Ked lepsie popises, je vacsia sanca, ze sa niekto chyti ;)

Takto? Cize xhces nejake zariadenie/adapter do dvd, ktore na vystupe z dvd bude davat obraz+zvuk. A aky je požadovaný/ocakavany vstup?

Teda aky je zdroj signalu, ktory na tej tv chces vidiet a počuť? ;)
28.01.2023 - 12:17:19
00
corsair napísal:
Je tu elektrokompatibilná téma? Na rádio si viem pustiť cez transmiter "hocičo". Alebo ešte bola "redukcia" do kazetového audio prehrávača, kazeta, z ktorej trčal kábel s jackom... Existuje také niečo na dvd?


Existuje takéto niečo. Scart - hdmi. Pripojíš tým DVD alebo X-Box... k telke. Ale nenapísal si presne, čo vlastne chceš ;)
Jack slúži hlavne na prenos elektro-akustického signálu, napríklad z telefónu do mixážneho music pultu... Ty z DVD chceš predpokladám aj obraz :lol:

Prílohy:

IMG_20230128_123135.jpg
IMG_20230128_123135.jpg 307.02 KiB thumb_up0thumb_down

28.01.2023 - 12:41:06
00
Idealna tema na pieskovisko ci do butlavej vrby, vcera vecer sa u nas, v zastavanej
casti, vnutrobloku strielalo. Teda padol jeden vystrel (znelo ako petarda). Mame to doslova pod balkonom. Na FB (nemam) boli najskor dezinfo miestnej casti, ze odstrel diviaka o parsto metrov dalej (i to je v intraviláne a zastavanej casti). Neskor niekto dal video stadocka (3-6 ks cca, neviem presnejsie, ale viac ako 1 jedinec) a i toto si MC zmazala.

Som zvedavy, co sa bude diat.
Ocakavam nejake dymove vyhlasenia o ohrozeni zivota mestskeho policajta... ci polovnika.

Ps: je v mediach, ale teda cerpaju z oficialnych (mierne skreslenych, zavádzajúcich) info

https://www.google.com/search?q=diviak+karlova+ves

Edit2: bratislavaden ma najlepsie info, ostatni (pravda, teraz, tvnoviny atd ) len prevzali tu kratku nepresnu oficialnu spravu
28.01.2023 - 13:05:55
00
Zbytocne hladas senzaciu. Najdi si termin "krajna nudza". Nikoho by nenapadlo strielat len tak, zraneneho vsak treba eliminovat. Narkotizacnych pusiek u nas mnoho nie je, tak pouzili ostru a zjavne ju pouzili spravne, ked sa okrem diviaka nikomu nic nestalo.
28.01.2023 - 14:00:59
01
Nehľadám senzaciu,en nemam rad zjavne nepravdy...Diviaky sa pohybovali po KV, boli aj nedaleko Namestia svFr (teda pri urade), ludia celkom zdokumentovali ich pohyb, presuny. Jeden z diviakov krival. Nejako sa presunuli 'dalej' (netusim, ci ich inekto pohanal alebo sli same, je to takmer jedno). Dosli az do vnutrobloku (cca na polceste medzi namestim a lesom), tam ich tiez niekto mal na videu (momentalne uz nepublikovanom) a jedneho z nich 'picli'. Tvrdia,ze toho zraneneho.
Ostatné zmizli;)

Iste, krajna nudza a ohrozenie zivota(ov) je najlepsia slamka, ktorej sa da chytit v lripadnom pokracovani, vysvetľovaní postupu.
28.01.2023 - 14:25:07
00
Marli PINY chcel by som strčiť dvd... Nedá sa prepojiť konektory... Je to v aute a jednoducho vymeniť rádio nejde, tam to ide nejak cez riadiacu jednotku...
28.01.2023 - 14:36:46
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up