Vymyvanie mozgov tu vzdy bolo a bude, len podoba a rafinovanost sa prisposobuje dobe. A garancie typu: "Vklady sú chránené štátom do výšky 100­tisíc eur, takže väčšina ľudí sa môže pokojne starať iba o úrok ..." :tmi:
15.11.2011 - 12:49:02
00
Posielal tu už niekto rám na dobierku? Čo ho to vyšlo pretože niektorý ma strašia že keďže ide o nadrozmernú vec cena môže byť väčšia ako sa uvádza v cenníku na webe slovenskej pošty
16.11.2011 - 14:33:34
00
http://www.posta.sk/potrebujem/zakaznicky-servis
16.11.2011 - 15:40:18
00
http://style.hnonline.sk/c1-53726850-facebook-vas-sleduje-aj-ked-ste-odhlaseni
takze koniec sledovania hambatych stranok :lol:
20.11.2011 - 09:57:32
00
Nuz s tym monitorovanim nieco pravdy bude. Neviem ci aj vam sa tu zobrazuju reklamy od dealextrem a hobbyking. Ta prva je znama, ale preco ta od hobbyking je mi zahadou, kedze je to eshop pre modelarov :o a predsa toto tu je o niecom inom, hoci sa tu sem tam nejaky modelar objavi.
23.11.2011 - 20:22:44
00
DX reklamy namňa vyskakujú všade.. najčastejšie na youtube
23.11.2011 - 22:43:44
00
ono na tom fakt čosi bude lebo je až pozoruhodné aké reklamy mi všade vyskakujú.sú ako ušité pre mňa,že ma to dosť často donúti aj na tú reklamu kliknúť....bike,fitnes,oblečenie a iné veci...
24.11.2011 - 17:41:59
00
crc ma zadarmo postovne
24.11.2011 - 18:27:55
00
neviete niekto kde by som zohnal tento košík?
www.vseprokolo.cz
v sivej farbe? našiel som len na tomto českom šhope :) ale nedám poštovné 400 za 90 korunový košík :)
25.11.2011 - 14:59:19
00
Nuz pravdu povediac ja by som nedal ani tych 90 :-D
25.11.2011 - 15:02:59
00
Čo si myslíte o terajšej situácii medzi lekármi a vládou? Ja lekárov podporujem, viem čo musia niekedy v nemocnici robiť (závisí to aj od tej ktorej kliniky a ústavu). To boli pamätné hádky, keď sa na izbe, kde bývali chirurg, internista a patológ rozprúdila debata, že kto sa má horšie. V Martine sa má najhoršie patológ a najlepšie internista (výsledok hádky :D). Tu už nešlo ani tak o výšku platov ale o to, čo pre ňu musia urobiť. Patológ sa na Slovenské pomeri nemá zle, lenže má 4 čiastočné úväzky, robí každý deň 11h, často aj soboty a podobne. Poviem to takto, má € ale nemá čas ich minúť. To len ako príklad. Niektorý sú na tom ešte horšie.

Nevravte len, že lekári sú arogantný! Áno, nájdu sa aj taký, ale to je v každej profesii. Tak aj u nás, napríklad lekár, ktorý vyriešil za sestričku problém za 5 min (a to sa zároveň venoval nám, študentom), lebo mu chcel pomôcť, keďže sestrička mu "nevenovala pozornosť" proti tomu niečo, o čom radšej nejdem písať. To naše zdravotníctvo je v riadnych sračkách. Niektorých pacientov musia chirurgovia pre poisťovne riešiť klasicky, pre pacienta zaťažujúco (aj keď niekedy je to pre lekára jednoduchšie a menej roboty na stole). A keď sa to ide robiť "novými" (úvodzovky a smiech cez slzy) metódami pre pacienta menej zaťažujucimi (pacient má správnu poisťovňu), tak kúzelníci chirurgovia za peniaze čo dostanú za dvoch pacientov aby neboli v strate, musia si vystačiť s materiálom určeným na jednu osobu. Ďalej je to už horšie, nejdem radšej zase písať. K tomu sa šetrí spôsobom, že nože pre patológov sa brúsia v Košiciach (nik iný nemôže) a výsledkom je to že 3 zo 4 nožov sú pri pitve tupé, som neveril vlastným očiam, keď som to videl. Je síce vynikajúce, že máme relatívne novú patolǵiu, koronárnu jednotku, novú budovu chirurgie, na OTK každý rok niečo vynovujú ale to že na detskú chirurgiu a neurológiu musia ísť mamičky s kočíkom dolu schodmi a potom ešte jedným hore nikoho asi netrápi, pričom financie a čas jednoduchej úpravy by sa blížil nule. Peňazí je určite dosť, len by politikom menej kvaplo do vrecka.

Toto ma nás motivovať k lepším výkonom? Toto má nás motivovať vôbec k nejakým výkonom?

Buď sa to zmení teraz alebo nikdy. Nie pacienti sú rukojemníci, tí už boli rukojemníkmi tohoto systému dávno pred týmito protestami. Niekedy mám pocit, že keď potrebujem lekárku pomoc tak ako medik mám výhodnejšiu vyjednávaciu pozíciu ako obyčajný pacient (napr. som veľmi poľahky presvedčil pána profesora k konzervatívnej liečbe, ktorá mi pomohla). Až mám za to výčitky svedomia Je škoda, že Univerzitná nemocnica v Martine sa tejto veľkej akcie nezúčastnila.

Ja chcem len primeraný plat, nerobiť ako otrok (hlavne nemocničný lekári "v prvej línii") a tú najlepšiu starostlivosť pre pacienta, teda vážte si, že tu vôbec nejaký lekári ostali...

PS: Kašlem na to, idem sa učiť farmakológiu.
25.11.2011 - 18:46:41
00
Parádne video, chlapík tomu musel obetovať riadne času. Ale myslím si, že majster tesár sa trochu uťal a motorček by nefungoval, lebo medzi kľukovkou a vačkovým hriadeľom by mal byť prevod 2:1 a on má podľa kolesok 1:1. Iba, že by sa jednalo o 2T s ventilovým rozvodom. Klobúk, ale dolu pred zručnosťou a trpezlivosťou niečo také vyrobiť.
http://www.youtube.com/watch?v=YlY_zxgnMAg&feature=related
25.11.2011 - 19:04:13
00
Zvonček za 75 €, no nekúp to... :-D
25.11.2011 - 21:36:10
00
tusim tu mame na fore novu vychadzajucu hviezdu :D
27.11.2011 - 12:03:25
00
ked myslis toho co ja tak ten chlapec je vedle jak ta jedle. ked ma 27 je to na doktora. :D
27.11.2011 - 12:07:59
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up