ty si tu zacal moralizovat na vtipy o jeho smrti a potom sa stazujes, ze sa to tu zvrhlo na debatu o politike
tak nabuduce ked sa o niecom nebudes chciet bavit, tak sa o tom nezacinaj bavit
07.04.2018 - 16:50:07
010
Politika je ošemetná vec. Hlavne v slovenských pomeroch. Samozrejme, aj vo vyspelejších demokraciách sa robia rôzne ťahy, ale Východná Európa je predsalen špecifická a Slovensko tobôž. Politici si myslia, že víťazstvom vo voľbách môžu všetko. Však aj Paška to sám povedal. U nás k tomu neexistuje žiadna politická kultúra. A naša "sociálna demokracia" je obrazom totálneho diletantstva, kedy si politici myslia, že všetci ľudia sú ***** a nevedia si zrátať dva a dva. Bohužiaľ isté skupiny obyvateľstva sú voči tomu imúnne a nevadí alebo ja by som povedal, že nechcú vidieť čo sa v skutočnosti deje. Som rád, že sa nájdu mladí ľudia na Slovensku (áno, tí čo sa tu pokúšajú o prevrat :)), ktorým nie je táto krajina ľahostajná.

Paška bol symbolom nadutosti SMERu. Áno, áno, hovorí sa, že o mŕtvych len v dobrom, ale len o tých, ktorí svojim životom obohatili náš osobný alebo okolitý svet. Takže už len počkať kým to všetko vymrie?
07.04.2018 - 19:13:11
02
Hazard, jediný problém je v tom, že ľudia nevidia inú alternatívu, to je celé. Jedine preto je SMER neustále pri moci, pretože ho nemá kto nahradiť. Liberálna opozícia a rôzne komerčné rýchlokvašky naozaj nie sú pre Slovensko alternatívou. V ich rukách by po Slovensku neostalo vôbec nič. Nehovorím teraz o korupcii, ktorú SMER vyhnal do kolosálnych rozmerov, ale hovorím o samotných základoch štátu, štátnej a národnej suverenity... Aj Kiska vyhral len ako pomsta Ficovi, inak by takýto človek nikdy nevyhral... Jednoducho na Slovensku zatiaľ neexistuje relevantná opozícia. A len tak na okraj... mladí ľudia boli vždy len nástrojom, energická masa bez životných skúseností a historickej pamäti reagujúca na jednoduché povely...
...česť výnimkám, ktoré sa však v dave stávajú číslom...
07.04.2018 - 21:18:15
02
taku znosku ***** som teda velmi dlho necital...vlady SMERu tento stat doslova demontovali, Harabinova justicia, ustavny sud obsadeny skrachovanymi politikmi, nefunckna policia, zdravotnictvo v totalnom rozklade, armada na smiech.... za vseto hovoria udalosti poslednych tyzdnov, mafianska ***** ako premierova pichacka, poslanec SMERu Valocky, ktory zlivkidoval spickove zdravotne pracovisko (a ludia cakajuci na akutne operacie odlozeni ze vsak hadam vydrzia...), privatizacia narodnej domeny (toto maju len bananove republiky)...
07.04.2018 - 21:27:59
06
MageZ pekne si to zhrnul.

Ziadna alternativa to je taka hlupa obohrana pesnicka smerackych trollov. Okrem Kotlebu je kazda ina alternativa lepsia pre Slovensko. Za poslednych desat rokov jedina vlada ktora pohla tuto krajinu dopredu bola ta bez Smeru.
07.04.2018 - 22:17:38
03
Ukážte mi jediný politický subjekt, ktorý je pre väčšinu Slovákov relevantný, krátka odpoveď, jednoducho nie je. Môžte to popierať, ale politická realita na Slovensku mi dáva za pravdu. A nie, naozaj to nespraví zlepenec absurdných strán a straničiek. Aby nedošlo ku omylu, nezastávam sa SMERU a jednoznačne som to v predchádzajúcom príspevku napísal, považujem ich za zlo... ale za minimálne rovnaké zlo považujem tých šaškov a lokajov, ktorí sa tam tlačia na miesto nich.
07.04.2018 - 22:32:00
03
ako keby som pocul toho Slotovho postihnuteho priavatizera Danka, mliet totalne nezmysly, len aby rec nestala...

ked je uz rec o nejakych mandatoch - SMER mal v 2016 vo volbach 28,28%, ucast bola 59,82% tj 737 481 ludi. V roku 2012, ked vznikla vlada 1 strany, mali 1 134 280 hlasov, cize len ~ 21% obyvatelov rozhodlo o vacsine ludi.

Na porovnanie - Kiska dostal 1 307 065 hlasov.
07.04.2018 - 23:07:21
00
Čakám odpoveď... urážky sú irelevantné...
07.04.2018 - 23:48:48
00
odpoved na co? nikde som ziadnu otazku v tej kope hovien nezaregistroval..
07.04.2018 - 23:50:50
02
A týmto sa náš rozhovor skončil... ak považuješ protinázor za "kopu hovien", môžeš sa rozprávať iba ak sám so sebou.
08.04.2018 - 00:00:06
00
Jezus
prosim presun celu tuto debatu do Pieskoviska/Poliika/Rip, ako uznas za vhodne...

imro1 napísal:
...keď aj kradol, kto tam nekradne?

Kradnem, ale nebavime sa o mne...

imro1 napísal:
Samozrejme to nie je ospravodlnenie. No zaslúži si aby sa naňho kydalo ešte aj po smrti?

Ano...

imro1 napísal:
A prirovnávať ho s Hitlerom, tak to si teda fakt prehnal a nie že trochu.

Neporovnavam ho s Hitlerom, ale dosad si tam kohokolvek ineho. Hitler bol zly clovek, Paska bol zly clovek. Ci zalezi na tom ci zabijes jedneho cloveka, desiatich, sto, alebo milion.. zalezi na tom ci ukradnes 10eur, sto eur, milon eur? Kde je hranica ci si na teba (po smrti) spomina v dobrom, alebo v zlom? Existuje vacsine ci mensie zlo? Neuznavam ze o mrtvych len v dobrom. Este raz, kazdy si je zodpovedny za svoj zivot...

imro1 napísal:
... tak ho nenáviď aj do konca svojho života

Nie-nenavidim ho. Konstatujem iba fakty. Tak ako ked zomrie Ozzy Osbourne, poviem ze, nieco pre mna znamenal, vyrastal som na nom, hudba mi nieco dala (to vsetko je velmi subjektivne), ale bol to fetak, narkoman a alkoholik ktory urcite ublizill vela ludom ...

imro1 napísal:
...Prajem ti pekný deň a menj nenávist, život by mal byť skôr pozitívny aj keď samozrejme nie je to vždy jednoduché

V tomto s tebou uplne suhlasim a sam to vzdy kamaratom opakujem, ze mali by byt pozitivnejsi a mat menej nenavisti v sebe, ale este raz, ziada nenavist, iba fakty, zil ako zil, robil co robil, ci ked sa Matecna rozplakala ze jej ocko dostal infarkt ze robila co robila, tak by sme to mali nechat tak, nevyvodit za to trestnu zodpovednost, ved nech su vsetci kludny a nic sa im nestane? Za svoju minulost si je kazdy zodpovedny sam ...

imro1 napísal:
...kto je bez viny nech hodí kameňom...

Ked ja zomriem, tak viem ako ma ludia mozu hodnotit (resp. ako by ma mali hodnotit)..viem ako ma teraz ludia mozu hodnotit a neohradim sa voci tomu, lebo viem aky som, viem kolko zlych veci som spravil, ale opat nebavime sa o mne, ale o nom. Ked mi napises ze som debil, poviem ti ok som.. lebo sak som :D ale nepoviem ti ehm nie nie nie, ja som dobry clovek, treba sa o mne vyjadrovat s co najvyssim respektom...
08.04.2018 - 00:07:49
01
nas? ak nevidis rozdiel medzi protinazorom zalozenym na faktoch a kopu hovien, tak myslim ze ani nikdy nezacne...
08.04.2018 - 00:55:03
00
TomasTom napísal:
Ukážte mi jediný politický subjekt, ktorý je pre väčšinu Slovákov relevantný, krátka odpoveď, jednoducho nie je. Môžte to popierať, ale politická realita na Slovensku mi dáva za pravdu. A nie, naozaj to nespraví zlepenec absurdných strán a straničiek. Aby nedošlo ku omylu, nezastávam sa SMERU a jednoznačne som to v predchádzajúcom príspevku napísal, považujem ich za zlo... ale za minimálne rovnaké zlo považujem tých šaškov a lokajov, ktorí sa tam tlačia na miesto nich.


Absurdny zlepenec myslis sucasnu vladu? Tu voci ktorej nieje alternativa?
08.04.2018 - 07:30:23
00
smer + sns + lsns je ideal pre "sucasnu uniu"
..smer preto, lebo jeho odbornici su zabehnuti a maju skusenosti...sns preto, lebo su normalni voci Rusku...lsns preto, lebo je to volba z ludu, ktori maju svoje problemy, o ktorych mnohi nechcu pocut....je to ale iba moje prianie...ak by tam nebol smer, tak mi to nevadi ale z tohto maju najviac skusenosti..niekolkorocne - myslim medzinarodnu politiku,..
..vystup z eu, keby to slo, tak by to musel byt prespekulovany proces uz roky dopredu..priznavam, nie je to lentak ako to chce LSNS ..vystup z NATO mi nevadi ani zo dna na den!!!...
..vystup z EU...je tu ale moznost, ze padne..ale to paradoxne nechcem, bo nasa vrchnost na cele s kiskom jej lezu do..ti a my nemame ziadny plan "B"...
08.04.2018 - 08:44:10
00
Lol, ty si tak mimo ze to az boli. Tych smerackych odbornikov na medzinarodnu politiku myslis tych co poslali stetku na stretnutie s Merkelovou?

Inac ma fakt fascinuje ako je niekto schopny zapredat svoju krajinu cudzim zaujmom len na zaklade propagandy. Nie ze by si chcel aby sme sa mali lepsie, ale radsej budes bluznit o Rusku.
08.04.2018 - 09:09:20
04

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up