Je tu niekto, kto ešte okrem mňa si myslí, že tí štyria zadržaní, ktorí že vraj naplánovali Kuciakovu vraždu sú iba nastrčení ľudia, aby sa upokojila situácia a skutoční vrahovia sú už dávno buď mŕtvy alebo na jachte na Belize?
22.02.2019 - 13:18:49
00
:shake: Co ta vedie k takejto myslienke? Nieco pisali na Zjem aj vlek? Myslis ze ti styria by v tichosti zobrali na seba nieco za co im hrozi dozivotie a co nespachali? Co by z toho mali? A dokazy okolo toho...
BTW: ti, ktori naplanovali tu vrazdu este nie su znami, ako vies ze boli 4? 4 boli objednavatelka + vykonavatelia.
22.02.2019 - 13:49:22
03
Arcey napísal:
Je tu niekto, kto ešte okrem mňa si myslí, že tí štyria zadržaní, ktorí že vraj naplánovali Kuciakovu vraždu sú iba nastrčení ľudia, aby sa upokojila situácia a skutoční vrahovia sú už dávno buď mŕtvy alebo na jachte na Belize?

Aspon nejaky argument alebo naznak dokazu?
22.02.2019 - 14:23:19
00
To nie je o čítaní Zem a Vek, lebo také nečítam. Ide čisto o nedôveru v našu jurisdikciu. Neverím policíí, ktorú vedie Kaliňak z pozadia. Či je tam Gašpar, alebo Lučanský, aj tak to ovláda Kali. Neverím, že dlhé mesiace bolo ticho a zrazu bum, majú vrahov. To, že objednávateľa sa nikdy nedozvieme, je viac ako jasné. Aj pán, ktorý si objednal Remiášovu vraždu sa smeje zo svojej vily a Fico bude taký istý. On do Leopoldova nepôjde. A verte mi, veľa ľudí si pôjde zo sveta mafiánov sadnúť do väzenia. Či si myslíte, že Černák sa bojí upustiť mydlo? Má sa tam ako v raji.
22.02.2019 - 14:48:01
00
Cernak uz par rockov spieva, aspon teda podla info z medii, akorat ze policia/prokuratura nekona ;)
22.02.2019 - 15:17:51
00
Veď práve. Aj keby sa Kočner priznal, tak tí správny ľudia rozhodnú, že skutok sa nestal. Fico, ani Mečiar, ani Lexa, ani Kaliňák nikdy nepôjdu do basy. Preto si myslím, že polícia hrá iba dobrú divadelnú hru.
22.02.2019 - 15:31:58
00
Arcey napísal:
Je tu niekto, kto ešte okrem mňa si myslí, že tí štyria zadržaní, ktorí že vraj naplánovali Kuciakovu vraždu sú iba nastrčení ľudia, aby sa upokojila situácia a skutoční vrahovia sú už dávno buď mŕtvy alebo na jachte na Belize?


Takýto model sa dal realizovať v 50. rokoch, keď sa obvinení učili naspamäť svoje výpovede pred súdom, predtým však prešli nepredstaviteľnými psychickými a telesnými mukami a aj tak sa zlomili väčšinou až vtedy, keď im výmenou za priznanie sľúbili, že ich rodine nebudú ubližovať (viď napr. proces so Slánským a spol.)

Urobiť niečo podobné v súčasnosti je veľmi ťažké. Skôr sa dá povedať, že to je v opačnom garde – teda títo štyria majú oprávnene strach, že ak odhalia skutočných objednávateľov, tak vystavujú seba aj svoju rodinu veľkým hrozbám. Malo by však byť jasné, že ak "nezaspievajú", mali by dostať v prípade dokázania viny doživotie bez možnosti predčasného prepustenia, aby mali motiváciu znížiť svoj trest tým, že budú svedčiť proti skutočným objednávateľom.
22.02.2019 - 17:00:18
01
.

Prílohy:

52612835_2222123504517971_236817946876313600_n.jpg
52612835_2222123504517971_236817946876313600_n.jpg 200.7 KiB thumb_up0thumb_down

22.02.2019 - 21:33:55
01
tak ako to je ? včera Fico na tlačovke oznámil,že má od 2 Talianskych prokurátorov potvrdené,ža nahrávka telefonátu z roku 2012 neexistuje,ale v tomto článku sa píše,že:
kompetentné orgány teraz potvrdili, že nahrávka je realitou a je autentická
celý článok:
https://www.fakt24.sk/politika/9058-je-to-potvrdene-fico-zapiera-taliani-potvrdili-ze-si-s-vadalom-volal-v-telefone-boli-ako-kamarati
najlepšie by bolo,keby ju pustili do obehu,nech vieme,o čom hovorili :^)
23.02.2019 - 07:07:38
00
A čo ma iné povedať keď sa mu loď potápa :D, včera na tlačovke spomenul asi 10x že je predsedom najsilnejšej strany, asi aby jeho voliči na neho nezabudli teraz ked potrebuje súrne Šefčoviča dostať za prezidenta. A ta ITA novinárka vravela, že so zverejnením váhajú podľa politickej situácie na SK, aj keď neviem čo kalkuluje ako politici, čo ich ma čo zaujímať naša politická situácia. Možno ma hranol dosť kamošov po EU
23.02.2019 - 07:50:55
04
Novinári (najmä ak sú z kategórie #allforjan) sa nemajú čo hrať na to kde kto má akých kamarátov. A už vôbec nie nejaký provinčný narcis. Nech tu nahrávku s hlasom podobným hlasnemu hlasu pustia pekne do éteru a bude vymaľované. Všetky pochybnosti odstránené aj keď on sám bude pochybovať či je to jeho hlas alebo len hlas podobný jeho hlasu.
Čím skôr ho dorazia tým lepšie pretože zdochynajuci kon najviac kope, čo znamená že čím viac času dostane tým viac škôd ešte stihne narobiť.

Veď Fico tiež bez ostychu na tlačovkach zverejňoval informácie ku ktorým nemal mať prístup a ktoré podliehajú napr. daňovému tajomstvu a zázrakom ich mal. Nenadarmo si dosadil na všetky relevantné úrady svojich ritolezcov schopných urobiť pre svojho fuhrera čokoľvek. Aj porušiť zákon. A ak to už bolo príliš aj na jeho žalúdok tak to robil štýlom "...anonym doručil do redakcie informáciu že..."
23.02.2019 - 10:35:11
02
Minikin napísal:
Novinári (najmä ak sú z kategórie #allforjan) sa nemajú čo hrať na to kde kto má akých kamarátov. A už vôbec nie nejaký provinčný narcis. Nech tu nahrávku s hlasom podobným hlasnemu hlasu pustia pekne do éteru a bude vymaľované. Všetky pochybnosti odstránené aj keď on sám bude pochybovať či je to jeho hlas alebo len hlas podobný jeho hlasu.
Čím skôr ho dorazia tým lepšie pretože zdochynajuci kon najviac kope, čo znamená že čím viac času dostane tým viac škôd ešte stihne narobiť.

Veď Fico tiež bez ostychu na tlačovkach zverejňoval informácie ku ktorým nemal mať prístup a ktoré podliehajú napr. daňovému tajomstvu a zázrakom ich mal. Nenadarmo si dosadil na všetky relevantné úrady svojich kariérnych ritolezcov schopných urobiť pre svojho fuhrera čokoľvek. Aj porušiť zákon. A ak to už bolo príliš aj na jeho žalúdok tak to robil štýlom "...anonym doručil do redakcie informáciu že..."
23.02.2019 - 10:43:35
00
Ak správne chápem, tak tu nahrávku ma prokuratúra a nie novinárka
23.02.2019 - 14:37:34
00
možnosti sú len dve-buď klame Fico alebo novinárka Pavla Holcová-v tomto článku aj v tel.rozhovore jasne vraví,že náhrávka existuje:
http://www.tvnoviny.sk/domace/1955796_investigativna-novinarka-pavla-holcova-telefonat-fica-s-vadalom-bol-v-priatelskom-tone
23.02.2019 - 14:49:20
00
Ja myslim, ze to podstrčila Radicová, prípadne Dzurinda s Miklosom a financoval to Soros :lol:
23.02.2019 - 15:15:01
05

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up