srsen opatrne lebo aj kosice to schytaju :D
24.02.2019 - 14:40:15
00
Alexej1220 napísal:
stax súhlasím, tiež nechápem kde nabrali Kiskovi ,,pokračovatelia´´ toľko percent..
Lelo Nevieš že to je typické demokratické nerešpektovať iný názor a urážať za to? Ale na fóre kde je toľko Bratislavčanov to neprekvapuje.

je take demokraticke hadzat kamene do ludi ktori prave vystupili z vlaku. ved to schovame za prejavenie nazoru. tak nejak si to myslel?
24.02.2019 - 14:41:51
01
Bojím sa, že sa z vlaku nedá vystúpiť.
Nezastavuje nikde a smeruje do sračiek.
Bojím sa ale aj toho, že "iný dopravcovia" nás povezú tiež tam - len inou cestou :(
24.02.2019 - 14:48:22
04
Ako to tu tak citam, poniektori by si zasluzili vikendovy pobyt na samote.....s Čižom a Blahom, aby lepšie pochopili .....
24.02.2019 - 17:10:47
00
Lubik napísal:
Bojím sa, že sa z vlaku nedá vystúpiť.
Nezastavuje nikde a smeruje do sračiek...... :(

To "do sraciek" mi pripomenulo rozhovor, ktory uz koloval v audio podobe velmi davno
POZOR, OBSAHUJE VULGARIZMY!
https://youtu.be/rpHKJVBko10
24.02.2019 - 17:39:20
02
poniektori by potrebovali pobyt v tej vysnenej venezuele, alebo v tom vysnenom rusku. Ale nie v prezidentskom palaci, ale v tom co maju realni ludia. Mozno by sa potom aspon troska prebrali do reality.... (a teraz cakam ako sa na mna vyroja utoky ze ja by som si zasluzil ist do nejakeho detroitu, alebo redneck areas, a usa ghett). Bohuzial, to je to, ze tu vela ludi nevidi, alebo nechce vidiet rozdiely. Ale necudujem sa, rusi miluju a obhajuju putina, stalina, lenina, cinania obhajuju vladnucu stranu a koncentraky/gulagy neexistuju. Preco by teda slovaci nemohli byt slepi a obhajovat a hadzat do jedneho vreca.

btw, subaro, mne nelezie na nervy tvoj postoj. Mne, ked uz tak, lezie na nervy ze tu papagajujes - troska to zvelicim - zaslepeny pohlad ze vsetci su rovnake svine, tak si idem kopat aj do toho kisku kedy to len ide. Moj pocit z teba je ze ty si niekde na opacnom spektre tych babiek demokratiek ktore opisujes, co predvcerom blahorecili meciara, vcera fica, dneska kisku s dankom.

alexej: z toho co som pocuval kiskove vyjadrenie z tyzdna k jeho obvineniu tak sa nikde nestazoval na zverejnenie obvineni, ale na to, ze to vysetrovanie je vedene zaujato a ucelovo. Ale asi sme pozerali nieco ine, ci?
24.02.2019 - 18:30:09
08
stanos4: Venezuela, ani Rusko nie je moja vysnívaná krajina, ja som rád že žijem kde žijem. Ale ak by sa tam aj ľudia mali horšie ako my, tak schvaľuješ vojenskú a ekonomickú agresiu od usa a ich nohsledov? Pretože len naivka nevidí že ide o ropu, nie o venezuelčanov, tých má Trump aj Pompeo vieš kde...Maduro im skrátka nejde po ruke. Poviem príklad, tu sa nejaký Matovič, alebo Blaha vyhlási za prezidenta, usa a ďalšie krajiny ho ,,uznajú´´ a budú vydierať vládu, armádu, občanov aby sa pridali na ich stranu, inak bububu v záujme ,,demokracie´´...to bude potom v poriadku? Ešte že nemáme ropu.

Ku Kiskovi, nešlo o vyjadrenie z tohto týždňa, sťažoval sa na zverejnenie hneď po prevalení podvodu a dával si predvolávať kde koho.
25.02.2019 - 10:41:17
01
Však ho nechaj, robí len svoju prácu :)
25.02.2019 - 11:26:12
01
Včera večer som chvíľu sledoval rozhovor Fica na TA3. Tiež na otázku začal úplne od veci spomínať agresiu USA a pod.
Podobnosť čiste náhodná???
25.02.2019 - 12:35:12
02
chromozom.gulas.sme.sk
25.02.2019 - 13:11:30
010
Alexej1220

Prílohy:

net_imports.JPG
net_imports.JPG 48.6 KiB thumb_up0thumb_down

25.02.2019 - 13:25:32
00
Hosť napísal:
Nezvyknem prispievať do tejto témy z rôznych dôvodov, musím ale napísať že ty si úplne mimo :)


Rešpektujem Tvoj názor. V čom presne som mimo? Prečo si človek nemôže vyjadriť vlastný názor a konštruktívne o ňom hovoriť, ale ľudia ho musia hneď urážať? Zato že rozmýšlam v niektorých veciach inak? Dúfam, že sa ozveš, hoci do tejto témy neprispievaš často.
25.02.2019 - 15:58:17
00
Arcey napísal:
Rešpektujem Tvoj názor. V čom presne som mimo? Prečo si človek nemôže vyjadriť vlastný názor a konštruktívne o ňom hovoriť, ale ľudia ho musia hneď urážať? Zato že rozmýšlam v niektorých veciach inak? Dúfam, že sa ozveš, hoci do tejto témy neprispievaš často.


Mna by zaujimalo, na zaklade coho tvrdis, ze Cernak sa ma ako v raji a na zaklade coho tvrdis, ze cele vysetrovanie vrazdy, kde sa zucastnuju aj rozni vysetrovatelia zo zahranicia, je zlozita konspiracia, kde stovky zainteresovanych ludi drzia prisnu mlcanlivost?
25.02.2019 - 16:07:17
00
Volodja napísal:
Mna by zaujimalo, na zaklade coho tvrdis, ze Cernak sa ma ako v raji a na zaklade coho tvrdis, ze cele vysetrovanie vrazdy, kde sa zucastnuju aj rozni vysetrovatelia zo zahranicia, je zlozita konspiracia, kde stovky zainteresovanych ludi drzia prisnu mlcanlivost?


Vychádzam z toho, že nedôverujem polícií ako takej, pretože si myslím že ju ma pod palcom Kaliňák, čiže Fico a z toho, že akýkoľvek predražený tender naša slávna jurisdikcia povie že Skutok sa nestal. Vychádzam z toho, že naša polícia je zkorumpovaná a čím vyšší post, tým viac. Mám známeho, ktorý mi hovoril, aké praktiky používali jeho nadriadení a to boli "malé" šarže. Preto si myslím, že na čele polície nesedí čestný a neskorumpovaný človek - v princípe, aj keď si myslím, že v polícií existujú čestní ľudia, vo vedení to nie je ani možné a má nato obrovský vplyv súčasná vládna garnitúra, tak ako to bolo aj za Mečiara.

Je to také nepredstaviteľné, že by vyšetrovatelia mohli vyšetrovať iba to, čo im povie ich šéf? V našej zkorumpovanej spoločnosti? Keď sa ľudia boja prísť o prácu, keď sa boja o rodinu a podobne? Myslíš, že keby nejaký vyšetrovateľ nesúhlasil s tým, čo mu jeho nadriadení zadajú, myslíš že by to nemalo na neho nejaké následky? Myslíš, že keby aj nahlásil nezákonné praktiky, tak by mu inšpekcia dala za pravdu?

Černák podľa mňa nemá obyčajnú celu, ako ostatní väzni, stačí si len spomenúť na pár reportáží z väzenia, kde sedí Kočner. Ak môže mať tento mafián telku na izbe, môže posielať správy komu chce, neverím tomu, že Černák má úzku kuticu. K vyšetrovaniu vraždy: kde máme dôkaz, že sa ho zúčastňujú rôzni vyšetrovatelia? Apropro slovko rôzny a zúčasťňujú sa si môžeme vyložiť všelijako.

Aj ja sa opýtam, prečo ty dôveruješ našej policií? Prečo si myslíš, že naša polícia vyšetruje tento prípad nezaujato? Prečo si myslíš, že ani jeden s tých stoviek ľudi, čo vedú vyšetrovanie si nepustí hubu na špacír, aby nezískal nejaké výhody?
25.02.2019 - 16:21:47
00
Arcey napísal:
Rešpektujem Tvoj názor. V čom presne som mimo? Prečo si človek nemôže vyjadriť vlastný názor a konštruktívne o ňom hovoriť, ale ľudia ho musia hneď urážať? Zato že rozmýšlam v niektorých veciach inak? Dúfam, že sa ozveš, hoci do tejto témy neprispievaš často.


V prvom rade sa Ti ospravedlňujem, nemyslel som to vôbec ako urážku aj keď to tak mohlo vyznieť. Rešpektujem Tvoj názor, a vyvracať ho nebudem, ale to o čom píšeš skrátka nie je pravda, či mi už uveríš, alebo nie. Kaliňák, ani Fico políciu neriadia, nemajú na to v súčasnosti kompetencie a zadržané osoby ktoré spomínaš nie sú žiadne nastrčené bábky. Polícia maká na tomto prípade deň/noc. Opýtam sa aj ja, prečo nedôveruješ polícii a nezaujatému vyšetrovaniu a považuješ ju za skorumpovanú? Na základe jednej poviedky z obvodného oddelenia?
25.02.2019 - 17:01:04
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up