ešte by mohli spraviť zas nejaké pridrbané referendum, heh :)
23.09.2019 - 10:25:03
00
@laco Nechapes co chcu? Body, pozornost ... a v konecnom dosledku vplyv.
23.09.2019 - 11:27:45
02
pista napísal:
@laco Nechapes co chcu? Body, pozornost ... a v konecnom dosledku vplyv.


co chcu organizatori to si jasne vystihol, len co vlastne chcu ti dilinovia co sa toho zucastnuju?
23.09.2019 - 12:40:59
00
Pre lubovolny napad najdes dostatok podporovatelov ak si trocha sikovny recnik.
23.09.2019 - 12:42:40
00
No dufam, ze chcu zmenu k lepsiemu a preto da zuzastnia kazdeho pochodu co tak posobi. To ze niekto sa zucastnuje pochodu este nie je dilino, mozno ho to proste bavi ako teba bicykel
23.09.2019 - 12:44:06
02
Minule bol Pride v Košiciach. Polovica ľudí, ani nevedela, prečo sa zúčastnila. To je ako keby si bicykloval na bicykli so štvorcovými kolesami. Ako môže niekoho baviť chodiť na pochody, keď ani nevedia, k čomu sú?
23.09.2019 - 14:47:28
01
to cislo ze polovica mas presne odkial? predpokladam ze iba z tvojho dojmu po pozreti "reportaze" co spravila Livia :D kde sa mimoriadne nechutne a sugestivne vypytovala mladych ludi otazky typu "Islam alebo lgbti" a ktovie ako to potom cele nastrihala...
23.09.2019 - 14:57:51
00
Arcey to je konicek..uz to tu bolo spominane :D. Ak by si bikoval na stvorcovych kolesach, je to v poriadku, lebo je to tvoja vec.
23.09.2019 - 15:34:25
02
Za prvé. NIe som proti LGBT. Skôr mi to ale príde v dnešnej dobe byť IN. Za každú cenu na seba upozorniť. Za druhé. Ani raz sa neznížila k tomu, aby skĺzla k nadávkam, čo sa nedá povedať o niektorých účastníkov daného pochodu, ktorý mal byť a s tým súhlasím s "redaktorkou" o tolerancii. Ale ako to už býva, väčšina MUSÍ tolerovať menšinu, ale menšina tolerovať väčšinu u NEMUSÍ. Za tretie. Áno, to "číslo" polovica som trafil z brucha. Vôbec by som sa ale nečudoval, pokiaľ by to bolo oveľa väčšie percento. Tak ako nedávno pri jednom klimatickom proteste (tuším pred rokom) študenit sami povedali, že sa zúčastnili len preto, aby sa vyhli učeniu.
23.09.2019 - 15:56:33
02
Neskusil by niekto urobit podobny rozbor pochodu za rodinu? Kolki prisli len preto, ze pan farar prikazali? A ze bol vylet do "velkeho" mesta zadarmo? Mam pokracovat s otaznikmi? PS Mam vacsinovu sexualnu orientaciu, zial uz v pomerne nefunkcnom mode :-)
23.09.2019 - 16:46:25
00
Arcey napísal:
Za prvé. NIe som proti LGBT. Skôr mi to ale príde v dnešnej dobe byť IN. Za každú cenu na seba upozorniť. Za druhé. Ani raz sa neznížila k tomu, aby skĺzla k nadávkam, čo sa nedá povedať o niektorých účastníkov daného pochodu, ktorý mal byť a s tým súhlasím s "redaktorkou" o tolerancii. Ale ako to už býva, väčšina MUSÍ tolerovať menšinu, ale menšina tolerovať väčšinu u NEMUSÍ. Za tretie. Áno, to "číslo" polovica som trafil z brucha. Vôbec by som sa ale nečudoval, pokiaľ by to bolo oveľa väčšie percento. Tak ako nedávno pri jednom klimatickom proteste (tuším pred rokom) študenit sami povedali, že sa zúčastnili len preto, aby sa vyhli učeniu.


tak sa dohodnime, 80% (nech nezerem) na Pride ani nevedeli ze preco tam su. Na klimatickom proteste su studenti iba preto ze potom netreba ist do skoly. A vlastne ked uz sme zacali, tak ta klimaticka zmena je len taka vymyslena tema, urcite tym chcu iba podporit migraciu mimovladky a soros. /s
23.09.2019 - 16:52:58
00
Vymyslena tema? Lebo Zeman a Trump povedali?
23.09.2019 - 17:01:18
00
Nie je to nutne vymyslená téma. Ale kto zahliadol pár videí zo svetových metropol cez víkend, mohol si všimnúť aj typické heslá tohto davu:

"Social Justice"
"Climate Justice"
"Eat the rich"

veď to poznáte... ako z hrdla vášho lokálneho anarcho-komunistu, či z pera majstra Blahu
23.09.2019 - 18:37:06
00
Ktosi trefne poznamenal, že radí svojej dcére, aby si zvolila povolanie psychiatra lebo to bude dobrý biznis hľadiac na túto generáciu detí infikovaných (indoktrinovaných) tzv. úzkosťou z klimatickej zmeny. Asi zažijú kruté "vytriezvenie".
23.09.2019 - 18:41:37
00
celý tento zelený saláfizmus nás bude stáť miliardy a výsledok bude len voda v koši... a potom príde monitor 9 a zistíme,že naši klimatickí študenti sú zase najsprostejší v európe,matematika nič,chápanie písaného textu podpriemer... a zistíme,že aj studenti z vietnamu sú chytrejší.s deťmi sa vždy dobre manipulovalo.
23.09.2019 - 18:47:52
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up