matelkot nevládne ani rok a už je presne tam kde fico.to tlsté prasa Mikas si myslí,že keď spätne napíše nejakú výnimku,že všetci asi žerú seno.ten Kollár mu tie vajcia musí strašne stískať.
09.01.2021 - 01:25:15
00
Joe70 napísal:
Tak ako moc som nechcel návrat smeráckej mafie, tak som čoraz presvedčenejší, nech sú radšej predčasné voľby.

len tu je potom otázka, čo by predčasné voľby (vy)riešili - je dosť pravdepodobné, že by ich vyhral Hlas, ale asi by nedokázal zostaviť vládu. Súčasná možnosť očistiť Slovensko sa už (nadlho) nemusí opakovať, takže ja zatiaľ - so škrípajúcimi zubami - stále túto vládu podporujem. Ale všetko záleží od toho, či sa im podarí tú očistu dotiahnuť do konca (a nespôsobiť popri tom škody v iných oblastiach)...
09.01.2021 - 06:50:22
07
bedo napísal:
len tu je potom otázka, čo by predčasné voľby (vy)riešili - je dosť pravdepodobné, že by ich vyhral Hlas, ale asi by nedokázal zostaviť vládu. Súčasná možnosť očistiť Slovensko sa už (nadlho) nemusí opakovať, takže ja zatiaľ - so škrípajúcimi zubami - stále túto vládu podporujem. Ale všetko záleží od toho, či sa im podarí tú očistu dotiahnuť do konca (a nespôsobiť popri tom škody v iných oblastiach)...

To je to, že predčasne voľby nepomôžu. Pelle silný väčšie zlo ako Igy.
09.01.2021 - 07:54:02
00
Joe70 napísal:
To ako fakt? Kde je zdroj? Ten Holý, čo tvrdil, že má test, len ho nechcel ukázať? Zrazu má výnimku? Ako sorry. Tak ako moc som nechcel návrat smeráckej mafie, tak som čoraz presvedčenejší, nech sú radšej predčasné voľby.
Dám ruku do ohňa, že keby namiesto osadníkov, pretestovali vzorky čo odobrali vláde, bola by tam tá vylepšená verzia z UK a preto sa toľkí nakazili.


zdroj:
https://dennikn.sk/minuta/2217440/?ref=mwat
https://www.tvnoviny.sk/domace/2017538_vicepremier-holy-ma-vynimku-pri-navrate-z-britanie-nemusi-ani-na-test-ani-do-karanteny
09.01.2021 - 08:26:35
00
Predčasné volby by nič nevyriešili,aj keď aj mňa Matovič sklamal-jeho neschopnosť vládnuť je zjavná,dúfam že vydržia celé 4 roky,je potrebné dotiahnuť zmeny do konca-aktuálne "preceda" Fico chrlí svoje bludy na volbu špeciálneho prokurátora,samozrejme že má strach,hociktorý zo štyroch navrhnutých tam konečne narobí poriadky:
https://dennikn.sk/2216756/kysel-lipsic-santa-spirko-specialnym-prokuratorom-uz-nebude-nikto-ako-dusan-kovacik/?ref=list
09.01.2021 - 09:32:07
01
nezabudajme, ze kto (su) boli volici SME RODINA - tam zvykne papalasizmus skor imponovat :)
09.01.2021 - 10:25:43
01
Dano5, neustale musim obdivovat tvoju vieru v system a ze len par jedincov je zlych. Bodaj by si mal pravdu aj ked pravdepobnost je mala
09.01.2021 - 10:31:08
05
keby si taketo vynimky s vynimiek udelovali za Ficovej vlady, tak si nechcem predstavit co by ten blazen s TT vystrajal, teraz ma len dve starosi testovat do zblbnutia a nadavat na Sulika
09.01.2021 - 10:38:00
01
Dano predčasné voľby by vyriešili to,že peťko by okamžite vytvoril vládu so sulíkom a možno by im to dvom aj stačilo.Nie je myslitelné,aby to takto pokračovalo ešte ďalšie tri roky.
09.01.2021 - 10:43:07
00
velmi naivne si mysliet ze SMER v2 by bol v niecom lepsi ako napr. SME RODINA. HLAS je biznis kridlo SMERu - zlodeji, ktorym uz Ficova arogancia a otvorene zneuzivanie statnych uradov mafiou kazilo v tichosti pripravene rabovacky EU fondov a rozpoctu napriec ministerstvami. O nic ine tam neslo, len krysy vyskakali z potapajucej sa lode.
09.01.2021 - 10:54:43
08
napísať,že pelle je taký istý ako kollár...tak na to treba asi pekne krivú optiku.a to teda určite ho nemám prečo a kohokoľvek dôvod obhajovať.
09.01.2021 - 10:59:26
00
Srsen napísal:
Mikas opäť prostitútka
Vicepremiér Štefan Holý (Sme rodina) má výnimku, na základe ktorej nemusí ísť po návrate z Británie na test ani do 10-dňovej karantény. Markíze to potvrdil hlavný hygienik Ján Mikas, ktorý mu ju udelil.
Holý do Veľkej Británie cestuje pravidelne na návštevy rodiny.


A v TV keď položili otázku ministrovi Marekovi , či vedel o výnimke a či neporušil Kkt Holý nariadenia , tak sa rozosmial ako keby Ježíška uvidel ... bolo to jasne , že kkcinu porobel a “všetci “ to vedia .
09.01.2021 - 11:01:39
01
triki napísal:
napísať,že pelle je taký istý ako kollár...tak na to treba asi pekne krivú optiku.a to teda určite ho nemám prečo a kohokoľvek dôvod obhajovať.


mas pravdu, nie je taky isty, ma vyssie naroky - pelle klati len chlapcov...
09.01.2021 - 11:05:05
00
myslím si že kollár kláti všetko čo mu príde do cesty.
09.01.2021 - 11:07:22
01
ma socialne citenie - nerobi rozdiely v nicom :)
09.01.2021 - 11:08:18
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up