Uz sme najhorsi na svete, tak je to asi jedno. Usetri nejaku tu korunku....normalne ze banda tupcov toto.
22.02.2021 - 08:20:40
02
Srsen napísal:
argumentuje tým, že v DSS mu hlásia „lepšie priebehy ochorení klientov, ktorí majú aj duchovnú pomoc“.
Argumentuje aj „overiteľným historickým príkladom“ z roku 1710, keď mesto Trnava zasiahol mor. Zúfalí občania sa vtedy podľa neho rozhodli v spoločnej modlitbe prosiť o pomoc Pannu Máriu. „A stal sa zázrak. Od toho momentu mor skončil. Od toho momentu už v Trnave nikto na mor nezomrel.“

obávam sa, že keď bude vláda pokračovať doterajším štýlom, tak nám už nič iné nezostane, len sa modliť...
22.02.2021 - 08:50:19
01
Jezus napísal:
Ja by som to otvorenie kostolov podporil. Nech sa tam vsetci pekne stretnu ked chcu. Ale potom nech odtial 14 dni nikto nevyjde. Karantena musi byt. :)

Dobrý, fakt dobrý napad a este by som doplnil zohladnit vyhlášku MZ o.i. o preplacani interrupcie...
22.02.2021 - 09:36:01
00
top kdh lúza po vypadnutí z parl.sa presťahovala k vekslákovi ktorý síce nemá volebnú podporu,ale moc zhromažďuje veľmi nebezpečne práve vďaka ľuďom ako Krajniak ktorý to robí úplne jasne a bez hanby.
22.02.2021 - 10:27:55
00
fajn článok o politikovi P.
https://dennikn.sk/2280870/politik-p-trocha-veriaci-trocha-laviciar-trocha-premier/
vie niekto odomknúť ? dík
22.02.2021 - 18:32:40
00
kradnem :)
https://dennikn.sk/2280870/politik-p-trocha-veriaci-trocha-laviciar-trocha-premier/

Nemá názory, iba úsmevy. Nemá program, len charizmu.

Autor je spisovateľ

Ani sme sa nenazdali a vyzerá to tak, že politik P. má šancu stať sa budúcim premiérom našej krajiny. Sotva by niekto mohol byť prekvapenejší ako on. Roky zostával v najužšom spojení s tými, ktorí štát priviedli do najhlbšej krízy v novodobých dejinách. Štvrtina jeho bývalých kolegýň a kolegov sedí vo vyšetrovacej väzbe. Mlčal pri kauzách a pomáhal zametať škandály pod koberec. Asistoval ministrovi, ktorý republiku pripravil o desiatky miliónov eur a potupne musel odísť z funkcie. Aktívne sa podieľal na tvorení hospodárskej politiky, ktorá na desaťročia sociálne poškodila obyvateľov, z korupcie urobila samozrejmú súčasť mocenského systému a vyhnala desaťtisíce ľudí za prácou do zahraničia.

Hoci sa označuje za sociálneho demokrata, prikyvoval, keď vláda prijala migračnú politiku extrémnej pravice. Nemá názory, iba úsmevy. Nemá program, len charizmu. Dokáže kadečo vybaviť, aj zúženie oblekov počas lockdownu. Jeho postoje v kľúčových spoločenských otázkach sú však neznáme. Jeho stanoviská vágne a premenlivé podľa aktuálnych prieskumov. O jeho presvedčení vieme oveľa menej ako o súkromí – okrem toho podstatného, kým naozaj je. Radšej bude až do konca skrývať svoju identitu a žiť v pokrytectve, než by urobil niečo, čo by mu ohrozilo popularitu.

Poznáme jeho traktor, kroj, jeho závesy, vysadené zemiaky, drevenú chalupu aj gril. Jeho letecká bunda zostáva oveľa známejšou ako jeho ekonomický plán. Je veriaci, ale iba trochu, na omše chodieva len pri výročí narodenia Ježiša a pri úmrtí Karla Gotta. Je ľavičiar, ale iba trocha, takže pôsobí skôr ako pravičiar. Ženám radí pri varení, nie pri reprodukčných právach. Ani sme si nevšimli, keď bol ministrom školstva, o iných funkciách (digitálny líder, ambasádor jednotného digitálneho trhu!) ani nehovoriac.

Na predražených straníckych mítingoch nevytŕčal. Oplatilo sa. Od svojho dlhoročného šéfa sa zásadne líšil len množstvom promile v krvi a to nakoniec rozhodlo. Protivník končí, on pokračuje s najväčším rozmachom. Rád rozpráva o zlyhaní zdravotníctva obklopený ľuďmi, ktorí ho spôsobili. Naďalej odmieta transparentne financovať svoju stranu, čo bol kľúčový problém tej pôvodnej. Keď za štátne zašiel na operetu do Drážďan, zrejme si v bulletine prečítal, že niekedy dosiahne životné dielo úspech až pod novým názvom. Tak sa stal z Lehárovho neúspešného Žltého kabáta hit Zem úsmevov. Takmer to isté dostalo nové meno a vyšlo to. Politik P. vnímal pozorne.
22.02.2021 - 18:34:27
09
dík,M.Hvorecký toho pokrytca opísal velmi presne-je až desivé,že tento dlhoročný Smerák má v priesumoch 25%,to naozaj na to stačia jamky na lícach ? :tmi:
tiež tí "nový" politici kolo neho,neuveritelné-ludia na SK sú asi slepí,hluchý ...
22.02.2021 - 19:03:12
00
....a sprostí !
22.02.2021 - 19:40:13
04
nestačilo ani 30 rokov, aby sme na súdruhov zabudli, a ja reku, o 10-15 rokov max budeme ako v Rakúsku; ale chyba, tie idey socializmu, vsjo rovno, vyhovujú našim slovanským povahám ... ; včera som pozeral starú detektívku zo 66-teho, Vrah zo záhrobia, privrel som oči, a bol som tam, ... nech sa páči súdruh kapitán, váš uctivý služobníček ... a demokraciu si vysvetľujeme tiež takým slovanským spôsobom, k štátu a jeho pokladnici sa postaviť s natiahnutou rukou; nás problémy a ich riešenie nezaujímajú, ale keď je riešenie na stole, tak to sú len pindy ku všetkému,; my sme skutočne takí pribrzdení, nesvojstojní :)
22.02.2021 - 20:30:54
04
no uvidíme,jamkatý hádam doplatí na premrhanú miliardu za "vybudovanie" štátneho IT systému,skoro vyskočil z kože,keď mu to Remišová vyhodila v nedeľu na oči-nie je to nereálne,Brhel aj Suchoba to majú pekne nahnuté,už im nemá kto pomôcť-a dúfam že sa nezabudne aj na dr.Rašiho:
https://domov.sme.sk/c/22584779/remisova-ocenila-odkryvanie-it-biznisu-pod-pellegriniho-a-rasiho-vedenim.html
22.02.2021 - 21:21:02
02
https://www.youtube.com/watch?v=queDnG9ZeNk&list=RDqueDnG9ZeNk&start_radio=1&ab_channel=Stoyan93
22.02.2021 - 21:28:06
00
Dano ty si už ako matelkova trúba...toto už nikoho nebude zaujímať keď tu ľuďom kapú do radu najbližší aj kvôli tejto tupej pseudoherečke čo len posluhuje a koktá.

btw:Hvorecký a jeho krajne pravicová migračná politika....sa asi psral náš lavicový pisálek.
22.02.2021 - 22:37:24
00
Nie,triki,nie som matelkova trúba,už som to písal viac krát,že je psychopat a na funciu premiére nemá-Na telo v nedelu som pozeral,ten zbabelý pokrytec Pelle sa krútil ako had,na otázky odpovedal len neviem,asi,možno.
https://www.tv-archiv.sk/na-telo/na-telo-na-telo-21-02-2021-
Celá jeho kariéra v Smere bola len to,aby plnil Ficove príkazy,proste podržtaška na všetko.
M.Hvorecký ho opísal ešte velmi mierne,M.Kňažko to povedal ešte presnejšie,že Pelleštuplík:
https://m.facebook.com/watch/?v=848451105933009&_rdr
23.02.2021 - 07:00:59
03
Dano5 napísal:

tento preklep je čisto náhodný? 😜

Prílohy:

IMG_20210223_074456.png
IMG_20210223_074456.png 1.02 MiB thumb_up0thumb_down

23.02.2021 - 07:47:02
05
Myslíš toho Kňažka čo inštaloval Mečiara k moci a posluhoval mu rovnako ako teraz posluhuje tomu trnavskému hitlerkovi?....nebuď smiešny.Pele nie je žiadna výhra,ale som si viac ako istý,že by nám tu neumierali tisíce.matelkot je človek permanentného konfliktu už 10 rokov a teraz vo funkcii premiéra je to neznesitelné.Buď si istý,že toto tupelo tu osobne inštaluje čoskoro 40% peleho.Tupelo sám osobne predá pelemu moc a všetci ktorí mu teraz posluhujú budú za to rovnako zodpovední.
23.02.2021 - 18:05:52
05

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up