Nie je to prekvapujúce, nič sa tam nezmenilo
Hladomor na Ukrajine v 30-tich rokoch min. storočia a export fungoval ako by sa nechumelilo,
vlastný ľud ich nikdy nezaujímal.
01.03.2021 - 18:34:05
01
Za ľudí, Kollár už za seba a odnes aj Valášek...Veronika bude pyšná :D
01.03.2021 - 18:40:05
00
No Matovič má smolu-nedovezie neschválenú vakcínu,je zle,ak ju dovezie,jaj tak je zle-ja si myslím,že je dobré,že sa mu to podarilo,je tu značná časť obyvatelstva,ktorá by si inú ako Ruskú pichnúť nedala.
Každý ďalší zaočkovaný zvyšuje šancu na kolektívnu imunitu-vraj na to treba aspoň 70% obyvatelov-čím viac tým lepšie,som zvedavý,čo na to Smerohlas-je úplne jasné,že oni nechcú aby sme sa z toho dostali,súrne potrebujú pád vlády-rád by som sa mýlil,ale urobia všetko pre to,aby sa ludia nedali zaočkovať-tým pádom bude lock down=nespokojný občan=úspešné referendum
01.03.2021 - 19:02:18
01
Ide o životy ľudí a za ľudí na to kašle. To delenie na západné a východné je choré,a vzájomne si vykrikovanie koaličných strán,prispeje len k zhoršeniu už dosť zúfalej situácie a k návratu smerohlasu...
01.03.2021 - 19:16:09
00
jerry74, Dano5 par poznamok, mozno skuste zacat tuna https://en.wikipedia.org/wiki/COVID-19_vaccine v sekcii "List of authorized and approved vaccines". Otazka je, preco zrovna sputnik v je takto "protezovany"? Navyse, tak isto ako s lietadlom rusok z ciny (neboli nahodou nahovno?) a pelegrinim so sakovou, cim je sputnik v vynimocny oproti inym dodavkam vakcin ktore svk dostava ze ho na letisko musi ist vitat vladna spicka?

a jerry: praveze to, ze ide o zivoty ludi a toto sa tu deje. Ktora to vakcina, moderna? bola dostupna uz rok dozadu, ale cakalo sa az do par tyzdnov dozadu kym boli vysledky testovani aby sa zacalo s "masovou" vakcinaciou. Kdezto pri sputniku sa kazda relevantna (zodpovedna) osoba vyjadruje typom "nevieme", "nie sme si isty", a napriek netransparentnosti je protezovany pred inymi vakcinami. Pytam sa preco? Ja to neviem.
A taktiez sa pytam, ze preco ludia obhajuju matovica, ked sa iny ludia pytaju tieto otazky, ze "preco" sa vlada takto sprava? preco protezuje zrovna tuto vakcinu?
OK, tak matovic povedal ze cca 300k ludi sa da zaockovat len S-V --> politicke gesto, zaobstarajte normalne bez velkych fanfar, transparentne, davky sputnika pre 300-400k ludi a zvysok spravte podmienky typu "sereme na EU liekovu agenturu, staci nam 1 karentovany clanok kde budeme verit na dobre slovo vyrobcu, jeho testovacim a vyrobnym metodikam" a podla napr. ceny/doby dodania obstarajte zvysok aky je potrebny, a povedzte ze im date vsetkym rovnako podpisany "bianco" sek.
--> presne pre to ze ide o zivoty ludi a taketo spravanie to len zhorsuje, sa takto premier vlady a jeho zatisie nemaju spravat. Pretoze to vyvolava otazniky, neistotu, chaos - v tom lepsom pripade.
01.03.2021 - 19:37:24
09
stanos4
myslim, ze to bol Matovic, co navrhol moznost objednat Sputnik a nasledne o tom spravil fb anketu
aj ked oficialne komunikoval, ze rozhodnutie ci Sputnik doviezt alebo nie, nechava na Krajciho, tak na zaklade predchadzajucich skusenosti uz bolo viacmenej jasne, ze tento jeho napad sa skratka musi zrealizovat, lebo inak by sa rozplakal...
preto ako spravny populista musel ist vitat lietadlo s vakcinami a teraz sa bude pasovat za zachrancu tisicok ludskych zivotov
01.03.2021 - 19:48:57
04
ja si to tiez myslim, ale vidis, jerry, dano...
01.03.2021 - 19:51:05
02
Tiež mám pocit, že Igor teraz bude ešte viac neznesiteľnejší
prvý dobrý krok by bol bloknúť mu fejsbúk :)
01.03.2021 - 19:53:44
01
stanos4 napísal:
ja si to tiez myslim, ale vidis, jerry, dano...

Sme sa nepochopili,vítať Sputnik určite nemal,ale veď sú to egocentrický blázni, Matovič, Sulík., každý si mastí svoje ego..a určite nie som rusofil,Putinov režim sa mi hnusi. Ohľadom Sputniku verím jarcuskovi,krcmerimu a iným slovenským lekarom
01.03.2021 - 20:04:39
00
Tak ako z nás nerobí Putinových vazalov to, že do áut tankujeme ruskú naftu a kúrime ruským plynom, tak sa nimi nestaneme ani preto, že budeme očkovať ruskou vakcínou. Navyše, dramatická epidemiologická situácia a nepresvedčivý výkon Európskej komisie pri objednávaní vakcín, sú faktory, ktoré nás k istým neštandardným krokom oprávňujú. Aj preto by najhorším scenárom pre najbližšie dni bolo to, ak by sa voči očkovaniu Sputnikom zdvihla vlna nezmyselnej propagandy.
01.03.2021 - 20:55:24
00
a-static.projektn.sk
01.03.2021 - 21:34:13
02
tak to som zvedavý koľkí že sa idú dať napichať neschválenou vakcínou a podpisom pod revers; a potom som zvedavý, koľkí to pri problémoch dajú na súd; a je mi jasné, ako sa zachová Brusel, to sa ideme zase skladať poškodeným ako pánovi H., bude ešte veselo; nepresvedčivý výkon EU znamená čo ? že každý na vlastnú päsť ? ak nepríde Pfizer, to ideme očkovať nad 55 rokov Sputnikom ?
01.03.2021 - 21:41:39
00
ennio napísal:
stanos4
myslim, ze to bol Matovic, co navrhol moznost objednat Sputnik a nasledne o tom spravil fb anketu
aj ked oficialne komunikoval, ze rozhodnutie ci Sputnik doviezt alebo nie, nechava na Krajciho, tak na zaklade predchadzajucich skusenosti uz bolo viacmenej jasne, ze tento jeho napad sa skratka musi zrealizovat, lebo inak by sa rozplakal...
preto ako spravny populista musel ist vitat lietadlo s vakcinami a teraz sa bude pasovat za zachrancu tisicok ludskych zivotov


Mne to pripomenulo Fica a spol., keď po vražde Kuciaka vyplazili na stôl milión eur. Psychopat z Trnavy je taký istý, aj sa tak správa.
Mohli to urobiť v kľude, zobrať na skúšku pár tisíc dávok pre ľudí čo majú záujem, určite nie pre milión ľudí.
01.03.2021 - 21:56:55
11
A či ten melón čo bol na stole vôbec vrátili ...
01.03.2021 - 22:06:12
00
Melón možno, ale žltý, oni ako červení a pravoverní....
01.03.2021 - 22:08:29
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up