https://www.omediach.com/blog/20601-matovic-si-nasiel-novych-nepriatelov-batovcov-novinarov-a-tajomnych-idiotov-video
16.04.2021 - 18:47:34
00
Tak Blaha je dno, ktoré nikto neprerazí. Ja nerozumiem ako také niečo môže učiť na vysokej škole. Rsp. sa nedivím, ako školstvo vyzerá. Ale to zameranie sa Smeru na tých najdementnejších voličov je asi úspešný. Fico dnes tiež pekne perlil, ako nebola náhoda, že zabili novinára a začali protesty práve v čase, keď sa jeho vláda znepáčila oplotenej ambasáde. To je väčšie psycho ako Matovič, ale oni už oslovia iba voličov náckov a Kollara.
16.04.2021 - 22:52:54
04
ZPH ma novy status :)
17.04.2021 - 00:13:19
00
výstižný a bohužiaľ aj pravdivý komentár pod jeho statusom z kvetmi:
Nikdy som neveril, že toto napíšem, ale stačilo, kde sa dá podpísať to Smerácke referendum?
Prosím link do komentu, ak existuje, prípadne kontakt. Ďakujem.
#*****
Nikto neurobil pre návrat Smerohlasu toľko, ako Igor Matovič. Change my mind!
17.04.2021 - 09:14:04
04
No pod jeho statusmi byvaju v poslednej dobe aj ovela vacsie perly, a maju aj najviac lajkov co je super :)
a zazrak ze to nemaze, keby mazal vsetky prispevky proti nemu, tak mu tam zostane 5 a pol komentu :)
17.04.2021 - 10:08:35
00
len tak mimochodom, zatial ma za politické debaty "zabanovali" na svojej stránke len traja .... môžete hádať KTO,
teda 3. určite neuhádnete dám do pozornosti:
https://www.facebook.com/PhDr.Maria.Benova
od včera som jej Nepriateľ a kompletne u nej vymazaný :-)
17.04.2021 - 15:46:23
01
vyzera to tam ako "zjem aj vlek" :)
17.04.2021 - 16:51:25
00
Tak kandidátka číslo 100 neprekvapuje, musím pozrieť či sa tam stále producíruje aj verný "genosse" klaun...
17.04.2021 - 16:53:30
00
pekne,pekne: Česko vyhostí 18 diplomatov ruskej ambasády v Prahe

Čítajte viac: https://svet.sme.sk/c/22640591/cesko-vyhosti-18-ruskych-tajnych-ktori-v-prahe-posobili-pod-diplomatickym-krytim.html

akože fakt by som rád vedel,načo má Rusko tak veľa diplomatov v tak malej krajine ako je česká republika,že ich vykopne naraz 18 ks-a kolko ich ešte zostane?
a kolko ich máme tu na našom krásnom Slovensku ? :^)
17.04.2021 - 22:50:48
01
noo,tak toto nebude len bežná diplomatická roztržka-a kpt. plgr A.Danko asi nepôjde do Ruska kupovať Sputnik z Hamáčkom:
Premiér Andrej Babiš a vicepremiér Jan Hamáček oznámili, že za výbuchom muničného skladu vo Vrběticích, pri ktorom zahynuli dvaja ľudia, pravdepodobne stojí ruská vojenská tajná služba GRU, konkrétne jednotka 29155. Hamáček ako poverený minister zahraničia už informoval ruského veľvyslanca o vyhostení 18 ruských diplomatov.

„V piatok večer sme boli s Janom Hamáčkem jednoznačne informovaní o závažných skutočnostiach týkajúcich sa bezpečnosti našej krajiny. Dnes sme o tom prípade informovali prezidenta Zemana a o navrhovanom postupe a prezident nám vyjadril absolútnu podporu,“ informoval Babiš.

„Na základe jasných dôkazov získaných vyšetrovaním našich bezpečnostných zložiek musím konštatovať, že existuje dôvodné podozrenie o zapojení dôstojníkov GRU, jednotky 29155, do výbuchu muničných skladov areálu Vrbětice v roku 2014. Pri tejto explózii došlo k obrovským materiálnym škodám, vážnemu ohrozeniu a narušeniu života mnohých miestnych obyvateľov. A predovšetkým zahynuli dvaja naši spoluobčania, nevinní otcovia rodín,“ dodal premiér.

Hamáček doplnil, že si na 19. hodinu pozval ruského veľvyslanca. „Ako minister zahraničia Českej republiky som sa rozhodol vyhostiť všetkých pracovníkov ruskej ambasády v Prahe, ktorí boli našimi tajnými službami jasne identifikovaní ako dôstojníci ruských tajných služieb SVR a GRU,“ vyhlásil.

„Veľmi ma mrzí, že takto zásadne utrpia česko-ruské vzťahy, avšak Česká republika musí reagovať. Sme v podobnej situácii ako napríklad Veľká Británia v prípade pokusu o otravu v Salisbury, „podotkol vicepremiér.

Zamestnanci ambasády majú na opustenie Českej republiky 48 hodín.

Česká polícia zároveň vydala zatykač na dvoch ruských občanov, podľa fotografií ide o rovnakých mužov, ktorí stáli za útokom novičokom na bývalého agenta Skripaľa v britskom Salisbury.

Podľa českej polície sa najprv preukazovali dvoma ruskými pasmi s menami Alexander Petrov a Ruslan Boshirov, následne pasom Moldavska na meno Nicolai Popa a pasom Tadžikistanu vydaným na meno Ruslan Tabarov.
17.04.2021 - 23:03:19
00
Odobril to aj rusofilný hradný alkoholik. Tak na tom asi niečo bude.
17.04.2021 - 23:10:45
01
A čo naše Nováky, tie buchli prirodzene?
https://sk.m.wikipedia.org/wiki/V%C3%BDbuch_delabora%C4%8Dn%C3%A9ho_skladu_v_Nov%C3%A1koch
17.04.2021 - 23:52:43
00
ak bude pršať,premôžem sa pozriem si na Markíze o 5 minút 12 diskusiu,som zvedavý hlavne na súkromnú podržtašku Fica-súdruha Blahu,ale aj Pelleho podržtašku-Matúš Šutaj Eštok tiež drží latku podlizovania hoodne vysoko:
Hostia víkendových diskusných relácií:

Sobotné dialógy – Richard Sulík a Peter Pellegrini.
Na telo – Jaroslav Naď a Ladislav Kamenický.
O 5 minút 12 – Juraj Krúpa, Marián Viskupič, Ľuboš Blaha a Matúš Šutaj Eštok.
V politike na Ta3 – Branislav Gröhling, Erik Tomáš, Jana Bittó Cigániková, Monika Kavecká (OĽaNO), Richard Takáč (Smer) a Tomáš Taraba.

som zvedavý,či sa bude diskutovať aj o aktuálnom škandále ruskej tajnej služby GRU v českej republike,počítam že súdruh Blaha sa ich zastane :|
18.04.2021 - 07:45:53
01
ešte k rusom v ČR
https://svet.sme.sk/c/22640703/vo-vrbeticiach-mali-byt-zbrane-pre-ukrajinu-informoval-respekt.html?ref=trz
zaujimave
18.04.2021 - 09:22:22
01
Dano5, želám Ti, aby nepršalo 😉
18.04.2021 - 09:56:35
06

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up