cele odpojenie od swiftu je joke, ci bude ruskej banke trvat spravit obchod hodinu alebo dva dni je uplne jedno
06.03.2022 - 01:07:33
02
Srsen napísal:
double - tvl, uz si obvinil Jezusa z niečoho čo neurobil, to je asi u Vás norma a štandardný postup


Tak isto ako ma.spajate s Ficom a.dokonca ma usvedcujete ze suhlasim s tym co.robi Rusko.
Len Vam vysvetlujem ze situacia z.tohoto.konfliktu bude taka ze vysledok sa nebude pacit nikomu. Silou mocou chcete aby Rusko zmizlo z tejto planety a nechalo nas.zit. ale.to.Rusko tu je ma zdroje ma zbrane a teda viest proti nemu vojnu alebo ignorovat ho nieje riesenie. Riesenia su rokovania. Ak.by to tak nebolo tak by sa USA nestahovali a my by sme.im.nedavali.len.zbrane.
Neviem naozaj co s tymi voličmi Fica a Fasistov chcete robit. Stale.donekonecna.na.nich utocit. Ako chcete sucasnu situaciu riesit na Slovensku aj S Ruskom..miesto odpovede som dostal len same.osocovanie. Ved sa.pozrite ako rastie ropa ,plyn, obilie. Proste to su obrovske problemy ktore sa na nas valia. Ako sa toto bude vysvetlovat.tym chudobnejsim.
Sami to viete a ste nervozny Rusko sa neda vymazat ani tie statisice volicov Smeru a kazdeho ktory ma ine nazori ako cisto prozapadne idete ukamenovat. Agresiou nic nevyriesite ani nepresvedcite skor naopak.
Nemam ja za potreby tu minat moju energiu a cas ked ucinok je tak ziadny a skor znepokojuje. Len presviedcate ludi aby boli ticho a likuju si tam blahu fica mazureka infovojmu a ziju si svoj svet ako si zijete vy svoj.
Sami vidite ze ekonomila.na vecnom raste a tlacenia penazi nemoze fungovat donekonečna. Ze planeta ma obmedzene zdroje ze budeme musiet svoje zmyslanie zmenit. Bohuzial tato nezmyselna vojna.sposobi to ze sa bude este viac zbrojit ma.ukor ekologie.
06.03.2022 - 02:46:53
00
double napísal:
Tak isto ako ma.spajate s Ficom a.dokonca ma usvedcujete ze suhlasim s tym co.robi Rusko.
Len Vam vysvetlujem ze situacia z.tohoto.konfliktu bude taka ze vysledok sa nebude pacit nikomu. Silou mocou chcete aby Rusko zmizlo z tejto planety a nechalo nas.zit.


nikto nechce aby rusko zmizlo z tejto planety, vsetci by sme boli najstastnejsi keby rusko prestalo byt agresivna totalitna krajina a radsej zacala ekonomicky spolupracovat so zvyskom sveta

double napísal:
ale.to.Rusko tu je ma zdroje ma zbrane a teda viest proti nemu vojnu alebo ignorovat ho nieje riesenie. Riesenia su rokovania. Ak.by to tak nebolo tak by sa USA nestahovali a my by sme.im.nedavali.len.zbrane.


tato veta nedava zmysel

double napísal:
Neviem naozaj co s tymi voličmi Fica a Fasistov chcete robit. Stale.donekonecna.na.nich utocit. Ako chcete sucasnu situaciu riesit na Slovensku aj S Ruskom..miesto odpovede som dostal len same.osocovanie.


najlepsie by bolo naucit ich kritickemu mysleniu aby vedeli sami zhodnotit, ktora informacia je ofajc a ktora realita

double napísal:
Ved sa.pozrite ako rastie ropa ,plyn, obilie. Proste to su obrovske problemy ktore sa na nas valia. Ako sa toto bude vysvetlovat.tym chudobnejsim.


jednoducho
rusko (najvacsi exporter obilia) zautocilo na ukrajinu, ktora je 6. najvacsi exporter obilia
rusko (najvacsi exporter zemenho plynu a druhy najvacsi exporter ropy) zautocilo na ukrajinu, cez ktoru vedie jeden z ropovodov do europy

double napísal:
Sami to viete a ste nervozny Rusko sa neda vymazat ani tie statisice volicov Smeru a kazdeho ktory ma ine nazori ako cisto prozapadne idete ukamenovat. Agresiou nic nevyriesite ani nepresvedcite skor naopak.


v tomto mas bohuzial pravdu, v kazdej skupine ludi je statisticky niekolko percent slabomyslenych, pan Gauss o tom nakreslil krivku, neda sa s tym nic spravit iba to akceptovat

double napísal:
Nemam ja za potreby tu minat moju energiu a cas ked ucinok je tak ziadny a skor znepokojuje. Len presviedcate ludi aby boli ticho a likuju si tam blahu fica mazureka infovojmu a ziju si svoj svet ako si zijete vy svoj.


uz asi 8 krat si si minul energiu na to aby si nam oznamil, ze nemas zapotreby si minat energiu takze, bud si perpetum mobile alebo zlata rybka

double napísal:
Sami vidite ze ekonomila.na vecnom raste a tlacenia penazi nemoze fungovat donekonečna. Ze planeta ma obmedzene zdroje ze budeme musiet svoje zmyslanie zmenit. Bohuzial tato nezmyselna vojna.sposobi to ze sa bude este viac zbrojit ma.ukor ekologie.


ano, bohuzial presne to sposobi, stacilo by mat o jedneho agresivneho pycusa menej a mohlo nam byt vsetkym fajn
06.03.2022 - 03:13:08
130
Boha double ako môžeš napísať, že volici Smeru či fašistov majú iné názory? Oni nemajú žiadne, len preberajú čo napíšu na fb. Hádam mi nechceš povedať, že taký Blaha píše na FB nejaké názory? Veď to je čisté štvanie a burcovanie ľudí. Oni nemajú ani štipku politickej kultúry. A o akom konzumnom spôsobe života sa tu bavíme. Všetci si tu žijeme konzum, aj v tom Rusku je konzum...

Kotlebovci, Ficovci, Uhrikovci neponúkajú spoločnosti žiadne alternatívy. Len klamať, kradnúť, osočovať. Fico to dokázal 12 rokov, Kotleba na úrade tiež, tam plieskalo šampanské, keď odišiel.

Aj politika rôzneho spektra sa dá robiť slušne a dôstojne. Môžu si vládnuť raz pravica, potom ľavica, tak ako je to v iných krajinách Europy.

A inklinácia Fica a spol k Rusku je len preto, že sa im pozdáva ten spôsob vládnutia, nič iné. Proste držať ľudí na uzde. Žiadny názor. Toto chcú fakt Slováci, lebo to reálne hrozí. Fico s neonacistami vo vláde spravia z tohoto štátu Bielorusko...
06.03.2022 - 06:10:28
019
mastercard a visa odpajaju rusko..... to zaboli, hlavne mladych rusov....
06.03.2022 - 06:15:29
02
Český publicista v Moskve: Súcit s Ukrajincami? Rusov mrzia sankcie a ľutujú len samých seba.
Rusi sú xenofóbny národ, ktorý Ukrajincov vždy prehliadal a vyjadroval sa o nich hanlivo.
06.03.2022 - 06:52:09
01
"Riesenia su rokovania"

Ako chces rokovat s niekym, kto aboslutne nedodrziava vyrokovane dohody, medzinarodne pravo, spinavo na medzinarodnej urovni klame a loz je zakladom jeho medzinarodnej politiky? Alebo uz si pozabudol co rusi tvrdili pred invaziou? Nerokovalo sa pred invaziou? Vysledok vidime...

Ty by is najradsej rokoval o Ukrajine "o nás bez nás" a bez váhania by si v zaujme zachovania svojho pohodlia, ale samozrejme v zmysle socialneho citenia odstupil putinovskej chamradi vsetko na vychod od Lvova. Lenze si asi pozabudol na to, ze su to Ukrajinci na koho dopadaju rakety a to nielen na Donbase... Ja som im nesmierne vdacny za ich odvahu a odhodlanie, verim a dufam ze nepristupia na putinove podmienky a vyzenu ho aj s pomocou zapadnych spojencov na smetisko dejin. To by bol idealny scenar, ten realny uvidime.

Energiu ako si uz viac krat spominal radsej neminaj, lebo cim viac jej minas tym viac jej mam ja na to, aby som urobil aspon aku taku osvetu vo svojom okoli ohladom falosneho edka a jeho partajnikov. Na tych 2.74 % bude este so stoporenim spominat ako na casy najvacsej slavy...
06.03.2022 - 07:01:54
014
Mariupol je totálne odrezaný od energií, bez elektriny aj vody. Tí bastardi ani neumožnili evakuáciu. Ruskí hrdinovia... Nech sa s nimi ide Blaha odfotiť, inak sa čudujem, že mu ešte nikto nezmaľoval ksicht...
06.03.2022 - 07:19:00
06
Ti rusaci si ďalším blabolom vytvárajú pripadne aliby? Už len čakať že ju použijú proti “povstalcom” napr na Donbase… ( kde je grcajuci smajlík? )

07:48
Ruská média dnes s odvoláním na nejmenovaný zdroj napsala, že Ukrajina vyvíjí takzvanou špinavou bombu s obsahem radioaktivního plutonia, má ji údajně téměř hotovou. Zdroj k tomu ovšem neposkytl žádný důkaz.
06.03.2022 - 08:25:25
07
:puke: tu (tiez to tak vidim... pouzitie proti vlastnym)
06.03.2022 - 08:28:55
00
Britská vojenská rozvědka uvedla, že rozsah a síla ukrajinské obrany nepřestává Rusy překvapovat. Odpovídají zaměřením palby na osídlená centra měst Charkov, Mariupol, Černihiv. Zřejmě jde o pokus zlomit ukrajinskou morálku. Stejnou taktiku použilo Rusko v Čečensku 1999 a Sýrii 2016.
06.03.2022 - 08:31:36
00
tie nase Migy by sa nedali vykseftovat?

https://www.politico.com/news/2022/03/05/white-house-deal-fighter-jets-ukraine-00014424
06.03.2022 - 08:38:07
01
A kto by na nich lietal :) naši sa ešte iba učia v USA
06.03.2022 - 08:51:29
00
valecek napísal:
mastercard a visa odpajaju rusko..... to zaboli, hlavne mladych rusov....

Citaj s porozumenim:

Karty Visa vydané finančnými inštitúciami mimo Ruska už nebudú v Rusku fungovať, uviedla spoločnosť vo vyhlásení podľa agentúry Reuters.

Podobne americká platobná spoločnosť Mastercard dnes podľa tej istej agentúry uviedla, že karty vydané ruskými bankami už nebudú podporované sieťou Mastercard a že akákoľvek karta Mastercard vydaná mimo Ruska nebude fungovať u ruských obchodníkov alebo bankomatov.

Takze bezneho rusa sa to nijako nedotkne. Lebo bezny rus ma kartu vydanu v rusku a na tie sa ta blokacia nevztahuje. To sa dotkne studentov zo zahranicia a podobne, ale nie bezneho rusa.
06.03.2022 - 09:04:11
01
Podla mna si to zle pochopil ale mozno sa mylim ja....v strede tvojho prispevku je napisane "karty vydane ruskymi bankami uz nebudu podporovane...." a zaroven ani tie vydane mimo Ruska.....
06.03.2022 - 09:16:40
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up