lebo by ich inak rusi obchadzali cez bielorusko?
12.03.2022 - 08:42:38
01
STRAVA konči v rusku aj bielom rusku ... a poter , plati čo som pisal aj ked mi to zmazali .


Naposledy upravil Ramon1 dňa 12.03.2022 - 08:57:24, celkovo upravené 1 krát.

12.03.2022 - 08:56:09
06
Dudo napísal:
"USA zatiaľ nezaznamenali náznaky, že by sa do ruskej invázie na Ukrajine zapojili vojaci bieloruskej armády, informoval podľa agentúry AFP hovorca Pentagónu John Kirby."

Preco su potom na Bielorusko uvalene sankcie? Odhliadnuc od toho, ze Lukasenko je dement...

pretoze bielorusko poskytlo svoje uzemie a zazemie pre ruske vojska, aby napadli Ukrajinu.
12.03.2022 - 08:56:21
08
Hosť napísal:
Už sú oficiálne dáta k vývoji stavu obyvateľstva za minulý rok. Druhý rok po sebe máme prirodzený úbytok obyvateľstva (podľa hesla "zachraňujeme životy"). Je na úrovni 16.896, môj odhad bol o viac ako polovicu menší. O toľko ľudí viac zomrelo, ako sa narodilo. Nárast oproti roku 2020 je takmer sedemnásobný! Ak by to stúpalo lineárne aj ďalej, za dva roky sme o takmer milión duší v mínuse.
Samozrejme celkový počet obyvateľov ovplyvňuje aj migrácia a tá to asi v dohľadných rokoch dorovná. Ja ale na ukrajine nemám žiadnu rodinu, tak je mi to vosk. Ľudia na Slovensku sú odsúdení na smrť a pritom im nebolo súdené zomrieť. To je politika tejto vlády. Alebo za to môže Fico, alebo nedajbože Putin?



To ze mas motyliky v brusku pri pomysleni na diktatorsky rezim je jasne z tvojej poslednej vety. Ze si emocialny kripel potvrdzuje cast tvojho prispevku o migracii ludi z Ukrajiny. No a ze si navyse aj hlupucky je vidiet na tvojom priklade linearneho rastu krivky mortality. To si nam uz ale v podstate ukazal pri zdielani tvojho obrazku o americkych laboratoriach na Ukrajine, cize ma to neprekvapuje. Ak ta za to niekto plati, tak dufam ze ti to za to stoji. No a ak si vazne len taky sprosty, tak mi ta je uprimne luto
12.03.2022 - 08:58:07
831
marecej napísal:
lebo by ich inak rusi obchadzali cez bielorusko?

Sankcie sa obchadzaju aj cez Kazachstan... Argument Scorpiona je lepsi, no pokial viem, RU armada bola v Bielorusku dlhodobo od poslednych nepokojov a volieb... Myslel som, ze je este silnejsi argument, ktory mi usiel.
12.03.2022 - 09:07:13
00
*****, aký silnejší argument? Bielorusko poskytlo svoje územie, aby odtiaľ mohla Ruská federácia zabíjať Ukrajincov. Aký silnejší argument potrebuješ?
12.03.2022 - 09:09:31
010
Ok beriem
12.03.2022 - 09:12:39
00
Uz len dodam, ze odignorovat fakt, ze sme tu mali covid s umrtiami moze buď totalny hulvat alebo vedomy troll

PS; viete, o koho ide
12.03.2022 - 09:12:48
06
z územia Bieloruska Rusi odpalujú rakety na Ukrajinu,taktiež Ruské lietadlá používajú Bieloruské letiská na doplnenie paliva,výzbroje-to úplne stačí,sankcie by mali byť takisto tvrdé,ako na Rusko
12.03.2022 - 09:17:25
08
Hosť napísal:
Už sú oficiálne dáta k vývoji stavu obyvateľstva za minulý rok. Druhý rok po sebe máme prirodzený úbytok obyvateľstva (podľa hesla "zachraňujeme životy"). Je na úrovni 16.896, môj odhad bol o viac ako polovicu menší. O toľko ľudí viac zomrelo, ako sa narodilo. Nárast oproti roku 2020 je takmer sedemnásobný! Ak by to stúpalo lineárne aj ďalej, za dva roky sme o takmer milión duší v mínuse.


Dávam plus aspoň za to, že už tlupa popieračov konečne akceptuje oficiálne údaje ŠÚ SR, nie automatický JavaScript z countrymeters.info ...
Heslo Zachraňujeme životy je ľubovoľnej vláde na svete úplne na draka, keď má obyvateľstvo ako na Slovensku - nie som si istý, či tie desaťtisíce zbytočných úmrtí pomohli aspoň k zamysleniu, že ak mi len trochu pravdepodobne za omyl vo svojom NÁZORE (!!!) hrozí smrť, nevyberiem si ako autoritu pre moje rozhodovanie (populistického politika | trafeného pablba točiaceho videá v stojacom aute | „kontroverzného“ bývalého sudcu | údajnú či reálnu sestričku | automechanika | neúspešného pseudospeváka | slizkého realiťáka | atď.). Minimálne do tejto chvíle sme si očividne vybrali náuku formou „brutálne tvrdej lekcie“, po ktorej už dúfam ani ten najsprostejší obhajca „chrípočky“ nevypustí z huby, že je to všetko presne ako roky predtým, len sa nerobila taká reklama ...
12.03.2022 - 09:19:05
010
Pls tuto propagandu smeruj do prislusneho vlakna ktore mam v kosi, dakujem
12.03.2022 - 09:23:31
00
Hosť napísal:
Už sú oficiálne dáta k vývoji stavu obyvateľstva za minulý rok. Druhý rok po sebe máme prirodzený úbytok obyvateľstva (podľa hesla "zachraňujeme životy"). Je na úrovni 16.896, môj odhad bol o viac ako polovicu menší. O toľko ľudí viac zomrelo, ako sa narodilo. Nárast oproti roku 2020 je takmer sedemnásobný! Ak by to stúpalo lineárne aj ďalej, za dva roky sme o takmer milión duší v mínuse


Za dva roky ? O milión duší ? Si si fakt istý ? Tebe konkuruje už len tento prvotriedny štatistický analytik a jeho okamžitá 90%-ná zmena ceny plynu nadol po nástupe ľavicových mágov zo Smeru. :D

Prílohy:

DA5D0C35-07DD-4201-AA56-620A5DAAEEAF.jpeg
DA5D0C35-07DD-4201-AA56-620A5DAAEEAF.jpeg 43.11 KiB thumb_up0thumb_down

12.03.2022 - 10:40:02
04
Podla mna to hlboko podhodnotil. Taketo veci je lepsie popispvat exponencialnym rastom :lol:
12.03.2022 - 11:03:15
00
12. marca 2022 11:05

Vladimír Putin začal čistku medzi armádnymi generálmi a členmi tajných služieb. S odvolaním sa na ukrajinské zdroje to tvrdí washingtonské analytické pracovisko Inštitút pre štúdium vojny. Podľa neho sa zatýka aj v ruskej tajnej službe FSB.

Šéf ukrajinskej bezpečnostnej rady Oleksij Danilov odhaduje, že Putin kvôli neúspechu na Ukrajine nahradil najmenej osem generálov. V piatok boli tiež podľa ukrajinských zdrojov v domácom väzení šéf 5. oddelenia FSB Sergej Beseda a jeho zástupca Anatolij Bojuch. (čtk)
12.03.2022 - 11:13:47
00
scontent.fpmi1-1.fna.fbcdn.net
12.03.2022 - 11:19:07
012

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up