Srsen, Dano5 skúsim to video pozriet,dnes som este neb*lil.
Ked sa neozvem, viete preco ;)
14.03.2022 - 20:24:24
11
Ramon1 napísal:
.....A madari ho sledovali ... toto si može dovolit člen NATO , cez ktoré letí neznámi objekt s bombou ?! Jbť takú madarskú armádu.....

Bol by som opatrný s j...ním cudzej armády, lebo neviem neviem ako by to vyzeralo, keď by to letelo nad nami ...🤔🙄
14.03.2022 - 20:28:14
00
Batalion AZOV ... viete , čo sa hovorí . " nepriateľ tvojho nepriateľa je tvoj priateľ " . Tak to vyzerá , že v obklúčenom Mariupole sú jedinou funkčnou a bojaschopnou jednotkou urputne sa brániacou proti presile ruských akupačných vojsk .

thumb_up-1thumb_down
14.03.2022 - 20:29:41
02
Ináč treba sa " HO " spýtať , ako sa citi taký človek , ktorého smrť si želá najviac ludí na planéte ...
14.03.2022 - 20:35:41
01
bladerunner napísal:
Bol by som opatrný s j...ním cudzej armády, lebo neviem neviem ako by to vyzeralo, keď by to letelo nad nami ...🤔🙄


Si madar ? Bo ak trošku sleduješ politiku dnešných dni , tak madari boli proti čo i len transportu vojenskej techniky cez ich uzemie ... bo , čo ak to dopadne inák , ako si želá demokratická vacsina . Už sa totiž nedá hrat na pekneho a chrumkavého , treba zaujat jednoznačne stanovisko . Patriš do NATO a požívaš bezpečie a ochranu celku ? Ak ano , tak ho mali zostreliť .
14.03.2022 - 20:41:26
00
https://pledgetimes.com/germany-asked-poland-to-stop-sending-trains-with-ukrainian-refugees/
Prekladac:
Berlín požiadal Varšavu, aby prestala posielať vlaky s ukrajinskými utečencami do Nemecka. Oznámil to 14. marca vo vysielaní poľskej televíznej stanice TVN24 námestník ministra vnútra Poľska Pavel Shefernaker.

Ako vysvetlil, rozsah nútených migrantov z Ukrajiny zaskočil krajiny Európy.

"Včera večer som hovoril s nemeckým ministerstvom vnútra, kde sme boli požiadaní o pozastavenie špeciálnych vlakov, ktoré idú do Nemecka, pretože tam už je úzka situácia," povedal v rozhovore s novinárom.

Námestník ministra poznamenal, že za tri dni odišlo z Poľska vlakom 28 000 ľudí. V krajine zostáva 1,5 milióna Ukrajincov.

„Musíme sa všetci navzájom podporovať, spolieham sa na túto európsku solidaritu,“ zdôraznil Schäfernaker.

Francúzske úrady 12. marca oznámili, že do krajiny vstúpilo viac ako 10 000 Ukrajincov. Krajina nemôže prijať viac ako 25 tisíc ľudí.

Šéfka Európskej komisie Ursula von der Leyenová 6. marca celkovo dorazila na územie krajín EÚ od začiatku vojenskej operácie na Ukrajine viac ako 1,2 milióna utečencov. Väčšina utečencov je v prihraničných krajinách vrátane Poľska, Rumunska, Slovenska, Maďarska a Moldavska. Je potrebné poznamenať, že len do Poľska prišlo viac ako 1 milión ľudí.
14.03.2022 - 20:45:28
00
Ramon1 ono to nemusel byt zamer Madarov. Mohla to byt aj neschopnost. Jednoducho nevedeli co si s tym maju pocat, tak nechali nech to padne u susedov.
To, ci to nebola provokacia z ruskej strany, to povedat neviem.
14.03.2022 - 21:01:03
00
No a v Rumunsku padol dalsi
14.03.2022 - 21:15:29
00
https://en.interfax.com.ua/news/general.html

Účelové ničení zemědělské techniky ruskými vetřelci ohrožuje jarní setí na Ukrajině, uvedlo Hlavní zpravodajské ředitelství Ministerstva obrany Ukrajiny.
Takové systematické případy byly zaznamenány zejména v okrese Brovarsky (Kyjevská oblast), Melitopolském okrese (Záporožská oblast), Pryluky, Nižynskij, Novhorod-Siverskij (Černihivská oblast) a také v řadě okresů Chersonské a Charkovské oblasti.
Jak bylo oznámeno, v noci na 13. března ruské jednotky provedly cílený letecký bombardovací útok na místa skladování zemědělské techniky v osadách Chupakhivka a Oleninske v okrese Achtyrsky (oblast Sumy). V důsledku stávky bylo zničeno více než 30 jednotek.
14.03.2022 - 21:17:59
00
Špióni odhalení , vyhostení a ti naši … snáď súdení za vlastizradu !

🔓 : https://dennikn.sk/2766225/newsfilter-ruske-velvyslanectvo-na-slovensku-rovna-sa-spionaz-a-sirenie-lzi/?cst=e74a88b9ea00e28476e3579eaefb7d2f5d12070a
14.03.2022 - 21:23:27
010
K videu smerostvorky (iba 3 hovorili): Cakal som nieco horsie, uz som asi vycviceny na takéto opakovane vypady byvaleho premiéra (to mu treba viackrat zopakovat, reaguje na to;)) na prezidentku, premiéra, min.obrany,media. Proste oni by to robili inac, lepsie, bez ohybania chrbtov a znizovania zivotnej urovne. Viackrat sa 'samopoprel' ale v tej zaplave slov a bez moznosti zastavit ho tam bol neohrozeny bojovnik za mier bez vojenskeho zasahovania. Dal by aj ti miliardu ci dve, ale na humanitarne ciele ci obnovu a zaroven by to nechybalo v rozpocte (iluzionista,kuzelnik). Vselico opakoval, tato myslienka bola iba raz (necitujem, volne prebasnene): zvazoval by aj zakotvenie v Ustave, ze zivotna uroven cloveka nemoze poklesnut pod uz dosiahnutu...

(Pustené zrychlene,1,25x,Do cca 20 minuty iba zvuk, potom som zaregistroval grimasy FB majstra B, čiže do konca o masochisticku zabavu postarane...)

Ocakavam,ze pojem 'polystyren' bude teraz z ust precedu pouzivany inflacne, na vybranych politikov.
//Ak toto slovo nie je novinka,ospravedlnujem sa, nezapocul som a nesledujem ho
14.03.2022 - 21:30:06
01
https://www.theguardian.com/world/video/2022/mar/14/anti-war-protester-interrupts-russian-news-broadcast-video
14.03.2022 - 21:33:46
14
Marli napísal:
tato myslienka bola iba raz (necitujem, volne prebasnene): zvazoval by aj zakotvenie v Ustave, ze zivotna uroven cloveka nemoze poklesnut pod uz dosiahnutu...

no veď keď sa ešte nebodaj dostane do vlády, tak to môžeme od neho vyžadovať
14.03.2022 - 21:45:53
00
Je to narodna hrdinka Ukrajiny. Ma vacsie gule ako vacsina chlapov!

IngVisitor napísal:
14.03.2022 - 21:47:09
00
A zhrnutie tej tlacovky, zNewsfiltra DennikaN

Predseda Smeru Robert Fico venoval celú svoju pondelkovú tlačovku teórii, že Spojené štáty americké chcú predať Slovensku svoje zbraňové systémy a svoj skvapalnený plyn, a tak prinútili prezidentku, premiéra a ministra obrany, aby prestali odoberať ruský plyn a aby poslali svoj starý protiletecký ruský obranný systém S-300 na Ukrajinu
14.03.2022 - 21:52:50
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up