Že by nebolo na javisku počuť? :?:
https://fb.watch/cLRT4XDyEo/
02.05.2022 - 20:12:40
01
politik musí zniesť aj takéto správanie voliča.
02.05.2022 - 20:16:04
00
Tak je to blbosť. Politik nie je povinný znášať takéto verejné urážky. Je rozdiel na niekoho kričať, že je zlodej a iné ku*va...
02.05.2022 - 20:24:32
019
ožratý lavór zase perlil.Len aby sa rusákom nestalo,že im ten sýrsky hmeimim jednej krásnej mesačnej noci lahne popolom...od zápaliek.

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/izrael-rusko-lavrov-vyrok-hitler-zelenskyj-je-zid.A220502_103329_zahranicni_mgn
02.05.2022 - 20:27:26
01
Absolútne netuším, čo na tom hnoji by mal ktokoľvek znášať. A celkom by ma zaujímalo, čo napríklad na dementom dirigovanej skandovanej fráze „americká ku*va“ spĺňa definíciu dôraznej kritiky politickej činnosti alebo verejného vystupovania - o samoúčelnom hanobení konkrétnej osoby ale nemám najmenšiu pochybnosť. Som teda oprávnene zvedavý na záver GP SR, lebo skryť toto pod slobodu slova bude sakramentálne zložité ...
02.05.2022 - 20:31:35
019
už mi u tých bolševických zmrdov chýba len židovské sprisahanie.americké tu už máme a lávór už začal.
02.05.2022 - 20:45:36
00
prezidentka strucne a vystizne :muscle:

Ďakujem za množstvo podpory, ktorú mi od včera posielate. Nielen pre mňa, ale ešte viac pre budúcnosť Slovenska je dôležité, že vám to nie je jedno. Slušnosť je možno tichšia a miernejšia, ale vôbec nie slabšia.


https://www.facebook.com/zcaputova/posts/550030483146992
02.05.2022 - 20:55:13
118
Lucia Ď. Nicholsonová:
Súd prikázal Blahovi, aby držal svoje neokrôchané smerácke ústa a nešíril viac urážky a nepravdy o hlave štátu - o prezidentke SR. V EP ma zastavujú kolegovia a vzdávajú hold pred vysokou úrovňou reprezentácie našej krajiny z pozície prezidentky Čaputovej. Vďaka nej nie sme len krajinou politickej mafie, ktorá umožnila zavraždiť investigatívneho novinára.
A Blaha si ide svoje. Vyzýva dav, aby prezidentku nazývali americkou kurvou. Dav oUiec skanduje.
Poslanec Blaha, to nie Slovensko je vredom EU. To vy ste vredom Slovenska.
Ak vám bude nabudúce europoslankyňa Monika Beňová blahoželať ku dňu žien a zapálene rozprávať o boji za ženské práva, spomeňte si na to, že keď Blaha nazýval prezidentku americkou kurvou, ona za ním stála ako ružový oleander. A potom bola schopná povedať toto:
“Prišla som sem aj preto, aby som verejne deklarovala, že stojím za mojimi kolegami. Stojím za Robom Kaliňákom a stojím za našim predsedom Róbertom Ficom. Stojím za mojou stranou Smer a budeme sa biť do poslednej chvíle. A veľmi nám pomáha, že ste tu s nami. Ďakujem veľmi pekne.”

Dnes som iniciovala list vedeniu S&D ohľadom aktuálnej situácie s Róbertom Ficom a Smerom. Viac nájdete tu:
https://dennikn.sk/minuta/2831051/
02.05.2022 - 21:09:18
05
Boo_boo napísal:
Srsen niekde som to uz davno cital, ze si to len pozicali z jednej komercnej banky do videa a potom to slo nazad do trezora.

tomu veľmi neverím, táto verzia vyzerá len ako tvrdenie smeru, prečo by to robila komerčná banka, na základe akých záruk ?
skôr si myslím, že pôvod toho balíčku bol z informátorského fondu polície a potom to pravdepodobne išlo do stratena...
02.05.2022 - 21:31:55
00
ale ved odkedy je smer v opozicii je viditelne zamerany na tuto skupinu ludi ktora nieje mala - zmena prejavu je ocividna a urcite to nieje jeho prirodzeny vyvoj - prejavom sa znizuje na ich uroven aby ziskal volicov - neverim ze dlhorocny politik by len tak nieco taketo verejne vypustal z ust. uroven toho cloveka je niekde inde. nieje to prvy krat co sa nieco take deje.
je to ako ked prides do krcmy - chlapi sa tam oslovuju kkti ale nenadavaju si - je to ich uroven prejavu. no ak chces zapadnut tak sa s vyjadrovanim pridas. obcas pridas daku mudrost, zaplatis im kolo a si boh.
02.05.2022 - 21:36:24
00
Srsen tak som to teda pogooglil a za 30 sekúnd som sa dopracoval k tomuto - https://www.aktuality.sk/clanok/569084/odkial-a-ako-vzal-fico-milion-v-hotovosti/
02.05.2022 - 21:48:13
00
Vyzera, ze Ukrajinci sa citia. Dnesny komentar Arestovyca - mierova dohoda s Rusom nebude. Bude iba kapitulacia Ruskej federacie.

thumb_up0thumb_down
02.05.2022 - 21:52:06
01
Citujem z toho článku:

Aktuality.sk si od premiérovho úradu aj Štátnej pokladnice preto vyžiadali sprístupnenie prípadnej zmluvy medzi vládou a pokladnicou.

Štátna pokladnica v odpovedi uviedla, že zmluvu s vládou o miliónovej odmene neuzavrela.
Úrad vlády na otázku, na základe akého rozhodnutia a akým presným mechanizmom sa premiér dostal k miliónovej hotovosti, ktorú ukázal na tlačovke, neodpovedal.
Bývalý minister financií Ivan Mikloš tvrdí, že tento mechanizmus nepozná. „To sa musíte spýtať jeho (Fica, pozn. red). Premiéri vlád, v ktorých som bol ja, nikdy nepotrebovali takúto hotovosť,“ okomentoval.

ďalej
„Peniaze boli za prísnych bezpečnostných opatrení doručené na Úrad vlády SR. Transakciu zabezpečila Štátna pokladnica v spolupráci s rezortom vnútra a komerčnou bankou. Po ukončení tlačovej konferencie boli peniaze vrátené do banky,“ napísalo ministerstvo financií vo svojom stanovisku,

- Minister bol aktuálne uprataný smerák Kažimír, btw ten hajzlík je od nás z KE
za mňa toto tvrdenie je deravé ako rešeto


Naposledy upravil Srsen dňa 02.05.2022 - 22:06:27, celkovo upravené 1 krát.

02.05.2022 - 22:02:32
01
Tak su len dve moznosti:
1. Fico chce rozduchat obcianske nepokoje a mozno az obciansku vojnu
2. Fico ma strach z prezidentky ako politickeho oponenta. Lebo ho dokaze porazit.

Este je mozne, ze oboje.
02.05.2022 - 22:05:58
04
Vobec by ma neprekvapilo, keby sa novym prezidentskym kanditatom SMERu stala Benova. Taky je SMER hlupy a zufaly. :-/
02.05.2022 - 22:08:12
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up