Príloha:
peaceful_europe.jpg
peaceful_europe.jpg 207.59 KiB thumb_up0thumb_down

20.05.2022 - 11:44:16
014
dotm napísal:
foobar
mám to chápať tak, že keď sa k moci vráti ten "lepší šikovný zlodej", tak všetky tie systémové chyby napraví?


no uprimne ti poviem ze dnes by som radsej bral vladu SaS, PS a Hlas ako Matovica so svojimi nahodnymi obycajnymi ludmi z ulice a Kollara so svojimi mafianskymi k*rvami
20.05.2022 - 13:46:39
05
Kde beries to presvedcenie, ze toto by bolo vysledkom predcasnych volieb? Pre mna osobne je koalicia SMER - SmeR - Hlas (teda opat iba Smer) dost desiva. Aj horsie koalicne alternativy nemozno uplne vylucit.
20.05.2022 - 13:54:45
05
Matoviča sa nezastávam, ani nie som jeho volič, reagoval som iba na to, že niektorí hovoria, že za Fica bolo hádam aj lepšie
20.05.2022 - 14:25:57
03
foobar napísal:
no uprimne ti poviem ze dnes by som radsej bral vladu SaS, PS a Hlas ako Matovica so svojimi nahodnymi obycajnymi ludmi z ulice a Kollara so svojimi mafianskymi k*rvami

74 :( s KDH 87...

https://www.aktuality.sk/clanok/MvssYH1/v-maji-by-volby-vyhral-hlas-sas-by-predbehla-smer-ukazal-prieskum/
20.05.2022 - 14:38:56
00
will napísal:
....
Fakt uz teraz chcem nove volby. Nech ice olano doprdele. Mozno by sa vlada dala bez nich a fica - iba s Hlasom. Viem, ze je to zle ale co je vela to je moc....

Z toho som veľmi smutný, že Pele + jeho kumpáni sú už vnímaní ako niečo "v pohode" a pritom sú to tí istí Ficovi smeráci (aj s korupčným pozadím), akurát väčší pokrytci a v prihodnon čase ako potkany "opustili loď". Fico sa aspoň nepretvaruje, už sa úplne demaskoval a už hrá "all in".....
20.05.2022 - 14:41:23
06
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/obrazem-valka-na-ukrajine-nemocnice-amputace.A220518_104707_zahranicni_pitt/foto
20.05.2022 - 14:51:33
00
bladerunner napísal:
Z toho som veľmi smutný, že Pele + jeho kumpáni sú už vnímaní ako niečo "v pohode" a pritom sú to tí istí Ficovi smeráci (aj s korupčným pozadím), akurát väčší pokrytci a v prihodnon čase ako potkany "opustili loď". Fico sa aspoň nepretvaruje, už sa úplne demaskoval a už hrá "all in".....

toto ale treba brat aj v okolnostiach slovenskej reality. ak by na vyber bol smer + hlas + sme rodina / nackovia alebo hlas + sas + ps tak tomu ver ze pelle by bol z tychto moznosti prudko v pohode.

(akokolvek smutne je ze je to tak)
20.05.2022 - 15:03:31
02
bladerunner napísal:
Z toho som veľmi smutný, že Pele + jeho kumpáni sú už vnímaní ako niečo "v pohode" a pritom sú to tí istí Ficovi smeráci (aj s korupčným pozadím), akurát väčší pokrytci a v prihodnon čase ako potkany "opustili loď". Fico sa aspoň nepretvaruje, už sa úplne demaskoval a už hrá "all in".....


nie, nie su nieco "v pohode", ale pri pohlade na Matovica sa dnes uz otvara vo vrecku nozik viacerim ludom ako pri pohlade na Peleho

https://dennikn.sk/2355959/dovera-matovica-klesla-na-uroven-kotlebu-nedoveruje-mu-84-percent-ludi/

este raz... Matovicovi nedoveruje 84 percent ludi.
A toto je minister financii.
On nemusi ani kradnut. Rovnako doj*be verejne financie aj bez kradnutia. Dnes rozda miliardu, zajtra odklepne Krajniakove rodicovske davky, pozajtra Borisove najomne byty, a tieto pi*oviny budu splacat este nase deti.
20.05.2022 - 15:09:56
00
bohuzial je to tak, zase sa bude vyberat mensie zlo, a aj tak podla aktualnych prieskumov to vyzera na pat, a musi vzniknut riadny mackopes, teraz je skor olano v pozicii, ze s nimi nepojde nikto, ostatni sa nejak polepia a hlas bude musiet byt akceptovany, lebo ina alternativa nie je (iba ze by ich pozatvarali do volieb)
20.05.2022 - 15:19:49
02
Tak sme predsa len za ten plyn zaplatili. Ale ževraj nie v rubloch ale v €. Ale do inej banky a ta to previedla na ruble. Právne je to v poriadku lebo keby sme nezaplatili porušíme zmluvu. Vsetky štáty EU. Kruh sa uzavrel.
20.05.2022 - 16:35:47
00
Zase raz sikovny psychologicky tah od rusa. Mesiac riesime ako nezaplatit v rubloch namiesto toho, aby sme riesili ako nezaplatit vobec. Doma to pre svoje ovce propagandisticky preda a my sa tu tiez ukajame ako sme s nimi vydrbali a vyhrali, ked sme zaplatili v eurach. Darmo, rusi toto skratka vedia.
Nebyt tej nenavidenej eu, vyzera to tu ako v tych ich ludovych republikach. Mentalne tam uz zije vacsina spoluobcanov.
20.05.2022 - 17:22:17
07
Mne sa naopak temer všetky Maťkove nápady páčia ale nemá šancu ich presadiť lebo on ignoruje silu oboch finančných oligarchií a médií :
stará mafia a médiá podporované ruZkom a nová nastupujúca finančná oligarchia a média podporované demokratickým svetom.

Navyše jeho otvorený až detinský spôsob vystupovania ( deti nie sú ešte prefíkané ) umožňuje médiám urobiť z neho "blbca" veeeeľmi ľahko.

U mňa je on jednička ale súhlasím s tým že "blbca" ľudia voliť ale ani rešpektovať nebudú. Verím však že aj otvorenosť a úprimnosť je súčasťou terajšej podľa mňa zásadnej premeny nie len Slovenska ale aj sveta.

Čo sa týka Peliho tak okrem odpustenia úplatkárstva by som musel mať istotu že je už na strane menej špinavých tj. demokratických peňazí čo si ja vôbec nemyslím asi si ho ani nezvolia za svojho koňa.


Naposledy upravil eCT81 dňa 20.05.2022 - 19:46:12, celkovo upravené 1 krát.

20.05.2022 - 19:29:53
01
kks koľko zbytočných slov pre jedného idiota a sociopata v jednej osobe ...
20.05.2022 - 19:36:59
05
@ivast,

Vôbec mi nevadia iné názory vadí mi len to že niektorí ľudia stále nepochopili že verejnú mienku ale aj myslenie ľudí zásadne ovplyvňujú médiá a tie poslúchajú toho kto ich platí. Ak však táto vláda aj keď nie úplne dokanalá vydrží tak verím že z ruZkej strany nastanú suchoty čo jediné podľa mňa môže zabrániť návratu mafie. Sulka ktorý je podľa mňa tiež na tej strane tak takticky vyčkáva. Čo sa týka IQ je na tom určite lepšie ako Maťko.
20.05.2022 - 21:26:03
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up