triki napísal:
kde udelali soudrzi z chiny asi tak chybu?....vynašli covid,nekonečný lokdaun ale furt neprišli na to ako sa ho zbaviť.

https://twitter.com/StrategickeM/status/1595488732723154944?cxt=HHwWgMDQ0ZKjqKQsAAAA

Ale treba tých protestujúcich pochváliť, všetci pekne v respirátoroch :rofl: :rofl: :rofl:
23.11.2022 - 22:03:07
00
vykop si svoj hrob

https://twitter.com/PaulJawin/status/1595498113330221056
23.11.2022 - 22:32:19
00
Ficov kôň Visolajský dnes okoktavel. Si neuvedomil, že jedná so psychopatom a toho nemôže vydierať ako klasického politika. Čo to už naznačil Kollár (je to vekslák a mafián, ale treba mu uznať, že vie ako to v živote funguje) a Matovič to dnes uťal. Snáď to týždeň vydrží.
Lekári môžu Visolajskému poďakovať a stiahnuť výpovede. Do Lídla nepôjdu a kto chcel a mohol, ten už v zahraničí je.
23.11.2022 - 22:50:03
01
Ale no.... :^)
23.11.2022 - 23:12:04
00
Stax napísal:
Zakladna v belgorode ktoru UA armada odpalila… v russian media monitore bolo strasne vela nareku o tom ako si to UA dovoluje nieco v belgorode odpalit.


A ten biely velky valcovy objekt napravo na fotke je co, nevies?
Megacigareta, komin, odpalovacia rampa...netriafam;)
23.11.2022 - 23:24:03
00
tvojamatka napísal:
odhliadnuc od toho, ze nepoznam uzivatela double, takze neviem ci je laviciar, komunista, slnieckar, alebo co, tak jeho text ukryva istu pravdu. tym, ze sme chceli vsetko lacnejsie, lepsie, rychlejsie, lahsie, sme presli cestu ktora znamenala vytvorenie noveho kontinentu z plastu. Ale planeta ako sa zda, nam to coskoro spocita. Mozno bude vysledok optimisticky a "len" nieco zaplavia oceany, znicia tornada, hurikany a zabije niekolko milionov+ ludi dakde v bohom zabudnutomu kute afriky a azie a mozno to bude katastroficky scenar, kde budeme sledovat masove vymieranie druhov, vojny o pitnu vodu a uzemia, kde este nehori zem a da sa zit.


Ahoj Mami :)
Ak máš chuť, tak si prebehni toto vlákno a dozvieš sa že daného usera vyslovene otravuje aktuálny konflikt RF / UA, je proti vyzbrojovaniu UA, je za mierové riešenie, ktoré znamená kapituláciu a genocídu Ukrajincov
je proti sankciám voči RF a je za zachovanie obchodných vzťahov s RF - plyn / ropa a nie je ochotný ani znížiť u seba vykurovaciu teplotu pod 22°, lebo mu je zima a to by vlastne malo aj vplyv aj na GO...
A potom napíše takúto kravinu ...

Btw, aktuálne u mňa je vykúrené na 18°
23.11.2022 - 23:32:48
04
Joe70 napísal:
Lekári môžu Visolajskému poďakovať a stiahnuť výpovede. Do Lídla nepôjdu a kto chcel a mohol, ten už v zahraničí je.


Hovno o tom vieš.

Nevieme, ako to napokon skončí, ale prinajmenšom v mojej bubline - a tá je hodne lekárska a je takpovediac uprostred diania - sú lekári znechutení z toho, že by mali aj naďalej pokračovať v tom marazme, jednou nohou v base, nervy aj rodiny už dávno v kýbli a väčšina z tých, čo ja poznám (a poznám ich hodne) sa v podstate tešia, že z toho vypadnú. A ja s nimi súhlasím, pretože to aspoň urýchli beztak hlboký kolaps zdravotníctva, padne na dno a z dna sa uz dá iba stúpať.

Ľudia, ktorí nadávajú na lekárov vo vypovediach, iba naleteli Matovičovi. Absolútne netušia, že to, čo tu dnes ako pacienti máme, je totálny úpadok. To už ani nie je zdravotná starostlivosť, ale kombinácia rulety a cynizmu politikov a úradníkov.
24.11.2022 - 00:13:55
16
Matovic je psychopat, ktory sa dohodne na jednej veci a na druhy den na placovke pride s dacim uplne inym. Lekari su vo vlastnej krajine rukojemnici a ludia na nich len nadavaju. Nechapem preco sa ludia vobec chcu liecit? Preco ked sa zje*ete z bicykla idete do nemocnice? Ved umri ako chlap tam kde si a neotravuj tych doktorov, ved aj tak nikomu nepomozu a este su aj arogantni!
24.11.2022 - 07:31:42
08
Srsen napísal:
Ahoj Mami :)
Ak máš chuť, tak si prebehni toto vlákno a dozvieš sa že daného usera vyslovene otravuje aktuálny konflikt RF / UA, je proti vyzbrojovaniu UA, je za mierové riešenie, ktoré znamená kapituláciu a genocídu Ukrajincov
je proti sankciám voči RF a je za zachovanie obchodných vzťahov s RF - plyn / ropa a nie je ochotný ani znížiť u seba vykurovaciu teplotu pod 22°, lebo mu je zima a to by vlastne malo aj vplyv aj na GO...
A potom napíše takúto kravinu ...

Btw, aktuálne u mňa je vykúrené na 18°

Myslel som si, ze tam niekde bude pes zakopany... Lidi jsou ruzni... Mozno mal len slabu chvilku, pomylil sa a napisal daco zmysluplne. Janeviemus.
24.11.2022 - 07:33:46
00
kde boli LOZ ked sa kupovalo predrazene vybavenie a bola plna spajza ?
24.11.2022 - 08:23:24
06
plna spajza? ty kde zijes? :D
24.11.2022 - 08:27:19
02
len taká jednoduchá otázka-môže byť čistý niekto,kto bol vo vrcholových pozíciách v Smere ? :^)
NAKA znovu obvinila guvernéra NBS Petra Kažimíra z korupcie
https://e.dennikn.sk/minuta/3121352
24.11.2022 - 08:37:58
12
bobris napísal:
kde boli LOZ ked sa kupovalo predrazene vybavenie a bola plna spajza ?


ticho neboli

https://index.sme.sk/c/7492878/lekarski-odborari-ziadaju-pre-ct-dalsie-vyvovedenie-zodpovednosti.html
https://www.loz.sk/zdravotnictvo-pod-lupou-dalsie-kauzy-ct-ci-teta-anka-nie-su-vylucene/
24.11.2022 - 08:44:50
02
Marli napísal:
A ten biely velky valcovy objekt napravo na fotke je co, nevies?
Megacigareta, komin, odpalovacia rampa...netriafam;)

netusim, na tomto videu to vidno na 12stej sekunde - tam to az tak fantasticky nevyzera

https://twitter.com/i/status/1566915176007442433
24.11.2022 - 09:03:46
10
foobar napísal:

Ticho mozno neboli pri kauzach, ale nepamatam si hromadne vypovede pocas smerackych vlad. Ja tuto "vladu" nejako nemusim, neskutocne ma sklamali (o Matovicovi a Kollarovi som si iluzie nikdy nerobil, ale Sulik nemusel klesnut na Matovicovu uroven). Na druhej strane, ked porovnam, co pre SVK urobil smer pocas 12 rokov ekonomickej prosperity (jednym slovom ho*no) a s cim vsetkym musia bojovat teraz (pandemia, inflacia, energ. kriza, zdravotnictvo, ...), tak aj tak maju urcitym sposobom moj obdiv. Ti zdravotnici ma trochu stvu, lebo nase zdravotnictvo upada a neupada posledne 2 roky, updada poslednych min. 20 rokov. Ale tieto poziadavky si mali davat v obdobi prosperity a nie prikladat do ohna teraz. Smeracke vlady vsetko prejedli (rozkradli pre svojich ludi), nedokazali docielit ani len vyrovnany rozpocet, davali omrvinky dochodcom a soc. pripadom, ziatial co zdanovali strednu triedu - vraj "milionarska" dan, na oko zdanovali "zle" banky a poistovne - co v konecnom dosledku len zvysilo cenu poistneho a poplatkov v bankach (a najviac na to doplatili prave ti, ktorym tie omrvinky davali), jednoducho neurobili absolutne nic, co by sa kladne odrazilo na zivotnej urovni beznych ludi a pritom na to prostriedky boli, vtedy si mali zdravotnici postavit hlavu a vyhrazat sa vypovedami.
24.11.2022 - 09:51:57
110

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up