Ignorujte to prosim. Z toho hrachu je lepsie uvarit polievku ako stracat cas. 🇺🇦🇸🇰
27.01.2023 - 14:20:56
03
Ked si predstavim ze prist o zivot kvoli takym ako double....
27.01.2023 - 14:21:38
01
double napísal:
1, idealne len EU ale asi sme príliš malý na geopolitiku.

ehm, uvedomuješ si, že EU = 446 miliónov ľudí (pre porovnanie USA 331, Russko 147) a ekonomicky je (ako celok) spolu s USA a Čínou súčasťou "veľkej trojky"?
27.01.2023 - 14:23:37
04
double napísal:
Kopec ludí ma iný názor len verejne si nik nechce "pošpinit" meno tak si to necháva pre seba.

Na tom inom nazore - teda tom tvojom ma zaraza jeho schizofrenia. Zjednodusme situacia na zapadnu a vychodnu sferu vplyvu.
Na jednej strane priznavas, ze ti vyhovuje pohodlnejsi zivot v zapadnej sfere vplyvu a konzumne si ho uzivas (aj s antikonzumnymi recami bez rieseni) a na druhej strane chces vychodnu agresiu riesit ustupovanim (v mene mieru), pri ktorom realnym rizikom pre nas je, ze o ten "zapadny" zivot prideme a skoncime vo vychodnej sfere vplyvu. wtf.


Naposledy upravil Palo TT dňa 27.01.2023 - 15:15:43, celkovo upravené 1 krát.

27.01.2023 - 15:08:12
014
bedo napísal:
ehm, uvedomuješ si, že EU = 446 miliónov ľudí (pre porovnanie USA 331, Russko 147) a ekonomicky je (ako celok) spolu s USA a Čínou súčasťou "veľkej trojky"?

Lenze sme prilis rozdrobeni a nazorovo nejednotni (+vela ruskeho vplyvu) a tak na geopolitiku sice nie sme mali, ale vo vysledku ju nerobime. A v podstate nam (v zmysle zapadnej Europe) z nasej pohodlnosti vyhovuje, ze policajta sveta robi USA.
27.01.2023 - 15:10:09
01
mirec16 napísal:
dosli argumenty, tak das ad hominem? aj tak sa da.. a predpokladam, ze list si na MO uz poslal teda 😊


Ano poslal.Ale uz volakedy v 2015 tusim.Viem ze väcsina z Vas ste tu najväcsi hrdinovia,bitkari,experti na zbrane a vojnovu taktiku,co mate 30000km rocne najazdene,ale ja ozaj niesom ochotny ist sa strielat na front len kvoli idee nejakeho posahaneho magora.Ak dovod na to aby som siel vnutorne vyhodnotim ako dostatocne zavazny a budem mat gule na to pojdem.Ale nebudem tu teraz machrovat a robit Segala zo seba ako napriklad Ty.
27.01.2023 - 15:18:46
00
zacina politicka zombie apokalypsa... dalsieho zacinaju kriesit :facepalm:

https://dennikn.sk/3211879/expolitik-peter-weiss-ponuka-kandidovat-za-prezidenta-zatial-neprisla-video/

...aj ked tento vyzera skor ako upir nez zombie
27.01.2023 - 15:22:25
00
Kaper citat treba s porozumenim. Tak skus este raz :)
Nezda sa mi, ze by zo seba robil machra, len kritizoval tych, co teraz riesia nejake formalne lajstra, ktorymi si, ked pojde do tuheho mozu akurat tak vytriet r.. . A spravidla su to nasi hrdinovia podporujuci agresora - Rusko, ale zaroven silne tuziaci po mieri.
27.01.2023 - 15:27:37
05
Garantujem Ti ze keby je premoceny,pri dvoch stupnoch teploty,schuleny v zakope a na hlavu mu j3bu bomby z dronu,bol by priposraty aj on.Len tu je kopa hrdinov-za klavesnicou.
27.01.2023 - 15:32:35
03
To co pises nema ziadny suvis s tym, co napisal on. On nepisal nic o tom, ci ma alebo nema strach bojovat.
Skor to vyzera, ze si to bol tiez podpisat a teraz sa citis jeho slovami o priposratosti dotknuty.
27.01.2023 - 15:50:18
011
Kaper napísal:
Garantujem Ti ze keby je premoceny,pri dvoch stupnoch teploty,schuleny v zakope a na hlavu mu j3bu bomby z dronu,bol by priposraty aj on.Len tu je kopa hrdinov-za klavesnicou.

Možno sa do toho zakopu nechodí,koli tomu povestnenu komfortu,ale preto aby si zabránil tomu ze nejaký bulo v prešivaku co videl splachovaci hajzel prvý krát včera,znásilnil tvoju matku*,deti*,registrata* /co sa nehodi škrtni 😉/
27.01.2023 - 15:51:56
03
Kaper nepochopil mirca a zacal sa (samo)vytacat
Treba si dat pauzu, cigu, vyjazd, kit-kat,slofika (kto co potrebuje)....pockat a nevybuchovat.
27.01.2023 - 16:02:46
01
No chlapci,som rad ze mame na Sk tolko patriotov a hrdinov.Dufam,ze k nicomu nedojde,ale ak tak aspon viem ze Nas ma kto zachranit
27.01.2023 - 16:02:52
04
Ale ved vpoho,aj latriny musí niekto obsluziť👍
27.01.2023 - 16:13:19
01
Palo TT napísal:
Na tom inom nazore - teda tom tvojom ma zaraza jeho schizofrenia. Zjednodusme situacia na zapadnu a vychodnu sferu vplyvu.
Na jednej strane priznavas, ze ti vyhovuje pohodlnejsi zivot v zapadnej sfere vplyvu a konzumne si ho uzivas (aj s antikonzumnymi recami bez rieseni) a na druhej strane chces vychodnu agresiu riesit ustupovanim (v mene mieru), pri ktorom realnym rizikom pre nas je, ze o ten "zapadny" zivot prideme a skoncime vo vychodnej sfere vplyvu. wtf.

Určite žijem pohodlny život ale na druhej strane viem, že to nieje spravne. Ten konzum raz skončí či už sa o to postara planeta alebo my sami. Nemam len antikonzumne reči niečo aj robím kedže sa má začat od seba. Riešenia maju v rukach politici a bohužial tak to aj vypada. Ekonomicke záujme su vždy prednejšie ako ludske životy či príroda.
Ked sa pozriem ako celok na spoločnost nemyslím si,že takto si to každy želal aby to bolo napriek tomu ,že dokážem vytazit z toho čo mi kapitalizmus ponúka. Vela ludí to až tak nevie a ani sa to pre vela neda a este im nadavate do dezolátov.

Ta agresia je nielen východná ale aj západná to že to nevidíte alebo nechcete vidiet zato nemôžem. Ustupovat v prípade mieru musí aj Rusko ale aj Ukrajina čo vy zase nechcete pretože vidíte vidinu porážky Ruska. To ,že to môže skončit jadrovou vojnou taktiež nijak nepripúštate.
A nieje schizofrenia,že sa tu posmievate z Ruskej techniky, že nedokážu porazit Ukrajinu ale na druhej strane sa bojíte ze Rusi prídu až po Berlin. Putin chce jasne aby Ukrajina bola pod jeho vplyvom. Zjavne sa dost preratal ale určite nedovoli aby bola pod vplyvom západu resp Nato. Ten konflikt eskaluje a nikto nevie kedy a ako skončí. Každopadne každy den stojí ludske životy a obrovske množstvo penazí a zdrojov. Čo nepôjde do nekonečna.
27.01.2023 - 16:25:46
12

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up