@canopus spoko to strelis na bazosi na diely este, niekto si rad vyoperuje display
28.09.2020 - 20:31:07
00
canopus: napíš ss a nejako to rozchodíme, aj keď dáta asi nezachránime, ale iPad ako taký určite áno
28.09.2020 - 22:59:15
00
skusim tu
od vcera riesim ten padnuty orange net
nasiel som info ze treba zmenit DNS na google 8.8.8.8 a 8.8.4.4
skusil som to aj na Mikrotik routeri aj na TPlink routeri aj v nastaveniach sietovky cez to IPv4 ale nepomohlo to a stale to hlasi ze siet je bez internetu
do Orange sa neda dovolat.
Vedel by niekto co s tym ide robit?

dik
30.09.2020 - 10:04:30
00
skus prikaz 'tracert 1.1.1.1' (pre windows)
a hod sem vypis ...
30.09.2020 - 12:54:33
00
Tak vyriesene :facepalm:
Opticky konvertor nejak nepustil LAN port. Par krat restart a dostal rozum a veselo to ide.
30.09.2020 - 20:57:43
01
scarinko: mozno nie ;) .. http://dsl.sk/article.php?article=24329

Inak , nemyslim si, ze Apple je nanic. Skor naopak, ked to vezmem celkovo, tak nic ine ako Apple nedava zmysel, pretoze vsetko ostatne je len odpad, co sa tyka realneho pouzivania ludmi. Windows je strasna chobotina cim dalej vacsia a Android, to je hnus fialovy. Huawei to trochu poludstil, ale i tak ... neskutocne, ako namiesto toho, aby hw cloveku pomahalo, ho vtahuje do dalsich problemov.
30.09.2020 - 21:26:36
00
Akych? Ja ti neviem ale mne ani android ani ios ani windows a ani linux nesposobuje problemy. Teda okrem tych, co mam ako support v praci. Ale z hladiska pouzivatela mi naozaj nic nenapada. Vsetko fici bez vahania
30.09.2020 - 21:32:17
01
Linux ? Ktory konkretne ? Musis presne .. ktore linuxova distro /RedHat , SuSe, Gento, Arch , Debian, ci dalsich zo asi 20000 roznych ?/ Lebo linux = kernel /len a len kernel!/ . GNU/Linux je kernel + gnu utilitity. Vsetko ostatne je linux distribucia, nie linux!. To by si mohol vediet ;)

Co sa toho ostatneho tyka, nemam zajem vypisovat. Naposledy taka pikoska, ked WIndows 10 update kompletne odmazal profil uzivatela :) .. bolo toho dost na internete.
A inak .. co ja viem .. uz vie Windows robit by default zalohy v ktory za vies pohybovat v case ? Ci len z Acronisom ? :)

Hja .. vies kolko toho by som vedel popisat, co vsetko nefunguje ako ma ? Za tych skoro 30 rokov :D .. o tom ako vedeli ***** standardy skoda slov ...

Android .. mno, ked si spokojny, budiz .. nenarocny pouzivatel :) Vobec nejde o padanie,o tom snad sa nebudeme bavit :D :D :D ..

V Apple inak narobili ludom dost problemov nasilnym upgradom OS na starsich mobiloch a ine veci, to ano .. ale i tak ... v kazdom pripade ja osobne cez to vsetko som anti Apple :) .. jednoducho povedane, nahryznute jablko byva hnile :lol: .. a dokial iOS nema Locus, tak nech si maju co chcu :lol:
30.09.2020 - 21:42:01
00
Ne, fakt to bolo asi v tom optickom konvertori.
Posledny restart vcera asi sposobil ze sa rozsvietili len 2 z 3 povinnych Led diod a to som si nejak nevsimol. Power OK, Optic OK a LAN nesvietil. Dnes som uz bol nasraty na routre rak reku pichnem to na priamo a ved to musi fachat a ono nist. Tak som obzeral ten konvertor a pozeram ze LAN nesvieti a mal by. Tak este par nasratych restartov s hla zrazu sa to zaplo. Nasledoval strasny picung.
30.09.2020 - 21:47:15
00
lto Nevies robit s pocitacom, priznaj to. :-P
30.09.2020 - 21:54:18
01
Nikde som netvrdil ze viem 😁
30.09.2020 - 21:55:43
00
Vies co, jednu veci ma jablko lepsiu ako samsung. Delenie obrazovky na tablete. Jablko dokaze vedla seba dva excely napr, samsung nie (a myslim ze to je skor vecou androidu akozeby samsung nevedel)
30.09.2020 - 21:57:15
00
Android to už vie. Teda môj Huawei určite áno.

K macom: v práci ma presvedčili, že MacBook je popi*i najlepšia vec na svete. Tak som si ho za cenu 3 Windowsových notebookov objednal. Je naozaj krásny. Ale tým sme asi skončili.
Zamŕza. Vraj si nemám aktualizovať OS. Ako Security officer ktorý robí ISO audit si toto nemôžem dovoliť.
Prehrieva sa. Vraj to je naschvál lebo telo odvádza teplo. Vážne nepotrebujem mať spotené ruky celý deň.

Po 2 rokoch nám začali odchádzať. Oprava pod 450€ bez dane asi neexistuje.
Polka notebookov čo sa mi vrátili je nejakým spôsobom ohnutá. Akože vážne super hliníkové telo.

Keby tá cena nebola tak mimo, tak by som možno hovoril iné, ale bavíme sa o notebookoch za 3500€ bez dane. Tam je toto neakceptovateľné.

Reálne : windows určite nieje najlepšia vec na svete. Aké tým že mám Mac sa mi okrem designu žiaden problém nevyriešil
30.09.2020 - 23:14:50
20
mne naposledy update WIN Enterprise z 1909 na 2004 dobre zavaril s xbox controlerom USB, kym som nasiel cim to moze byt,presli 3hodiny..... miatla ma jedna vec,ze na HTPC v obyvacke ten xbox gamepad fungoval,ale na FTP masine nie, vrrrrrrrrrrrr
02.10.2020 - 06:45:54
00
žiaden windows update ti nezavarí viac ako sekuriťák, čo mám moc niečo priamo nastaviť a ty o tom nevieš
02.10.2020 - 11:27:48
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up