Vazeni pani, rada by som sa spytala vas cyklistov,ako casto mate milovanie so svojimi priatelkami ci manzelkami...moj chlap od kedy bicykluje,je tato stranka stale horsia a horsia a to nehovorim o kvalite😂😂😂zaznamenali ste aj vy pri castom bicyklivani znizeny apetit na postelive aktivity?
10.05.2018 - 08:03:09
00
Našiel som návod :)

Žena príde domov a hovorí svojmu manželovi: "Pamätáš, ako ma stále bolela hlava celé tie roky? Tak a je to preč!" "Ako je to možné?" pýta sa manžel. Žena odpovie: "Mária ma odporučila k jednej hypnotizérke a tá mi poradila, aby som sa postavila pred zrkadlo a opakovala:
-Nebolí ma hlava!
-Nebolí ma hlava!
-Nebolí ma hlava!
A ono to funguje! Bolesť hlavy je preč!"
"No to je skvelé" hovorí manžel.
Žena na to hovorí: "Vieš, ty tiež nie si bohviečo v posteli posledných pár rokov, prečo za ňou taktiež nezájdeš, možno ti niečo poradí?"
Manžel súhlasí, že to urobí. Po jeho prvej návšteve u hypnotizérky sa manžel vracia domov, strháva zo seba šaty, vezme manželku do náruče, položí ju na postel a povie: "Nehýb sa, hneď som späť." Odíde do kúpeľne, vráti sa za pár minút, pomiluje manželku ako nikdy predtým. Jeho žena celá omámená zvolá: "No tak to bolo teda úžasné!"
Manžel odpovie: "Nehýb sa, hneď som späť!" Zas príde pomiluje manželku ešte vášnivejšie ako predtým. Manželka sa posadí a slastne vzdychá: "Pane bože, pane bože, to bolo skvelé!" Manžel opäť povie: "Nehýb sa, hneď som späť!" Tentokrát manželka potichu nasleduje svojho muža do kúpeľne a pozerá ako sa muž postaví pred zrkadlo a hovorí: "To nie je moja manželka! To nie je moja manželka! To nie je moja manželka!"
10.05.2018 - 08:42:25
010
a nenašiel si na tých výletoch nejakú cyklistku? :)
10.05.2018 - 08:55:00
00
Super dakujem za fundovanu odpoved😁😁😁😁 je to mozne...
10.05.2018 - 08:56:17
00
No, naozaj teraz, ... pokiaľ sa ho nespýtaš na rovinu, nezistíš. Ešte mi napadli dôvody: po prvé, môže byť z toho bicyklovania tak unavený, že sa mu proste nechce riešiť pohybvú aktivitu navyše, jednoducho príde z biku, padne na gauč a oddych, a treba spať aby vládal zase ísť na bike ... po druhé, možno viac myslí na to ako vytuniť bike, ako sa zlepšiť, ako vládať, no proste na polovicu tém z tohto fóra a na sex už nemyslí, ... a po tretie, sa dostal do štádia kedy mu výraz "guma" evokuje Maxxis vs Schwalbe, výraz "poloha" správne nastavenie posedu a keď počuje "ideme na to" nadšene si obúva tretry a helmu :)
10.05.2018 - 09:06:34
034
zvláštne... práveže by to malo byť naopak... sa vyplavujú kadejaké hormony a spol. a to by človeka ešte viac malo nabádať k "športovaniu" všeho druhu...

a teraz jak sa oteplilo a sukne a tričká sa skracujú pomooooooc sodoma gomora... človek má problém sa udržať na cajgli, aby nespadol :D :D :D

jedine že by tak tlačil na pílu, že príde a padne na hubu... koľko jazdí km, ako dlho? len či v tom nebude dáka susedka bercajglistka, a možno sa mu zapáčili chuapi v tych obtiahnutych trikotoch :D :D :D no čo dnes je doba "moderná" (brrrrrrr)
10.05.2018 - 09:46:54
00
Ja keď prídem domov z cyklistiky "nabudený" hormónmi a drahá ma zbadá v lycre ako vzorového mamil-a, som automaticky bez.... a to ani nemusí pričuchnúť :lol:
10.05.2018 - 09:49:15
011
Zacinam sledovat tuto temu, vyzera ze to tu bude fest zaujmave :lol: :y:
10.05.2018 - 10:55:08
07
Možno sa už dostal do tohto štádia :lol:

ja mozem mat sex, kedy len chcem.
minuly rok napr. som vobec nchcel
10.05.2018 - 11:00:10
029
next level - rozprávkový sex
Kde bolo- tam bolo, za 7 horami, za 7 dolami ...
10.05.2018 - 11:03:34
02
som si skoro cvrkol... ešte že máme ten "utfg" M.A.M.I.L. tak to si zapamatáááám... ja ako pupkatý 40ciatnik :D :D :D ale že presne... radšej by som jazdil v tričku, ale tak čo narobíš, keď cestou stretávaš samých saganov a spol.
10.05.2018 - 11:04:46
00
MAMIL - tu mas clanok, niekto to tu pred par dnami linkoval: https://www.dailymale.sk/articles/mamil_3901
Nick autora tu na fore neviete? ;)
10.05.2018 - 11:41:33
02
Barburienka .... v zalubach mas aj Ty bajk... preco nebajkujete spolu?.... mozno by Ta niekde v lese oprel o strom ci krmelec :-)
10.05.2018 - 11:45:59
03
toto má slúžiť ako podklad pre nejakú ročníkovú/.../dizertačnú práca? alebo real life matter
10.05.2018 - 11:52:23
00
Zial real
10.05.2018 - 11:54:45
00
keyboard_arrow_up