Mliecko: Chod to toho druheho, akurat chlapovi povedz, nech si necha tu karbonovu sedlovku a to sedlo. Kup si nejaku normalnu sedlovku a normalne sedlo. BTW ja som kupil Fizik Arione za 2500 skk (ebay). Takze ked chlap trva na tom ze stoji 4K to sedlo a ta sedlovka dajme tomu 3K tak to mas 7K a ber ten bike za 7. (Teda ak to prejde).
28.11.2007 - 16:35:31
00
veru veru cesta je tiez disciplina a nerobte z toho zabijaca ludi, cesta je cesta, hora je hora, neporovnatelne, v lese stromy, kamene bla bla bla, na ceste stare babky, sem tam nejaka ta mlada, inak auta, iny (pomalsi) cyklisti, a kamionisti
matt: oni vodicske opravnenie dostali normalne, len zamestnavatelia ich tak nahanaju, ze oni musia "lietat" a bezohladne jazdit a + profi deformacia - tot vse...

to all: mliecka uz neodhovorite od cestaku, pretoze chce viacej trenovat a ked som mu "slubil" ze s nim budem lietat a drtit cesty, sem tam s mattom, tak uz je jasne presvedceny :)
28.11.2007 - 16:41:52
00

:P Ale Favorit sa tusim robil len jedna velkost, nie? :lol:


Nie... bežne od 52 do 60, pre Labusa robili aj 50-ku, vedeli aj 62 - ale to sú okrajové veľkosti, takže neboli bežné.
28.11.2007 - 20:36:32
00
keyboard_arrow_up