Ake su vase zatial najvacsie rozbijacky na biku a ake to malo dosledky na vlastnom tele a na biku?
11.07.2005 - 20:35:44
00
ked som mal 17, tak som asi v takej 30tke napalil do stromu, respektive ho zachytil rohom,
zlomene zapastia a cely chrbat zodraty, najlepsie bolo ze som potom este 15 kilakov siel na biku so zlomenou rukou

no a potom asi pred rokom som preskakoval jednu betonovu kocku v riadnej rychlosti, pristal som trochu sikmo na prachu, predne koleso sa my posmyklo a zodral som si cely lavy laket a rameno plus stehno a koleno, plus som si natrhol slachy v ramene, ktore citim doteraz... na biku ohnuty roh a brzdova packa
11.07.2005 - 23:04:44
00
ked som isiel na biku,asi v 180 ma za zachitilo aoto zo zadu o volant a schital som priami zasah do ruky....nsledky po niekolko metrovom gulani vam nemusi pisat...pr...zapestie zlomene na 3krat a pomliazdene prsty.....:)
16.07.2005 - 21:09:53
00
par dni pred odchodom na vojnu som siel oslavovat narodeniny 3 kamaratom, naspäť na biku som robil blbosti a ukazoval kamošovi finty barjak s promile v tele som siel z kopceka boli tam schody a úzky chodník pre kociky zoslidoval som ten pas chodnika skocil som a brzda sikmo doprava s otockou ale chyba bola ze som to spravil na strku s pieskom a hned zrypanica dolu cela dlan a laket len zodrte
potom na vojne som niesol tazke vojenkse batohy a vtedy mi praskla te chrats a vsetko okolo bolo od krvi
inak moj prvy a posledny pad v zivote
20.07.2005 - 23:07:54
00
keyboard_arrow_up