Napodobne. Aj velke blato v lese ma este nikdy tak neznechutilo, ako ma znechuti vedomie, ze je tam hore kopa snehu a ladu.
Vlastne mas Joli pravdu, kludne vytiahnem aj cestacik a hura do Rakuska.
23.12.2017 - 11:58:32
00
v slede predoslych prispevkov neplanovana ironia :-) blavaci domov, bratislavcania do Rakuska :-)
23.12.2017 - 13:18:51
08
Múdro píšeš, ako z veľkej knihy... Až mi je to divné. Ako keby si to poznal.
23.12.2017 - 20:29:29
00
Izzy68 napísal:
v slede predoslych prispevkov neplanovana ironia :-) blavaci domov, bratislavcania do Rakuska :-)

Do rakuska mozno tak len pondelok a utorok, ked tu u nas budu zavrete vsetky obchody. Aj ked neviem neviem, ci aj oni nebudu mat vsade zavrete :o to bude hladomor, omg
23.12.2017 - 20:39:12
00
JoKo veru, nepoznal. Ako som napisal, zo sledu predoslych prispevkov usudil. Ked sa niekam vraciam, tak na stredne Slovensko. Tam chuti domaca najlepsie :-)
23.12.2017 - 21:39:04
02
Je jedno ci vychodniari pojdu domov a bratislavcania na nakup pastik do Rakuska.....hlavne, nech pri tom pouzivaju chladnu hlavu, rozvahu, toleranciu a pokoj v dusi. To je v tejto dobe velmi dolezite
24.12.2017 - 20:10:28
07
bombtrack napísal:
a neprešiel si po niečom s autom? že či ti auto neposkočilo ako keď cez retarder ideš, možno práve to bol jej syn (retarder ako retarder) :lol: :rofl:


Az take vtipne to nebolo, predpokladam ze syn tej retardovanej matky a soferky , chcel prejst spoza jej auta cez cestu ked som obiehal to auto. Kusok odtial je prechod ale naco ho pouzit, lepsie pustit syna spoza SUV a rovno cez cestu. Ale nic som nechytil to viem isto ani som ho nevidel. Vsak uvidime co povie ta p*ca na policii, podal som na nu oznamenie.
26.12.2017 - 11:19:14
04
dnes bola ukážková situácia polovodičov cestou na javorinu... prví hviezdili už cestári, keď ich klasicky v 1/3 kopca zviezlo do jarku, lebo natĺcť si na jeseň kolky vedľa cesty by bolo moc práce. tak to vzdali a išli preč. v tom hlbokom snehu nevedeli ísť prednohraby ani s reťazami, SUV bolo ideálne a bez problémov som došiel až hore.. najväčšie peklo bolo ale cestou dole. už na parkovisku sa využila moja veľká lopata, ktorú som si predvídavo hodil doma do kufra.. nejaká SUV kia vošla do hlbokého snehu a už tam ostal, mal len matadorky a neviem či mu aspoň tá elektronická uzávierka šla, keď mu vždy hrabalo len jedno koleso na náprave... nakoniec po 10 minút lopatovania a tlačenia bol vonku... po chvíli jazdy dole passat zapichnutý v mantinely.. tak som sa pristavil či chcú helfnúť, rodinka inteligentne obutá v teniskách, však sa išli len na hory sánkovať :D po chvíli sa pristavilo subaru idúce smerom hore, že ak má lano ho vytiahne, samozrejme lano nikto nevozí :D lopata ale zasa pomohla.. no a potom bol super úsek kde sa všetky prednokolky odstavili, ale zo spodu šli ďalšie bez reťazí a samozrejme suverénne pokračovali ďalej, tak že blokli celú cestu... ešte tam bol jeden BA vodič drzí že som ho zablokoval, že inak by vyšiel, pritom som ho obchádzal celým autom po krajnici.. niekedy lepšie sedieť doma :D ako bonus tam smerovalo X subaru aút, vyzeralo to že majú nejakú spanilú jazdu
29.12.2017 - 15:34:35
00
Bikejoring ako ste ho vytiahli s lopatou ? :-D mohol si to aspon fotit, vyzeralo to na peknu melu :-D btw hamba nehamba, lopata v kufri uz 2 tyzden, lano povinne tiez :-)
29.12.2017 - 16:16:56
00
keď sa odkopalo a potlačilo na správnom mieste, tak sa vyhrabal.. veru boli by to pekné zábery.. ja myslím že ešte aj teraz sa tam niekto niekde mrochtí v záveji :D ja som rovno zobral matke SUV. s mojou hondou by som to ani s reťazmi nedal, lebo to je nízke. tak som ani nevedel či tam má niekde lano.. a zas montovať tam tie ťažné oká... ten subarista mal guľu, preto sa ponúkal, že ho potiahne, keď ale nik nemal lano, tak išiel preč.
29.12.2017 - 16:32:08
02
Bikejoring ano subaristi mali nejaku akciu, tusim na fb som to zachytil
29.12.2017 - 16:53:07
00
Toto nikdy nepochopim...

30.12.2017 - 10:29:02
00
Nic nezvycajne, uz som to s par ludmi riesil. Oni nemaju take to technicke a logicke myslenie. Nevedia si uvedomit ze to kur.va nezalomi tak ako si predstavuje, ze to auto nema dve natacacie napravy. A bohuzial toto sa nenaucis, bud to v sebe mas alebo nie.
30.12.2017 - 10:54:29
03
a čo takýto retardi?
https://www.instagram.com/p/BdVC8juAmdU/?taken-by=video.avto
30.12.2017 - 15:40:10
00
Vidis tam nick v rustine? To vsetko vysvetluje
30.12.2017 - 15:43:21
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up