Joe70 radosť stretnúť vodiča, ktorý svoju bezpečnosť a aj bezpečnosť ostatných zverí motlitbe.
20.09.2021 - 07:58:18
00
tymto pozdravujem vodica bielej dodavky ktora ma vcera na ceste z lozorna smerom na kosarisko vytlacila az do travy. len tak tak som to ustal. Islo pomerne dost aut, neviem co sa vcera dialo v lozorne a netusim kam sli kedze rampa nad kosariskom bola zavreta. ale tento jasne umyselne isiel az proti mne aj ked mal miesto napravo. skoda len ze som si nezapamatal znacku, len ten vyskereny tupy ksicht.
20.09.2021 - 10:05:36
00
uz tadial moc nejazdim (prave kvoli tomu co pises), ale vieme tie rampy zavierat aj my? hornu pri kosariskach, aj spodnu pri lozorne?
vzdy keby som tadial isiel, tak by som ich obe zavrel.
20.09.2021 - 10:12:15
00
Spodna bola otvorena ale vrchna zavreta. Pokial nemas zamok tak to asi nema vyznam lebo tupelo zastavi a otvori si.
20.09.2021 - 10:18:18
00
Dvaja vedla seba v Rakusku mozu ist iba oficialne cyklokluby pri treningu, tak vyskolil raz rakusky policajt. Pokuta nebola ale poucenie ano. nebolo to nedaleko slovenskych hranic. Nedaval by som za to ruku do ohna ale asi ked to povie rakusky policajt tak to tak bude.
20.09.2021 - 10:19:42
00
scarinko napísal:
Spodna bola otvorena ale vrchna zavreta. Pokial nemas zamok tak to asi nema vyznam lebo tupelo zastavi a otvori si.


ale vsak ano, to staci. Aby musel vystupit a otvorit, hornu aj spodnu.
20.09.2021 - 10:23:00
00
tak podla mna to nie je na elektrinu takze fyzicky to zavriet asi mozes ale cyklisti ti asi nepodakuju, hlavne dole ak je niekto zvyknuty ze to je otvorene tak sa tam moze slusne vykydat. Ano ma davat pozor a je tam aj znacka Pozor zavora. Blbe je ze tie zavory su anticyklisticke. Popravde neviem na co su v strede tie vyrezy lebo je to pol metra nad zemou takze bike tade nepojde.
Inak pomerne casto stretavam v tej oblasti nejakeho typka na enduro motorke, model neviem, taka ta MX co s tym skacu v blate a kade tade. Zatial som ho videl len na ceste ale vzdy dost zablateneho cize zjavne s tym jazdi niekde po lese.
20.09.2021 - 10:27:55
00
aha ok, tak nic. Myslel som ze su to tie "cyklo" zavory s vyrezom v strede. Ako pisem, tak uz tadial nejazdim, maximalne iba kratky prepoj medzi lesnymi cestami. Je to tam uz prilis divoke, raz som tam stretol aj dvoch rallye pretekarov
20.09.2021 - 10:37:26
00
oni su s vyrezom v strede ale ta rampa je asi 30cm nad zemou + ta rura ma takych 15-20cm v priemere cize to das len tak vies fest dobre bunny hop :D
20.09.2021 - 10:40:03
00
Zem je lava? :lol:
20.09.2021 - 10:44:03
00
tak nechces chodit s galuskami po tych kamenoch ale nemas inu moznost ked nechces zosadat. Ked bude mokro a blato bude to este horsie.
20.09.2021 - 10:49:43
00
misko_hrasko napísal:
Dvaja vedla seba v Rakusku mozu ist iba oficialne cyklokluby pri treningu, tak vyskolil raz rakusky policajt. Pokuta nebola ale poucenie ano. nebolo to nedaleko slovenskych hranic. Nedaval by som za to ruku do ohna ale asi ked to povie rakusky policajt tak to tak bude.

otazne je ci ta len nestrasil alebo ci nie je anticyklista

rakusky cestky zakon:
§ 68. Verhalten der Radfahrer.

bod 2)
(2) Radfahrer dürfen nur auf Radwegen und in Wohnstraßen sowie auf sonstigen Straßen mit öffentlichem Verkehr bei Trainingsfahrten mit Rennfahrrädern nebeneinander fahren; beim Nebeneinanderfahren darf nur der äußerste rechte Fahrstreifen benützt werden.

(2) Cyklisti môžu počas tréningových jázd jazdiť vedľa seba len na cyklistických chodníkoch a v obytných uliciach, ako aj na iných cestách s verejnou premávkou; pri jazde vedľa seba môže byť použitý iba pravý jazdný pruh.

nic viac tam nie je. Ani vysvetlenie co je treningova jazda nikde nie je.
20.09.2021 - 11:03:15
01
Včerajšie rodeo na obchadzke d1 od NM po Hornú Stredu by som nazval asi davova psychoza. Hovorí sa, že čiara nie je stena, ale asi aj tabule začiatku / konca obce sú niekde len na parádu. Tak som si to valil dedinami 50-60kmh, vidím plnú čiaru a za mnou najprv jeden, potom druhy, tretí, desiaty sa pustili obiehat. Tak neskutočne sa ponáhľali, až som niektorých po pár km dobehol. Ušetrili 0 celých nula celých 0 do p... :D
20.09.2021 - 11:31:06
04
to uz je v podvedomi - vcera hned za kruhovym ma (ja na bicykli) musel jeden obiehat, samozrejme pekne na tesno, aj ked oproti slo jedine auto a potom strasne dlho nic. pritom vyjazdomu rychlost z kruhaca sme mali podobnu.
20.09.2021 - 13:04:34
00
dnes obchvat Tornale nehoda .. a to je cesta, ktora je siroka a prehladna, lenze tam uz niektori stracaju zabrany uplne, poznam to dobre :/ .. rovnako ako cesta Plesivec-Roznava.
20.09.2021 - 14:26:35
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up