ta na hornu ramovu trubku je teda na dve veci...na predajni ich par mame....a doteraz som nepochopil preco ludia zoberu takuto za 30 ked za 55 je tam ta dozadu nad kolesu....pokazde ked som sa skusil previezt na bajku so sedackou na ramovej trubke...tak mi sedacka zavadzala a musel som pedalovat s kolenami na siroko ta dozadu mi pride lepsia aj tym ze ma lepsie priputanie dietata .....dieta sa moze opret celum chrbtom a aj hlavu ma opretu o vrch sedacky....a hlavne je ppohodlnejsia( ak mate model co sa uchytava na spodok sedlovej trubky a donho idu take dve lyziny kovove na ktorych je sedacka..pretoze to trochu pruzi ked je v tom decko takze ho tak strasne nevytriasa ako keby bol na ramovej trubke...a plus je to aj pohodlnejsie pre toho kto na tom baajku slape...moze slapat normalne...

takyto mam ja pohlad na to ze preco nie sedacku na ramovu trubku.... :-)
25.05.2013 - 07:10:05
00
no a ked mas sedacku vzadu, tak patami buchac o spodnu cast sedacky....
25.05.2013 - 07:35:42
00
Tak to sa mi nikdy nepodarilo.
25.05.2013 - 09:04:33
00
v predu je dieťa lapač múch a bordelu, vzadu zas nemá tak dobrý výhlad a ty nevidíš čo robí..
btw otázka je na ktoré biky je možné vobec tú prednú namontovať :)
25.05.2013 - 09:52:40
00
JOLI a ked dotycny nema z coho vyplatit tie prachy? bezduchy zakon

Toto je len nad rámec terajšej legislatívy, ktorá by ťa mala odškodniť či už súdnou cestou, alebo cestou občiansko-právnou. To čo som písal, ja skôr myslené ako ďalší bonus pre poškodeného a väčší postih vinníka. A, že nemá peniaze, no nebude mať ani vodičák, pokým sa nevyplatí.
25.05.2013 - 10:14:22
00
tak to potom ano,ale aj tak velmi neverim nasmu systemu :(
25.05.2013 - 10:21:36
00
ta na hornu ramovu trubku je teda na dve veci...na predajni ich par mame....a doteraz som nepochopil preco ludia zoberu takuto za 30 ked za 55 je tam ta dozadu nad kolesu....pokazde ked som sa skusil previezt na bajku so sedackou na ramovej trubke...tak mi sedacka zavadzala a musel som pedalovat s kolenami na siroko ta dozadu mi pride lepsia aj tym ze ma lepsie priputanie dietata .....dieta sa moze opret celum chrbtom a aj hlavu ma opretu o vrch sedacky....a hlavne je ppohodlnejsia( ak mate model co sa uchytava na spodok sedlovej trubky a donho idu take dve lyziny kovove na ktorych je sedacka..pretoze to trochu pruzi ked je v tom decko takze ho tak strasne nevytriasa ako keby bol na ramovej trubke...a plus je to aj pohodlnejsie pre toho kto na tom baajku slape...moze slapat normalne...

takyto mam ja pohlad na to ze preco nie sedacku na ramovu trubku.... :-)

Asi tak... S tou sedackou na hornej ramovej musis mat nohy brutalne nasiroko. Okrem toho by som si to urcite nedal namontovat na ram...
25.05.2013 - 14:05:27
00
v predu je dieťa lapač múch a bordelu, vzadu zas nemá tak dobrý výhlad a ty nevidíš čo robí..
btw otázka je na ktoré biky je možné vobec tú prednú namontovať :)


tu prednu namontujes na takmer vsetky bajky...robia sa totiz verzie aj na panske aj na damske ramy(uchyt na damsky ram je pod uhlom aby bolo decko stale v rovine) neuchytis to len na ram, ktory ma nejako extra hrubu hornu ramovu trubku :)
25.05.2013 - 16:44:14
00
no a ked mas sedacku vzadu, tak patami buchac o spodnu cast sedacky....


toto sa ti moye stat len ak mas sedacku na nosic...ak mas taku ake mame mi na predajni ze taky bazmek prichytis 4 skrutkami na sedlovu trubku a donho sa zasuvaju dve take lyziny na ktorych je sedacka tak neverim ze mozes tu sedacku trafit nohou... pretoze je dost vysoko...teda ked to namontujes normalne...ale dosiel uz aj pan s tym ze co je to za sedacku ze ked pri nerovnostiach sa sedacka pohupovanim skrie o zadne koleso a poyerame na to a on mal ten bazmek na uchytenie namontovany uplne dole hned nad presmykom :D :D ked sme mu to namontovali vyssie tak upne udivene poyeral ze jaaaj to ma byt takto? :D :D
25.05.2013 - 16:46:54
00
mal som presne taku bazmekovu, ak som to dal na sedlovku, tak to bolo brutal vysoko (nestabilita....), ked na ram buchal som nohami....
esteze synovia hned presadli na svoje cajgliky :D
25.05.2013 - 18:16:54
00
a kam si to na rame uchytaval??sak ked to uchytis na sedlovu trubku hned pod hornu ramovu trubku tak to nemozes dokazat nohami trafit... :)
25.05.2013 - 18:49:26
00
dnes som siel jemny teren a predomnou borec na octavke kluckoval, ked som ho siel predbiehat, basolutne nepouzil spatne zrkadlo, este ze som mu neveril a pribrzdil...ani potom mi neuhol, si myslia asi, ked su vacsi, tak maju prednost alebo co. obiehal som z lavej strany podla predpisu :D a dodam, ze co sa tyka prednosti na krizovatkach, vodici si myslia, ze na bicykli sa viac ako 15 km/h neda ist...preto tolke nehody...nemaju repsekt a odhad
26.05.2013 - 20:09:41
00
nikde neni pisane ze na bajku musis obiehat z lava.... mozes ist aj z prava alebo stredom pomedzi auta...len nesmies obmedzit druhych :)
26.05.2013 - 20:17:00
00
tak bicykel pokial viem spada do rovnakych zakonov cestnej premavky ako auta, takze podla zakona na obycajnej ceste bez vyznaceneho jazdneho pruhu pre cyklsitov musis obiehat standarnde z lava :) alebo si to zle vykladam?
26.05.2013 - 20:18:50
00
tuto to mas napisane :)

matvej11 napísal:
pol pozor jedine cyklista moze obiehat po pravej strane. myslim ze to je teraz cerstve v zakone ak sa

Je to zakon z roku 2009.Ale ak budem obiehat radu aut stojacich v kolone sprava,isto nepojdem rychlo.Najdu sa taki trubirohovia,ktori vedla seba na pravej strane nechavaju velmi malo miesta....a nerad by som skoncil v priekope.
26.05.2013 - 20:21:55
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up