Obávam sa, že pán je celebrita iného formátu... Keby ste s ním tiež museli jednať, rovnako by ste nemali chuť s ním mať už dočinenia. Jedine sedlovkou cez palicu.
10.07.2012 - 18:23:19
00
Fúha, aspoň viem, ako sa to stalo, inak s tým záznamom tmax :y: Aspoň viem, ako sa mám snažiť zachovať, keď sa mi stane niečo podobné :-)
10.07.2012 - 21:10:50
00
http://www.webnoviny.sk/slovensko/seniora-na-bicykli-skosilo-auto-bol-na/519182-clanok.html?from=panel_imgarticle
12.07.2012 - 16:01:33
00
nieco na odlahcenie :)
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/4749609_460s.jpg
13.07.2012 - 09:10:03
00
no dnes som mal skusenost pri ktorej som uz videl ako sa pretlacim cez Fiat doblo az dovnutra. na Viedenskej niekde v casti mosta SNP v smere na stary most sa mlady vodic rozhodol odbocit cez cyklotrasu vlavo a absolutne ignoroval cyklotrasu. par metrov predomnou odbocil a blinker vyhodil ked mal pol auta uz na cykloceste a ja nalozene +- 30km/h. v momente fleky a este som s nim musel zatocit dolava aby nedoslo k stretu. domna nerv zacal som po nom hucat a on do mna ze kde mam svetlo bolo 20:45 priznavam mal som len zadne zapnute predne nobolo. svetlo a viditelnost jasna. vela nechybalo a skoro sme sa drzali pod krkom. ustupil som a isiel prec. chybali naozaj centimetre a skoncil by som v nom. spz Malacky :finger:
26.07.2012 - 22:49:54
00
To teda nepotesi takato bodka za vyjazdom... Hlavne, ze sa ti nic nestalo. Jeden stret s debilom a je po dobrom pocite z vyletu.
26.07.2012 - 23:22:48
00
spz Malacky :finger:

To máš jedno, aj keby mal Cadilaka z ňújorskou značkou urobí rovnaký kiks.
26.07.2012 - 23:26:31
00
CK Banská Bystrica
S lútosťou oznamujeme, že skvelý cyklista a kamarát Mojmír Lacko ukončil dnes svoju púť. Aj napriek tomu, že včera bol s nami na zraze, dnes podľahol zraneniam na tréningu v čelnej zrážke s automobilom. Po Ľubovi Kundratovi, ktorého osobne kriesil a poskytol mu pomoc pred pár mesiacmi je to už druhá osobnosť slovenskej i československej cyklistiky, ktorá zahynula na slovenských cestách v krátkom čase. Snáď už bolo toho dosť. Česť jeho pamiatke.
27.07.2012 - 06:03:42
00
...http://krimi.cas.sk/clanok/229002/sofer-medzi-dvomi-dedinami-zrazil-neznameho-cyklistu.html
27.07.2012 - 08:05:59
00
Cloveka az mrazi pri takychto spravach... Tu trasu poznam, casto som tadial jazdil na ziletke. Uprimnu sustrast.
27.07.2012 - 09:42:39
00
... Snáď už bolo toho dosť...


Dosť? Už príliš. ;(

Pokiaľ nebudú tvrdé tresty pre nezodpovedných idiotov na cestách, tak sa nič nezlepší. Na stretávke kámošov mi priateľ, ktorý pracuje v Nórsku povedal, že tam sú chodci a cyklisti pánmi na komunikáciách. Tam vodiči musia jazdiť veľmi opatrne a ohľaduplne. Pričom u nás ani profesionálni vodiči nemajú problém na drzovku cyklistu vytlačiť, nedať prednosť a ešte mu aj vynadať. Choré. Asi kým niekto nezrazí Ficovho príbuzného, tak sa nič nezmení. Posledné obdobie zvažujem predaj cesťáku. Lebo pri každom cestnom tréningu mám nejakú nepríjemnú skúsenosť. Pričom cesťák je moja pomaly 20 ročná láska. :worried:
27.07.2012 - 09:57:21
00
Mna zrazil chlapik (vybehol v zakrute do protismeru, kde som si siel po svojej krajnici), PNka 7 mesiacov, spolu uz druha sezona v tahu, 4x operacia, piata ma caka, dostal dva roky podmienku a vodicak na rok....nechcem nikomu zle, ale....zda sa mi to neprimerane......
27.07.2012 - 10:04:51
00
šogi, je to neprimerané. Auto je zbraň s veľkou kinetickou energiou. Za to čo ti spravil by som dal v pohode doživotný zákaz šoférovať autá plus 15 rokov väzenia. A zaviedol "zbrojný pas" na autá. ...koľko ľudí sa u nás zraní/zabije strelnou zbraňou? Jeden ožratý poľovník za rok? A koľko ľudí sa zraní/zabije kvôli dopravným nehodám?

Sám mám vodičák, ale auto som nikdy nepotreboval, hoci je to "pohodlie". Nevadilo by mi pritvrdenie na vydanie vodičského oprávnenia plus každoročné opakovacie skúšky. Keď sú každoročné opakovacie skúšky na zdvíhacie zariadenia ako sú žeriavy, kontajnerové nakladače či vysokozdvižné vozíky, prečo nie aj na autá pre automobilovú dopravu? Potom by si robili vodičák iba tí, ktorí ho skutočne potrebujú. "aspoň" by sa opäť darilo dopravcom. Možno až tak ako za socíku, že jazdili "kedykoľvek" a do každého zapadákova a za lacný peniaz. Aspoň boli prázdne cesty.

Možno mám čudný názor, ale pokiaľ sa nič radikálne nezmení, stav na cestách sa bude stále iba zhoršovať.
27.07.2012 - 10:13:51
00
tie opakovane skusky by bola naozaj zbytocnost a bi(y) :$ rokracia. vsetci vieme ze je to len o pristupe vodica ku konkretnej situacii a neuvedomeni si nasledkov. kolko krat staci len pustit nohu z plynu aby sa clovek presvedcil o situacii v premavke a nespravia to "sak sa ponahlam do roboty tak musim dohnat zmeskany cas". ide len o nezodpovedny pristup vodica. zvysenie pokut, nahrada materialovej skody, nahrada odskodneho za bolestne... toto by mala nasa legislativa promptne a rychlo riesit vcetne vazobneho stihania (ako napr. u šogiho. je to smiesny postih vodica)
potom by si uvedomovali vodici aku zodpovedndost maju za volantom.


Naposledy upravil matvej11 dňa 27.07.2012 - 10:49:07, celkovo upravené 1 krát.

27.07.2012 - 10:35:25
00
myslím že tu už len pomoze dáky list ministrovi alebo nieco take...Ale asi aj tak sa to nebude riesiť...
27.07.2012 - 10:35:48
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up