Ostatni sem svoje skusenosti s vodicmi davaju preco? Aby sa danym vodicom horsie spavalo? Mozno v tych autach niekto spozna znameho, suseda (alebo sam seba-uz som tak videl ist aj auto s bikom na streche) a skusi im vysvetlit co robia zle. A mozno to po case poslem cajtom. Na DPB som napisal, poslali mi slusnu odpoved ze na pracovnej porade poucia vodicov. Tychto kriplov poucit nema kto, tak aspon toto.
29.03.2017 - 08:13:12
01
A pri lavej strane je roz&%^#$ny deravy asfalt. Ohrozeny alebo obmedzeny cyklista ziadny. Ak by boli len taketo priestupky na nasich cestach bolo by nam sveta zit.
mas pocit ze Nissan X-trail so svetlou vyskou okolo 15-20cm a s 20tkami kolesami vobec postrehne ze presiel po tej zaplate?
29.03.2017 - 08:14:34
00
perez napísal:
pokracujem. BL 386 FF. Pre tych, ktory nechapu preco to sem davam, odporucam nech sa pozru co je na vozovke pod pravou stranou vozidla.


skús si vypnúť majáky :D :D ale fakt to vyzerá z fotky akoby si šoféroval vozidlo s právom prednostnej jazdy a všetci sa ti ochotne vyhli za čiaru..
29.03.2017 - 08:19:35
02
scarinko napísal:
mas pocit ze Nissan X-trail so svetlou vyskou okolo 15-20cm a s 20tkami kolesami vobec postrehne ze presiel po tej zaplate?

Neviem ako ty, ale ja ked nemusim, diery vyhladavat nebudem aj ked auto by to urcite zvladlo.
BTW: 20 urcite nema. A keby aj mal, tak o dovod viac aby sa dieram vyhybal.
29.03.2017 - 08:30:59
01
ale prosim ta ved tam ziadna diera nie je, je to zaplatane a ze to nie je hladke ako pre formule? taketo blbosti neobchadzam ani na bajku
29.03.2017 - 08:32:51
00
Tak neobchadzaj. Ani na biku, ani na ziletke, ani na aute, ani pri rychlosti 90km/h. Je to tvoja slobona volba.
Ja som sa len snazil pochopit toho vodica (a tych pred nim), ze preco to urobil.
Opakujem napisane: Ak by sme mali na cestach iba taketo problemy, bolo by nam sveta zit.
29.03.2017 - 08:38:29
00
myslím, že sa niečo divné deje ... dnes ma vodič BMW pustil do kruháča v devínskej aby som nemusel s bikom brzdiť, pekne mi blikol a pribrzdil a potom akýsi pretekár na začiatku dúbravky keď videl, že sa otáčam a asi teda budem meniť smer tak v kľude pribrzdil pekne počkal v slušnej vzdialenosti a až keď som odbočil tak zase prudko vystrelil
29.03.2017 - 08:46:55
09
Tak neobchadzaj. Ani na biku, ani na ziletke, ani na aute, ani pri rychlosti 90km/h. Je to tvoja slobona volba.
Ja som sa len snazil pochopit toho vodica (a tych pred nim), ze preco to urobil.
Opakujem napisane: Ak by sme mali na cestach iba taketo problemy, bolo by nam sveta zit.
to ano, ale kazdy den pocujem a vidim ako su vodici bezohladni k cyklistom, v pondelok som videl na racianskom myte ako dement jednak odbocil do lava kde nesmie (smer z race) a hned potom doprava napriek tomu ze vedla seba mal bicykel ktory totalne odstavil a keby pan nesiel tak pomaly vedla neho tak ho normalne prejde kolesom
29.03.2017 - 08:47:54
00
Ak sa uz hodnu chvilu bavime o fotografii z Grobu tak tam ziadny cyklista nie je. Ani ohrozeny, ani obmedzeny, ani priotomny. Ak by bol, vodic by s najvacsou pravdepodobnostou isiel inac.
To by sme rovnako mohli pisat o bezohladnych cyklistoch ktori zjazduju 40-tkou po turistickych chodnikoch na ktorych nie je ani zivej duse.
29.03.2017 - 09:04:39
00
mozme ale asi v inej teme, otazne je ci by to nieco menilo na veci keby tam ten cyklista bol? resp uz by nebol lebo by ho vytlacilo to auto, neverim ze nie lebo to vidim kazdy den, radsej ohrozim druheho (je jedno ci cyklistu alebo ine auto) ako by som ja mal pockat par sekund
29.03.2017 - 09:07:07
01
Minikin, ono to treba vidiet v sirsej suvislosti...v konecnom dosledku je tu na SVK preto taky bordel, lebo kazdy si vyklada nejake vseobecne pravidla podla seba. Ty budes jazdit poo cyklopruhu lebo na tvojom pruhu je zaplata a nie je tam ziadny cyklista, dalsi ide v obci 90km/h lebo si mysli ze o tretej rano je to OK. Iny nedava smerovky lebo ma BMW a ma v p.ci a podobne.
Ale konkretne - ten cyklopruh tam je fakt uzitocny, a ak po nom budu nadalej jazdit auta, hlavne nakladne a autobusy, tak do roka z neho zostane zvlnena a popraskana krajnica ako predtym.
Aby som len nefrflal, tak mam aj riesenie a poslem ho spravcovi komunikacie...nech tam daju par "selektivnych" retarderov, ktore cyklista prejde (take, ake su v Raci na Alstrovej ulici).
29.03.2017 - 11:09:46
06
N ja by som napr prijal nejake cyklo rampy na ulice horska a alstrova v casti ako su vinohrady lebo kazde rano tam stretavam 5-10 aut len za tych par minut co tadial idem. Vsade tam je zakaz vjazdu ale maju proste v <> a snazia sa obist zapchu na racianskej
Obcas tam stretnem fizlov ale nema to velku ucinnost
29.03.2017 - 11:53:17
00
perez, alebo este zo sirsej ;) ,kam kua idu nase dane ked to tu vyzera jak vyzera a nielen na cestach....pekne spravit cestu ;)
29.03.2017 - 13:35:51
01
Dneska som nechtiac vyskolil jedneho vodica na saf.namesti. stal uplne vpravo cez cyklotrasu a nezmestil som sa vedla obrubnika tak som mu zobral zrkadlo. Nastastie sa len pretocilo a dalo sa vratit naspat ale tipek asi vedel lebo bol velmi krotky, ospravedlnil som sa sice a dal nazad zrkadlo ale povedal som mu svoje o tom kde ma stat. Myslim ze uz bude davat pozor. Dufam.
29.03.2017 - 19:16:10
01
problém s jazdením po cyklopruhu aj keď tam nieje cyklista nevidím v tom že šak nikoho neohrozuje..ale v tom že cyklopruh asi nieje dimenzovaný na záťaž tolkými autami....a nákladiakmi.. tj. zachvílu bude vyzerať rovnako ako zbytok cesty....ale to si drblá slovač neuvedomí.. hlavne že chvílu môže jazdiť po rovnom -_- sem tam by to chcelo myslieť aj na iných a nielen na seba!
29.03.2017 - 21:30:43
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up