A dovod? Ved autu je jedno kto v nom sedi tak preco potom rozdielne spravanie? Rozumiem ak je niekto arogantny ale to je taky stale ci v aute sedi alebo nie. Aj by som veril, ze premiove znacky kupuju prevazne sebecky ludia ale preco sa zmeni spravanie po nastupeni alebo vystupeni z auta?
03.02.2020 - 13:12:17
02
Taky Golf 1,9TDi s tmavymi sklami tiez zavana pruserom
03.02.2020 - 13:14:42
03
Ten hlavne zavana z vyfuku
03.02.2020 - 13:19:58
04
Lubor1, samozrejme, ze je to nezmysel... no v jednom mozem dat za pravdu. Povazujem sa za skuseneho sofera a jazda so silnym autom moze na niektorych posobit "arogantne". Ja ale rozlisujem rychlu ci ofenzivnu jazdu vs. Bezohladnu a nezodpovednu. Rozlisujem, ci idem rychlo po dialnici alebo parkujem na invalidoch. Mnohi povazuju za arogantne, ze rychlo odstartujem z krizovatky, aj ked podla predpisov. (neviem, ci sa dostatocne vyjadrujem). Samozrejme, ze auto cloveka arogantnym nerobi, taki sa rodia... ale skatulkovanie a zovseobecnovanie maju ludia radi
03.02.2020 - 13:27:16
05
Aj ja mam auto s 231 hp a je velmi jednoduche dat rychly odpich no fyzika pri brzdeni nepusti a 3 t. sa tak lahko nezastavia.
Ak niekto ide rychlo, nemusi byt arogantny, iba sa ponahla.
Ja som tou aroganciou skor myslel ked niekto neukazuje zmenu smeru jazdy, nadrzo sa pichne pred teba a hned zacne brzdit aby mohol odbocit, zaparkuje cez dve miesta alebo sa postavi tak, ze miestom zbytocne plytva, v noci ked ma byt klud robi odpichy a gumuje na ceste aby sa ukazal pre ozratou partiou aky je frajer.
03.02.2020 - 15:20:36
02
ja by som sa na to pozrel skôr z iného pohľadu.. výkonné/drahšie autá majú tendenciu priťahovať blbcov viac ako bežné vozidlá.. parkovanie cez 2 miesta je diskutabilné a dá sa na to pozerať z rôznych uhlov.. sú o tom nekonečné debaty.. čo sa týka jazdy tak plne súhlasím s Dudom že niekto berie ako arogantnú jazdu už aj porušenie mpr ale ak niekto nejazdil v niečom výkonnejšom, tak si len ťažko uvedomí, že obiehanie je s tým jednoduhšie a na neznalého to môže pôsobiť že vodič výkonnejšieho auta riskuje.. to isté brzdy a podvozok.. mal som hot hatch a dalo sa s ním dovoliť si oveľa viac ako na ktoromkoľvek inom aute, ktoré mi prešlo rukami.. napr. je veľký rozdiel aj šoférovať Octaviu a Focus/Mondeo.. tam kde octa ide rýchlo zákrutou tak to môže byť už len o tom že človek je silno veriaci :) ale vo Focuse a Mondeu má človek aj prehľad čo sa s autom deje
03.02.2020 - 16:39:28
04
Na Forde Explorer sa mi v KE, ani inde na ceste nestalo, aby ma niekto ohrozil - obmedzil takym sposobom, ako popisujete vyssie. Ale asi cca 2 jazdy po KE na starom mercedese a hresil som ako nikdy. Presne ako Lubor napisal, vtlacili sa predomna bez smerovky a nahle na brzdy bocit - opat bez smerovky. Vtip bol v tom, ze som bol posledny v kolone...
Kadejake mysicky a podobne - co som predtym nevidal. Tupci sedia v jednych aj druhych autach, predsalen ide o Egá.
03.02.2020 - 16:52:13
02
Izzy68 buď nevideli pred teba keď si šiel v takom kolose, alebo sa báli že väčší pes j.... :)
03.02.2020 - 16:56:31
00
Nikdy ma neprestane udivovať triedenie arogantných a nebezpečných vodičov podľa ŠPZ alebo značky auta .

1.) v práci jazdím na služobnom aute ktoré má ŠPZ - BL*** . To auto v živote bratislavčana ani nevidelo, jazdí len tu popod Vysoké Tatry a traja vodiči, ktorí na ňom jazdíme, sú čistý Tatranci.

2.)krátky čas som pracoval na Ukrajine, kde ako vieme jazdí veľa aut s ŠPZ - MI alebo SO (Michalovce, Sobrance), pretože sú prihlásené na Slovensku, ale jazdia na nich Ukrajinci. Spočiatku som bol prekvapený koľko "slovákov" tam jazdí ale domáci ma hneď uviedli na správnu mieru a povedali mi že tie autá sú ukrajinské.

A triediť vodičov podľa značky auta ??? Články a "štúdie" ktoré sa týmto zaoberajú sú čistý bulvár .
03.02.2020 - 17:22:26
04
Možno je to bulvár, ale minimálne zbystrím pozornosť,keď vidím cudziu ŠPZ. Tak isto, keď vidím mladého chlapca na čomkoľvek, čo má označenie TDI, alebo pánka v klobúku. Má to niečo do seba.
03.02.2020 - 17:51:54
02
winter78 napísal:
v práci jazdím na služobnom aute ktoré má ŠPZ - BL*** . To auto v živote bratislavčana ani nevidelo

Česi riešia podobné cipoviny ako my :lol:

Prílohy:

20110112-232256-nejsemzprahy.jpg-w450-h500.jpg
20110112-232256-nejsemzprahy.jpg-w450-h500.jpg 40.14 KiB thumb_up0thumb_down

03.02.2020 - 18:03:53
03
S bratom mame opacny problem. Jemu na medvedovi sa kazdy uhne na dialnici. Staci ze sa priblizi a "lavopruznik obecny" sa sam stiahne. Ja na forde ho po par minutach mentalnej hypnozy nakoniec obehnem z prava.
03.02.2020 - 18:10:29
00
cudzia EČV a zvýšenie pozornosti je vhodné.. ak je niekto fakt cudzí tak môže robiť brepty lebo to tam nepozná..
03.02.2020 - 18:12:44
02
Tiez som mal 3 roky sluzobne auto s BL ŠPZ a zazil som si rozne usmevne situacie.
03.02.2020 - 18:39:35
01
je to take smutnosmiesne, od kedy mam BL SPZ (samozrejme nejazdim po BL vacsinu casu) stavaju sa mi take veci ako ze sa chcem preradit v meste (za mojim zadkom 10metrov, normalne s blinkrom) a velka cast ludi miesto toho aby nerobila nic tak radsej prida a potom vytrubuje. take malomestiacke:) uz sa na tom smejem
03.02.2020 - 20:29:39
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Nosiče na auto)
keyboard_arrow_up